Дівчата,хто на кордоні живе зикартопляниками? Шо за обстановка? Кажуть мають заходити…
KatrinkaSh• 25 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Я не на віру сприймаю.
А аналізую.
Ви що хочете щоб вам тут сводки і космознімки виклали для підтвердження. Не розганяйте.
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляkanuka
Нет, в эфире, было интервью где-то часов в 15, но точно время не помню.
То що, він, виходить, підтверджує напад в найближчі дні?
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляkanuka
Я,здається, найшла. Але то не Буданов, а Бутусов
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляkanuka
Так, не отрицает говорит всё может быть они полностью готовы. А там хз как будет.
Ну Ви і сплутали. Нічого толком не говорить, Лукашенко ще не готовий .
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Пару літер, а така велика різниця. В тому числі і у достовірності інфи.
Так і народжуються чутки.
ви Бутусову не довіряєте?
Ответ дляnoree
В мене брат служить на кордоні з рб. Його слова: в нас стільки зброї нової, що ми вже й самі чекаємо той напад, щоб цими «іграшками» награтися)
Це жарт, звісно. Але там всі готові. Ворог не пройде.
Стала читать эту тему и позвонила своему знакомому в Луцк. ’Скажи мне правду, атаман’. Он сам бывший военный и окружение соответствующее. Выдал мне приблизительно текст вашего брата. Там ко всему очень решительный настрой, стрелять будут из-за каждого дерева и из каждого окна. Это не колеблющийся регион...там вариантов ’не все так однозначно’ просто нет.
Ответ дляuma
В точку , рашикам тут буде торба !
Ответ дляSmusish
Мені казали з 1-5 грудня буде атака на київ як 24 і пррсили виїхати з міста. Але один Бог знає Як воно буде.
весь грудень тепер боятися, то одні дати, то інші. Мені вже раз говорили, що ЯО кинуть 4-6 жовтня і треба терміново виїхати.
Виїхала, не кинули, Слава Богу.
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляAnna83
Гаюн пишет, что сегодня прилетели генералы из москвы проверять готовность.
Перевірять, що не готові і полетять назад.
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляAnna83
Гаюн вже давно так собі джерело.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Вот такое нагетание ходит в просторах интернета: сразу бросается в глаза: ’напад будет 100 відсотків’ и численность чмобиков. Ипсо очередное
Орієнтовні числа нападу з Білорусі 170-тисячного контингенту відбудеться з 15.12 по 25.12. Основний ударний кулак буде на Волинському напрямку. Передувати цьому буде 2-х добовий масований ракетний обстріл, та обстріл з артилерії (скоріш за все будуть задіяні всі наявні засоби ураження: термобаричні, фосфорні (хімічні), касетні і т.д. Всі, крім ядерного удару). Другий напрямок (з невеликим відтермінуванням 2-3 доби) буде Київський (з відволіканням наших частин на Чернігівському напрямку). Напад буде 100 відсотків. Моя особиста думка, коли він розпочнеться це 19.12., або 25.12 - кацапня любить сакральні дати. Наша розвідка все моніторить, а також це підтверджують партнери. Україна готується до цього. Буде важко, відразу перемолоти 170 тис. + резерви тис.50000, дуже важко навіть найсильнішим арміям світу. Орієнтовно гаряча фаза буде тривати до кінця лютого.
Де це ви цю дурню сконопастили?
По данным Центра национального сопротивления, на территории Беларуси находятся уже 12 тысяч российских военных. Вооруженные силы Беларуси полностью обеспечивают потребности россиян, а российские генералы взяли под практически полный контроль объединенную группировку войск, что является еще одним признаком утраты Беларусью суверенитета.
@yigal_levin
Якби ще не багато
@yigal_levin
Якби ще не багато
МАМА НИКИТКИ-2• 25 ноября 2022
Ответ дляsevenplanet
29 будут идти на Волынь и Черниговщину
Де Волинь, а де Чернігів…. Між ними ще 3 області.. Хочаб трохи мізки включали 🤣
Ответ дляBejza
Мы на атомке. У нас военком Мариупольский, сделал самую призываемую нашу область, зачем его нам поставили? Тешит то, что его семья здесь, он с таким усердием снимал бронь с атомщиков, всех подряд призывает, сюда наехало столько всякой сепарни, тревожно это, близко граница, еще и этот не наш.
Ого.
В мене родич служив у вас донедавна (на кордоні).
Ваші слова збігаються з його словами: їх зняли звідти і перекинули на інший напрямок.
На Вашому місці я би також тривожилась
tanya122-89• 25 ноября 2022
Ответ дляSmesharik
Теж Волинь. Слухи ширяться, але вірю в колківських пацанів
Приємно чути за Колки, в дитинстві завжди їздила туди на ціле літо до бабусі)
МАМА НИКИТКИ-2• 25 ноября 2022
Ответ дляONatalii
Я тут писала, що працюю в міжнародній компанії, де є білоруси і що їх масово мобілізують зараз. То мені не вірили
Яка міжнародна компанія працює в білорашці?
МАМА НИКИТКИ-2• 25 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Удалено администрацией...