Дівчата,хто на кордоні живе зикартопляниками? Шо за обстановка? Кажуть мають заходити…
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Аж цікаво, а хто у вашій градації авторитет, якщо Бутусов - дебіл? Невже пан Арестович?
tanya122-89• 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
а грибочки пам’ятеєте які на бетонці в сторону Маневич, пальчики оближеш
Грибочки не пам´ятаю, я літом приїздила, то за грибами не ходили. А як ходили гуси пасти з дідусем за річку пам´ятаю) а ще запах сосен, в бабусі ліс починався в кінці подвір´я.
tanya122-89• 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
Погуглила де Маневичі, і мабуть ми за різні Колки говоримо, я про ті що біля Дубровиці) Дякую за приємні спогади, вже більше 20 років пройшло від останніх літніх канікул у бабусі((
Киев_Елена• 25 ноября 2022
Ответ дляНастюшка-4139
Знімайте рожеві окуляри
Всі форсять цю інфу і все до цього йде
Так уже несколько дат назвали. Какая верная
krohahomyak• 25 ноября 2022
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє:
📌 В українському інформаційному просторі в останні дні поширюється інформація про нібито плани ворога атакувати Україну ударним угрупованням рф та республіки Білорусь з боку північних кордонів України наприкінці листопада.
📌 Дана інформація підсилюється анонімними «вкидами» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню.
📌 Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що подібна інформація не відповідає дійсності. Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з Білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України, а заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію Білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну.
📌 Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих іноформаційно-психологічних спецоперацій. На це вказує і той факт, що спершу в подібних повідомленнях вказувалася дата можливого «вторгнення» 25-28 листопада, а за кілька годин дата «вторгнення» змістилася на 28-29 листопада.
❗️Закликаємо громадян не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації. Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійних захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території Білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі.
🇺🇦 Зберігаймо спокій та віримо в Сили оборони!
Почитала, посмотрела, думаю, что оги такой п...зды получают на восточном направлении, что не будет у них мочи там чем воевать. Наши леса очень болотистые, янтарщики нарыли там хорошо, в тех дырах столько засосало янтарщиков, там заминировано все, навезли наши техники, они там уйдут к янтарю. Леса у нас густые и непроходимые, подохнут в болотах эти мрази.
devchenka perchenka• 25 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
А я якраз збираюся на тиждень в Україну приїхати в грудні на миколая... оце запланувала
Я так уже третій раз планую…
МАМА НИКИТКИ-2• 25 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Це ж чим ви думали, щоб впихнути сюди Арестовича?
Явно не головою
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Явно не головою
То хто з журналістів, аналітиків лідерів думок - ваш авторитет?
МАМА НИКИТКИ-2• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Що вибирати між Бутусовим і Арестовичкм, то. Виберу Арестовича. Він хочаб розумний, навідміну від того чуда Бутусова.
Із журналістів мені подобаються Яковина і Майкл Накі
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто вкінці кінців самі Арестовича назвали ))) хоча спорили спочатку. Бутусов буває на передовій, спілкується безпосередньо з військовими - в нього явно об´єктивна і свіжа інформація. А ще він має опозиційне до влади онлайн видання, сміє критикувати владу, навіть коли ’не на часі’. Ну звісно, фанаткам слуг таке не до вподоби.
Апель-синка• 27 ноября 2022
Ответ дляТетяна23
Кажуть в грудні або січні або в лютому зайдуть
Чула від людей версії
От каких людей? бабки на лавке - ваєнніє іксперди?
или тот придурок, что как абдристович пургу несёт и всех пугает? забыла фамилию, вчера упоминали его тут.