kanareyka_tweety• 25 ноября 2022

З рашкою у нас поки що паритет у поразках та перемогах

1) їхня поразка під Києвом – наша поразка в Маріуполі (а він як два Херсони за населенням);
2) їхня поразка на Харківщині – наша поразка в Луганській області (вони захопили її всю);
3) їхня поразка в Херсоні – наша поразка в сухопутному коридорі до Криму (повний контроль рашкою Азовського моря й 75% Запорізької та 75% Херсонської областей);
4) їхня поразка на острові Зміїний – а ми все одно не контролюємо Херсонський та Миколаївський порти, які вони обстрілюють із Кінбурнської коси та Криму;
5) їхня поразка на фронті – наша поразка в ракетному терорі.

Але це на тактичному рівні, бо вони двічі програли на стратегічному:
1) Київ (не повалили нам владу);
2) Херсон (втратили єдиний захоплений обласний центр).

Тема просто для блабла. Може, ви щось додасте.
Инич• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я розумаю, про що ви. Але не можна применшувати страшні жертви того ж Маріуполя (100 тис цивільних)
К сожалению, Вы не поняли. Страшные жертвы и зверства этих недолюдей нельзя вставлять в подсчёт военных побед и поражений. Изначально война ведётся на нашей территории. Поэтому и жертв у нас так много. И этот пункт будет одним из решающий, когда будет международный трибунал над русскими оккупантами.
LudaSHOPSale• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Фронтові - так. Я ж написала, наші перемоги в сухопутці - їхні перемоги в ракетному терорі, що не дає жити 40 млн українців.
мы сними дрались в ракетном? нет, поэтому это в системе сравнения не подходит. но вы упрямо это пишите, вообще не знаю- смысл темы, что есть основным мотивом и целью?
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ви досі не зрозуміли, що в них ракети є, а в нас нема. Йдеться не про те, що ми з ними не змагалися в цьому. А в тому, що в них були воєнні спроможності накопичити 10 тис ракет, а в нас немає і не було
LudaSHOPSale• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
мы можем по их курской и белгородской стрелять, но мы этого не делаем. вот в чем .
зачем сейчас террор населения тулить в раздел паритет
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Вы несколько раз написали про наш проигрыш в ракетном терроре.А мы что,проиграли?Система восстанавливается,хоть и не так быстро,как хотелось бы.Да и как вообще можно сравнивать трусливый ракетный террор мирного безоружного населения и боевые успехи либо поражения конкретно в зоне боевых действий?
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Звідки у вас стільки шапкозакидання? Наша енергосистема позавчора вже не витримала. Не треба применшувати наші проблеми.
sashhen_• 25 ноября 2022
Какой там паритет, если война идёт на НАШЕЙ территории!(( У нас рушится инфраструктура, экономические связи…
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Бо я оцінюю ситуацію для нас комплексно
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляsashhen_
Ну отож... А тут пишуть, що це все фігня
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Не надо тут руснявые мнимые победы смаковать.Очень четко прослеживается в ваших постах позиция всепропальщиков.
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Ну ок, я всепропальщик. Не ображаюся
ditunka• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Яким чином ракетний терор проти мирних ви віднесли до перемог раші? Їх ракети-це спосіб залякати і примусити до перемовин, це прояв їх слабкості. В них нема більше аргументів і вони вдаються до терору. Вони на це і сподіваються, що наслідки обстрілів будуть сприймати як їх перемоги, але це не так.
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну ок, я всепропальщик. Не ображаюся
Так это не оскорбление,чтобы на него обижаться,а позиция,которую вы заняли.Обижаться в данном случае можно только на себя.
sashhen_• 25 ноября 2022
Ответ дляditunka
Вы сейчас занимаетесь демагогией!
ditunka• 25 ноября 2022
Ответ дляsashhen_
Вы сейчас занимаетесь демагогией!
Можете це називати як хочете, а я маю право на свою думку і ми тут спілкуємось, а не даємо суб´єктивні оцінки один одному.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Не притягнуто, на жаль. Це те, що вони продають своєму споживачеві.
Уявімо на секунду: якщо зараз підписати ’мирний договір’, Україна за ним виграла? Ні. Бо має 18% окупованих територій. А раша програла? Ні. Бо має +18% територій і ціле Азовське море.
Тому ніхто і не підпише такий капітулятивний договір
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Що нам треба переламати ситуацію з далекобійними ракетами. Поки що жодного пояснення, чому нам їх не дають.
Пояснень купа, обирайте яке вам до душі
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ви хочете ще й ’ помірятись’ жертвами цивільного населення? Ну, тут раша попереду всієї планети, це їх коньок - вбивати сотнями тисяч цивільне населення
Filomena• 25 ноября 2022
Стратегічний аналіз натягування сови на глобус. По іншому не назвеш.
Автор порахуйте нам в + рос ленд-ліз. Ви ж об’єктивний аналітик?
Айфон-e81c• 25 ноября 2022
Диваний ’експерт’...
Айфон-e81c• 25 ноября 2022
Ви знаєте скільки хлопців полягло в тому Маріуполі чи в Луганській області та і на інших напрямках,що тут розказуєте за поразку...
Простіше за все пятякати коли нічого не робиш і ні в чому не розбираєшся.Сумніваюсь,що у вас хтось воює із близьких.
sashhen_• 25 ноября 2022
Ответ дляditunka
Ну вот мне Ваши мысли вслух напомнили пионерское детство, пропитанное агитацией и лозунгами
автор kanareyka_tweety • 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
Удалено администрацией...
Апель-синка• 28 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Чому викинути ракетний терор, якщо в них є ракети, а в нас нема?

Масовані ракетні обстріли енергетичної інфраструктури:

10 жовтня – 28 енергообʼєктів
31 жовтня – 19 енергообʼєктів
15 листопада – 15 енергообʼєктів
23 листопада – 6 енергообʼєктів

Тобто позавчора зруйновано лише 6 обʼєктів, а стався повний блекаут. Система не витримала.
А если в сумме 28 +19+15 + последних 6?
Сколько всего не выдержала система?
автор kanareyka_tweety • 28 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
А если в сумме 28 +19+15 + последних 6?
Сколько всего не выдержала система?
Сьогодні в новинах прочитала значно більші цифри. 700 обʼєктів (Євген Єнін).