Lyucia2• 25 ноября 2022

Канал Зеленського у вайбері - вам приходило запрошення?

Чогось подумала, що він не буде реєструвати канал у вайбері і не підписалась. Хтось щось про це знає?
Поясню, чому виникло питання. У мене старий телефон з глючною прошивкою, ніякі додатки з гуглу поставити неможливо. Тобто дізнаюсь про тривогу тільки з вуличної сирени, яку зараз не чутно через шум на дорогах. Останній приліт мене налякав, мабуть, більше, ніж перший 24 лютого, бо я не чула сирену. В телеграмі з каналів сповіщення не приходять, залишається тільки вайбер. Але перше, що я подумала, коли прийшло запрошення, що це не справжній канал...
Атланта• 25 ноября 2022
Да, приходило уведомление. Я не подписывалась.
Jul-Ap• 25 ноября 2022
Пришло, подписалась чисто чтобы поддержать президента, отключила на 30 дней
ВЗРЫВ_МОЗГА• 25 ноября 2022
Приглашения не было. Было уведомление, что Зе создал свой канал.
автор Lyucia2 • 25 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Можливо я неуважно прочитала. Мабуть, так.
автор Lyucia2 • 25 ноября 2022
Ответ дляJul-Ap
Ясно)
автор Lyucia2 • 25 ноября 2022
Всім дякую! Можна закрити тему, я отримала відповідь.
Takamaka• 25 ноября 2022
Приходило.
Ифигения• 25 ноября 2022
Было дело
Mihalina• 25 ноября 2022
Приглашение приняла, читаю с кем созванивался, где был, что решал.
Татьяна@..• 25 ноября 2022
Да приходило, нет не подписалась, хватает инсты
автор Lyucia2 • 25 ноября 2022
Ответ дляMihalina
Там повідомляється про повітряні тривоги? Переглянула, але чи не той канал, чи не побачила.
Mihalina• 25 ноября 2022
Ответ дляLyucia2
Ні, не бачила. У нас у місцевому каналі повідомляється. Тривоги по Україні в різних місцях.
автор Lyucia2 • 26 ноября 2022
Ответ дляMihalina
Дякую!