Чогось подумала, що він не буде реєструвати канал у вайбері і не підписалась. Хтось щось про це знає?
Поясню, чому виникло питання. У мене старий телефон з глючною прошивкою, ніякі додатки з гуглу поставити неможливо. Тобто дізнаюсь про тривогу тільки з вуличної сирени, яку зараз не чутно через шум на дорогах. Останній приліт мене налякав, мабуть, більше, ніж перший 24 лютого, бо я не чула сирену. В телеграмі з каналів сповіщення не приходять, залишається тільки вайбер. Але перше, що я подумала, коли прийшло запрошення, що це не справжній канал...