Настюшка-4139• 25 ноября 2022

Хто на кордоні живе?

Дівчата,хто на кордоні живе зикартопляниками? Шо за обстановка? Кажуть мають заходити…
Санта-Алла• 25 ноября 2022
Коли в них були навчання перед війною, всі заспокоювали що нічого не буде, а я відчувала всим своїм нутром що це не просто так і буде війна. Тепер знову такі ж самі відчуття, не просто так там тренування.
Olga_31• 25 ноября 2022
Ответ дляSmesharik
Нажаль, теж таке чула. 5 тижнів
Мне сегодня сказали, что 5-15 декабря будет наступление с белораши

Ну а чего не верить, как минимум мопедами закидают.
Мнение картопляника ж уже услышали- уничтожить Украину, все. Поэтому вполне могут пойти
Яся222• 25 ноября 2022
Зная лукашенко и его способность сидеть на 2 стульях сразу, то он до весны подождет, а потом картошку сажать, какие наступления. Белорусы думаю точно не пойдут, русня может.
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Американська розвідка попереджала про напад. І німці теж, тільки хто би слухав..
Санта-Алла• 25 ноября 2022
Ответ дляOlga_31

Я недавно посварилася з подругою яка живе в блядорусії, справа в тім що їм теж добряче промили мізки, майже всі підтримують війну і нас їм не шкода взагалі. В мене була остання надія на їхній народ, але тепер бачу що вони такі ж самі пі...си як і рашисти
Яся222• 25 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Все слышали, просто тяжело было поверить, что это может быть в таких масштабах.
Яся222• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Не все такие как ваша подруга, много белоруссов не поддерживают. Просто кто против, если он в стране, то они пока больше молчат, чтобы не было последствий. Кто выехал, могут прямо говорить свое мнение.
nata.ant• 25 ноября 2022
Ответ дляМішк@
Реально, бесит это. Кум брата или бабка на базар сказала? Сестра с Европы позвонила? Никто вам не скажет точную дату. На Сумы уже наступали. И 28.08 и 10.11 и 9.05. те, кто разносит все эти даты или тупицы или рашаботы. Дальше границы, даже при условии нападения, никто не пройдет. Только ракеты, дроны, отсутствие электричества, тепла грозит жителям Волыни . Вся граница Сумской области под ежедневными обстрелами. И люди все равно умудряются жить в своих домах и работать. Для особых паникеров повторю: время выехать если планируете выезжать у вас будет ДАЖЕ в случае нападения белорусов
Плюс сто мои в 5 км от раши в сумской области,и работают и никто никуда не уезжает
ksena555• 25 ноября 2022
ЗУ...
Вже два місяці ходять чутки, що підуть в наступ ті тварі до нового року
S-lana• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Ну, они поддерживают то, что им говорят. А что о нас говорят - вы знаете.Там ведь тоже узурпация власти, никто не пикнет.Есть у меня знакомая, за участие в митингах против Лукашенко ей грозит 7 лет тюрьмы. Выехала, в другой стране, в белорашку не планирует.Категорически против войны.
ksena555• 25 ноября 2022
Ответ дляS-lana
Адекватні, нормальні громадяни бульбашії- проти війни, і їх багато, але мовчать вони...
Яся222• 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
Судя по рассказам, как там разбираются с неугодными, я бы тоже молчала, если выехать некуда. Но мне кажется, белорусы себя ещё покажут, будет у них ещё шанс на смену режима.
freedom_2015• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
++теж саме .Чоловік і жінка ,вона мені доказує ,що вони мирний народ і нічого нам не зробили ще ,а ми їх ненавидимо ,бо зомбі .Чоловік каже їй ,що причина в нас є і вони добряче допомагають параші .Не вірить навіть йому .Ми зазналися і хочемо на них напасти ....
Smesharik• 25 ноября 2022
Думаю, що там не стільки наступ, скільки відтягнути сили. Розтягнути військові дії по всіх кордонах. Лукашню добре тримає за ядрелка старий урод. Підуть не білоруси, підуть чмобікі, а їх як відомо, не шкода
Feel good• 25 ноября 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Кажуть -не кажуть. Одні плітки. Точно одне - їм ті болота не пройти, а бурштинщиків і поготів. Там такі краївки та вирви, що бідні ті бульбаші. А хлопці в тих краях злі і бояться тільки Бога, але вважають, що якщо за своє то не гріх.
Ну, це все гарно звучить, але..
antoninalav• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
29 будут идти на Волынь и Черниговщину
Це все не підтверджені слухи і здогадки.
Читака• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Там тренування вже не один місяць, чого саме зараз має щось відбутись?
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляЧитака
А це в них буде нове навчання - як потонути в українському болоті.
Читака• 25 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Вже скільки місяців нагнітають, задовбали, хотіли б піти, то пішли б вже, годі нагнітати і так сидимо без світла то ще й наступу боятись.
antoninalav• 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
ЗУ...
От. Чутки лише є.
Soufit• 25 ноября 2022
Ответ дляНастюшка-4139
Я просто одного не можу зрозуміти,чи вони такі тупі щоб лізти в цьому напрямку,де все заміновано перекопано і т.д?
Чи просто насправді нічого незамінновано і нас розводять
Вас розводять, там нічого не заміновано, тому сміливо біжіть в бульбляндію, доки не замінували
Gala_la_la• 25 ноября 2022
Ответ дляНастюшка-4139
Знімайте рожеві окуляри
Всі форсять цю інфу і все до цього йде
Вас рос іпсо залякує, а ви ведетесь. Нова якась шарманка про Волинь за три дні. Вибачте, щось маловірогідний самовбичій сценарій.
sevenplanet• 25 ноября 2022
Ответ дляСанта-Алла
Это те кто зомбоящик смотрит, как в раше
Большинство против войны и лукашенко там
завитушка• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
25 тыс там , рашисты и белорусы
і на чому вони будуть наступати, на саночках?
noree• 25 ноября 2022
В мене брат служить на кордоні з рб. Його слова: в нас стільки зброї нової, що ми вже й самі чекаємо той напад, щоб цими «іграшками» награтися)
Це жарт, звісно. Але там всі готові. Ворог не пройде.
Gala_la_la• 25 ноября 2022
Ответ дляЯся222
Буде, коли Україна їм цю зміну принесе на тарілочці. Тоді вони знімуть кроси і білими носочками залізуть на лавочки протестувати, а там і батька сам здохне. Вони беззубі. Але їхня опозиція надто самозакохана, щоб визнати, що українці зараз помирають у тому числі за шанс Білорусі стати незалежною демократичною державою.
Тетяна23• 25 ноября 2022
Ответ дляGala_la_la
Що таке іпсо?
sevenplanet• 25 ноября 2022
Ответ длязавитушка
Будут наступать в любом случае , вопрос успешно ли, скорее нет , но оттянуть им наших от юго -востока нужно
Поэтому , увы, но наступление будет
Bejza• 25 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Не підуть, от побачите.
Я вже це чула перед 24
завитушка• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
Поэтому , увы, но наступление будет
во влажных фантазиях рашистов, разве что, оно будет