Настюшка-4139• 25 ноября 2022

Хто на кордоні живе?

Дівчата,хто на кордоні живе зикартопляниками? Шо за обстановка? Кажуть мають заходити…
sevenplanet• 25 ноября 2022
Ответ длязавитушка
во влажных фантазиях рашистов, разве что, оно будет
При чем тут рашисты ?
Вы видимо из тех , кто и про начало войны так говорил .
Им сейчас нужно кровь из носа оттягивать силы от юго -востока , где они проигрывают
завитушка• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
При чем тут рашисты ?
не надо лепить везде эту мантру про начало войны, при чем тут одно к другому, сейчас не та ситуация

типа если в войну не верили, то теперь во всякую фигню подряд надо верить? бред же
rudko1992• 25 ноября 2022
Я слышала инфо как обычно стопроцентная 24 ноября зайдут. Вроде не заходили.
’Ждём’ дальше
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляBejza
Я вже це чула перед 24
Чому? Розвідка попереджала американська, масовий переїзд в західні регіони, посольства виїхали з Києва перед 24. А зараз всі військові експерти західного регіону говорять, що наступ піхотою не можливий.
viika65• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
При чем тут рашисты ?
там свои силы есть, никого никуда оттягивать не нужно.
sevenplanet• 25 ноября 2022
Ответ дляviika65
У нас не так уж много вооружения , увы
Fany• 25 ноября 2022
Ну я живу
А шо?
Тут в соседней теме меня просветили, что оказывается я живу на волыни
Хронически паникую.
ZhukOlena• 25 ноября 2022
Вчора слухала військового Андрія Коваленко. Казав, на Волині наші такий ’теплий прийом’ готують, що пісюн одразу у них на наступалку впаде
viika65• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
У нас не так уж много вооружения , увы
но там есть.
ONatalii• 25 ноября 2022
Ответ дляЯся222
Не все такие как ваша подруга, много белоруссов не поддерживают. Просто кто против, если он в стране, то они пока больше молчат, чтобы не было последствий. Кто выехал, могут прямо говорить свое мнение.
Я тут писала, що працюю в міжнародній компанії, де є білоруси і що їх масово мобілізують зараз. То мені не вірили
yasia__sv• 25 ноября 2022
якщо підуть, то бурштинокопачі їх там же і положать
KatrinkaSh• 25 ноября 2022
Ответ дляOlyna25
А вони такі дурні що болотами підуть?!
А там одні болота))) Там іншого шляху не має). А ще розмиті вирви від бурштину. Дороги через ті ліси не прокладали, бо там і в мирні часи чужих не гарно зустрічали.
yasia__sv• 25 ноября 2022
Ответ дляONatalii
І я працюю з білорусами з Мінська, абсолютно адекватні, розуміють що робиться, в повному шоці. Мріють звалити в Європу
Olyna25• 25 ноября 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Да що ви таке кажете, де в нас одні болота? І чому танки бтр мають їхати саме лісом, от поясніть? А бурштинщики в нас що суперсильні? Чи вони не з крові і плоті? Я більше вірю в ЗСУ чим в янтарщиків.
Smusish• 25 ноября 2022
Ответ дляНастюшка-4139
В грудні 19-25 числа будуть заходити
Два знайомих військових казали
Мені казали з 1-5 грудня буде атака на київ як 24 і пррсили виїхати з міста. Але один Бог знає Як воно буде.
завитушка• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
У нас не так уж много вооружения , увы
Уныло нагнетаете, вас скоро уволят, увы....
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляSmusish
У вас знайомі серед розвідки?
Kolibri_18• 25 ноября 2022
А я якраз збираюся на тиждень в Україну приїхати в грудні на миколая... оце запланувала
Леска• 25 ноября 2022
Ответ дляНастюшка-4139
Ковель
І в мене там родичі, сподіваюся маянуть якшо шо
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляЛеска
24 все так раптово почалося, вночі. ніхто нікому маякнути не встиг. на жаль.
kanuka• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Коли в них були навчання перед війною, всі заспокоювали що нічого не буде, а я відчувала всим своїм нутром що це не просто так і буде війна. Тепер знову такі ж самі відчуття, не просто так там тренування.
Радио НВ слушала пару часов тому, там Буданов или как его говорил про всё, и про Беларусь и наступление, он говорит что они готовы и через 2-3 дня, там они всё стянули для наступления, им нужно растянуть фронт просто. Для нас это плохо.
Isa Dora• 25 ноября 2022
Ответ дляSmusish
И вы выезжаете?
Bejza• 25 ноября 2022
Ответ дляyasia__sv
Там в тех вырвах от копания они и будут захоронены
Feel good• 25 ноября 2022
Ответ дляyasia__sv
А якщо реально дивитися на бурштинокопачів?
Коли вони стали синонімом Азовців?
Feel good• 25 ноября 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Це так.
Bejza• 25 ноября 2022
Мы на атомке. У нас военком Мариупольский, сделал самую призываемую нашу область, зачем его нам поставили? Тешит то, что его семья здесь, он с таким усердием снимал бронь с атомщиков, всех подряд призывает, сюда наехало столько всякой сепарни, тревожно это, близко граница, еще и этот не наш.
KatrinkaSh• 25 ноября 2022
Ответ дляOlyna25
Так і ЗСУ з плоті і крові.) А я і в тих і в тих вірю.).
Feel good• 25 ноября 2022
Ответ дляBejza
Рівненська найбільш призиваємо?
KatrinkaSh• 25 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Коли вони стали синонімом Азовців?
Вони вже давно там оборону тримали), повірте, жоден не дасть щоб до його хати, сім´ї, бульбаші наблизилися.
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляkanuka
на ютюбі дивилися? щось я не нахожу такого запису