Губы_зубы• 25 ноября 2022
діфферін та акне
Всім, привіт. Поділіться реальними відгуками по діфферні при акне. Багато інформації, що це дієвий засіб при довготривалому користуванні, але щось не бачу особливого ефекту, користуюсь все 6 місяців. Мені здається, що пори розширились, і шкіра стала гірше виглядати, втомлена якась. Який у вас досвід?
12 галюцинаций• 25 ноября 2022
Купила для лечения подростковых прыщей.Хорошо работает, при чем после первого же использования.Количество акне уменьшилось, но не так, чтоб кожа была совсем чистой.По инструкции, для более сильного эффекта, его нужно использовать в комбинации с Кутакнилом(Бензак, Базирон).