ТелаЧьи нежноСти• 24 ноября 2022
Зробила мікроголковий rf - третій день червоні плями, болять
Робила тільки шию. Мажу пантенолом, але я розумію, що це опіки, бо болять і печуть. Так і має бути чи ні?
ТелаЧьи нежноСти
• 24 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
А вы чем-то обрабатывали после процедуры?
Так, звісно. Пантестином (там пантенол і антисептик)
Библиотекарь• 24 ноября 2022
На другий день, протирайте хлоргексилин та цикоплакт крем, якось так, через день буде легше
ТелаЧьи нежноСти
• 24 ноября 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую. А така реакція шкіри і має бути чи в мене щось пішло не так?