Кнопкотык• 24 ноября 2022

Аккумулятор для роутера

Здесь часто читаю, что можно купить аккумулятор для роутера и будет интернет при отключении света
Может, кто объяснит как выглядит этот аккумулятор и где его купить можно?
Не против• 24 ноября 2022
Не будет интернета

ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2022
Если у провайдера не будет света, то аккумулятор Вам ничего не даст.
Клептоманка• 24 ноября 2022
Так. Буде інтернет, але якщо у вас оптволокно. Уточніть у свого провайдера.
Клептоманка• 24 ноября 2022
Ответ дляНе против
Не будет интернета
Буде. Якщо приватний будинок і оптволокно. У нас працює.
автор Кнопкотык • 24 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Оптоволокно
Тому й питаю
Ласунка• 24 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Все зависит от того, где стоит раздача. У нас есть аккум. на роутере, но он от морганий. Света нет - нет интернета. Оптоволокно.
Клептоманка• 24 ноября 2022
Ответ дляКнопкотык
Оптоволокно
Тому й питаю
Любий акамулятор підійде, навіть від авто. Або потужний павербанк, який дає 12 в.

Надувная пыль• 24 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Підтримую. У нас є інтернет завжди, навіть коли вимикають світло. Але одного акамулятора мало потрібен ще безперебійник до того акамулятора, або хоча б упс.
Надувная пыль• 24 ноября 2022
Ответ дляЛасунка
І ще багато залежить від самого провайдера. Наш одразу перемикає на генератори, коли у них на розподільниках вимикають світло. І сигнал є постійно.
IQ 80• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Якщо вимкнуть точку, з якої живиться сервер, то до одного місця те оптоволокно
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Так. Ми платимо 300грн. в місяць. Кожна хата, тож можна назбирати на дизель.)
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
https://proline.biz.ua/ef6012c-dc-ups-60w
Плюс аккумулятор гелевый. https://proline.biz.ua/ups/battery
К примеру так.
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляIQ 80
До цього є генератори у провайдера.
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
До цього є генератори у провайдера.
Вот вообще не обязательно у провайдера есть генераторы
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У нашого є, ми скинулись.)
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
У нашого є, ми скинулись.)
Но не о вас же здесь речь.
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Но не о вас же здесь речь.
Та і не про вас мова.
Хто хоче, той робить, а не шукає виправдання.)
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Та і не про вас мова.
Так я про себя ничего и не говорю
Здесь автор совета спрашивает.
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так я про себя ничего и не говорю
Здесь автор совета спрашивает.
Що ви від мене хочете?

Угадайс• 25 ноября 2022
Живлення роутера від елементів 18650.

БЕЗ пайки, адаптерів і перехідників.

Купляєте тримач для акумуляторів з дротами.
І роз´єм. У мене це 5.5х2.1 мм.

У мене роутер на 9В, але працює і від 5В.
Акумулятори заряджені це 4Вх2 шт = 8В.
Розряджені 6-7В.

Медіаконвертор розрахований на 12В, але працює і від 9В.
3 заряджених елемента х 4В = 12В.
Розряджені це 3шт х 3В = 9В.
Тобто достатньо.

Працює у кого оптика заходить в дом і якщо провайдер працює при відключенні електроенергії.
У мене на щастя такий варіант.

В багатоповерхівках медіаконвертор стоїть в під´їзді і його живлення на совісті провайдера.

UPD.
Медіаконвертор пропрацював 14 годин. Його споживання приблизно 160 мА.
Роутер пропрацював 14 годин, далі я його вимкнув і пішов спати.
Він споживає приблизно 110 мА і годин 20 думаю він би пропрацював до розряду акумуляторів. (Залишалось 3.5В після 14 годин).
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Що ви від мене хочете?
Вот вообще ничего. А в чем дело?
Вы хотели похвастаться что купили генератор провайдеру? Хорошо.
А для АТБ вы не сбросились на генератор, чтоб за хлебушком ходить?
Автору вы чем помогли?
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вот вообще ничего. А в чем дело?
Автору вы чем помогли?
Так я і не вам писала. Якого лєшого ви до мене приколупались.
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Клептоманка• 25 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 25 ноября 2022
Ответ дляУгадайс
Живлення роутера від елементів 18650.

БЕЗ пайки, адаптерів і перехідників.

І роз´єм. У мене це 5.5х2.1 мм.

Акумулятори заряджені це 4Вх2 шт = 8В.
Розряджені 6-7В.

3 заряджених елемента х 4В = 12В.
Розряджені це 3шт х 3В = 9В.
Тобто достатньо.

У мене на щастя такий варіант.

UPD.
Тут ещё нужно иметь зарядное для аккумуляторов
Клин_Кляйн• 25 ноября 2022
Да, есть такой 70 тыс грн. Все работает.
Как-то еще экспериментируют с упсом, но очень примитивно и нужно разбираться в этом.
черная мамба• 25 ноября 2022
Ответ дляКнопкотык
Оптоволокно
Тому й питаю
Называется ups
У нас есть пока 2 шт. Абсолютно идентичные по характеристикам. Один держит ровно 2 часа, второй 5 часов.
Оборудование нашего провайдера работает без света, а значит мы с интернетом при подключении ups к роутеру.
Вот так и сидим без света, воды, но можем рассказать об этом всему миру 😂😂😂
Надувная пыль• 25 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
У нас менше. За швидкість 50 мБт до відключень було 180 грн, зараз підвищив до 230 грн. Зараз я дуже задоволена, що обрала саме цього провайдера, а не тих, хто пропонував безкоштовне підключення.