Файна цьоця• вчера в 11:11
Геть 8 Беерезня!
25 лютого день української жінкі!
Геть 8 березня ! Це свято кацапок окупанток вбивць українського народу!
Це нове свято присвячене справжній силі, інтелекту та незламності українських жінок. Воно натхненне однією з найвидатніших постатей нашої історії і пропонує зовсім інший погляд на роль жінки в суспільстві. Що відомо про День української жінки та коли відзначають це свято?
День української жінки святкують 25 лютого. Цю дату обрали зовсім не випадково, адже саме цього дня народилася відома українська письменниця та громадська діячка Леся Українка. Свято покликане вшанувати мудрість, талант і величезний внесок українок у розвиток нашої держави, особливо в сучасних складних реаліях.
Щороку з наближенням весни в суспільстві розпалюються дискусії про те, чи варто українцям і надалі відзначати свята, які асоціюються з радянським минулим. Традиційний «день весни, краси та ніжності» стрімко втрачає свою актуальність, через що в Україні зародилася красива ініціатива.
Щодо офіційного статусу свята часто виникає плутанина серед громадян. Станом на лютий 2026 року День української жінки не затверджено як офіційне державне свято. Ще у 2023-му до Верховної Ради подали гучний законопроєкт, автори якого пропонували скасувати Міжнародний жіночий день 8 березня, а замість нього встановити державне свято саме 25 лютого. Втім, парламент так і не ухвалив цей закон.
Проте, маємо своє українське свято, щоб вкотре продемонструвати світові не тільки національну колоритну красу українського жіноцтва, але й нашу велич, силу, мужність, готовність на самопожертву й героїчну боротьбу зі злом, що хоче посягнути на найдорожче: на наших дітей, сім’ю, родину, дім, землю, країну! Сьогодні українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла, не тільки дбайливі матусі, які захищають від війни, навчають і виховують дітей – майбутнє української нації. Сьогодні українки – це героїні в боротьбі з російськими окупантами, підмога армії в тилу, міцна опора для розвитку економіки, сільського господарства, науки, техніки, культури.
Міцності духу, нев’янучої краси, мирного майбутнього і простого тихого жіночого щастя тобі, Українська Жінко!
В танке• вчера в 20:16
Ответ дляLizavel
И метро надо закопать
И АЭС нахрен снести, мосты, дома до 91 года, водопровод и железную дорогу. Идиоткам кастрюлю натянули по самые усы, сидят свистят, бездумно
Чучало яблуні• вчера в 20:47
Ответ дляМочалкин блюз
Это вы, те кому и тюльпаны в целлофане не светит, так хотели бы🥹
Жіночко, мені не потрібно з піною у рота відстоювати якесь свято, щоб отримати букет. Саме тому мені абсолютно все рівно буде це свято чи ні. За нього волають ті, хто отримує хоч краплю уваги від чоловіків чітко по розкладу
Чучало яблуні• вчера в 20:49
Ответ дляivareka
глупенькая тролля, а умные барышни получат подарочки 8 марта
Розумні подарунки отримують без приводу
Чучало яблуні• вчера в 20:51
Ответ дляПідмітайло
підтримую на всі 100.
це я пропоную, щоб гидливо зарили метро, але ні.
всі користуються і не гидують.
а на Виноградар і Трою тільки малюють проекти.
всі користуються і не гидують.
Яка Троя і Виноградар. При совдепії сиділи б Ви в селах без паспорту і батрачали на колгоспних полях. І тюльпан би мали на 8 березня
Море Щастя• вчера в 20:59
Ответ дляФайна цьоця
Новий рік це кацапське свято!
Теперь точно: шабаш!
ДаЗдраПерма• вчера в 21:04
Судя по лайкам, автора поддерживает всего 7 человек.
ВОСЬМОМУ МАРТА БЫТЬ
Мочалкин блюз• вчера в 21:05
Ответ дляЧучало яблуні
Жиночка, оно и видно, как у вас подгорает даже из-за этого, потом создаёте тут жалостливые темы после 14 февраля и 8 марта
Підмітайло• вчера в 21:30
Ответ дляЧучало яблуні
тебе только дай волю -то на всех бы кайданы надела.
коммунистка странная.
Copy-Paste• вчера в 21:52
Идите, автор, в жопу !
8 марта - чудесный светлый праздник весны! Был, есть и будет.
Слоник-тоник• вчера в 21:58
Навіть немає сенсу це все читати,розходимось.Хоть би прочитала яка суть міжнародного дня жінок і як важко жінки боролись за свої права.
Наполеон Бонапарт• вчера в 23:24
Автор, не позорьтесь, про историю праздника почитайте, союз его передрал у капиталистов, как и многое другое. Жить с оглядкой на рф и делать что-то лишь бы не так, как у них, это тот же комплекс меньшовартості. Избавляйтесь уже от этого. А когда праздник, мне лично все равно, выходного сейчас все равно нет.
Наполеон Бонапарт• вчера в 23:44
Ответ дляХерсон це Україна
Тут був знатний срач у лютому 2022 року стосовно чи будете ви поздоровляти своїх чоловіків з 23. 02. А потім бац і війна, усі роти позачиняли.
23 февраля спорный праздник. В советской армии служили люди 55+ на сегодняшний день, ну ладно, если забыть про союз, это их прошлое, их молодость. День ЗСУ 6 декабря и я до сих пор искренне не понимаю, почему День защитника сделали 14 октября. Казачество и УПА, это конечно хорошо, но где то казачество и УПА? Защищает ЗСУ сегодня, а не казачество. И я уже молчу о том, что поздравляли всех мужчин, хотя большинство от армии старались откосить. Мы в начале девяностых кстати, в 93 - 94 году, пацанов в школе 6 декабря поздравляли, школу я в 94 закончила, а потом смотрю по прежнему 23 февраля с какого-то перепуга все поздравляют.
Наполеон Бонапарт• вчера в 23:47
Ответ дляФайна цьоця
Отже, Міжнародний жіночий день у Радянському Союзі був використаний як інструмент політичної пропаганди та ідеологічної агітації, що призвело до спотворення його справжнього значення.
То проблемы союза и людей живущих с оглядкой на него, вроде вас. Для разумного человека, это день борьбы за равноправие женщин. Но может вы за домострой, кто же вас знает.