Самая СоветЧиваЯ• 25 ноября 2022

А ви досі радієте за людей?

Я не можу, не виходить.
Навчить, хто тут пише, що треба вміти радіти за людей.
Немає світла з 10 ранку 23.11. Тобто вже майже 56 годин.
Так, у вікно дивлюсь, в багатьох будинках немає.
Але і в багатьох є. І був. І не вимикали.
А в мене не виходить за них радіти….
18 мнеУЖЕ• 25 ноября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я не ненавиджу. Але радіти не виходить
Так не радійте. То ж незнайомі вам люди, чого Вам за них радіти?
Не пью, не курю• 25 ноября 2022
Не радійте. Живіть своїм життям. Добивайтесь успіхів, гарної роботи, зарплати, квартир і т д.
Але не заздріть. Живіть своїм життям
Царевна Лягушка• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Извините, но про больницы нестыковочка выходит. Даже в Институте сердца отключали электричество во время операции, так что говорить о других больницах. Т.е. нам врут про критическую инфраструктуру?
Если вы про отключения 23/24, то там была критическая ситуация, их не отключают по графикам, а в критических ситуациях отключают всех
чаревна• 25 ноября 2022
У нас тоже почти трое суток нет света, все на электричестве. Включают на пару часов. Воды нет, отопления.
Люди ходят с ведрами с Днепра черпают.
Вчера одни жильцы дома на мангале готовили.
И ничего, живем.
В атб можно зарядить телефон.
А у другиз есть свет и газ, можно хоть елу приготовить
Меня это не парит вообще, радоваться или завидовать. Завидовать надо у кого в стране войны нет, ракетами не бомбят.
Кашпо• 25 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
А якщо і їм вимикатимуть, то Вам стане легше?
Мне бы стало легче, если бы условно говоря всем выключали по 3 часа по очереди, а не так, что одни весь день без света, а у других вообще не выключают. Избирательная экономия получается
Перемелица• 25 ноября 2022
Співчуваю.
Кашпо• 25 ноября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ми перестали ходити в гостi до землякiв. Допомагати одне одному.
Знайомтесь з тими, в кого свiтло, кооперуйтеся.
Все буде 🇺🇦🕊
А продукты из морозилки мне тоже к землякам отнести? Мыться ходить, стирать? Офигенная логика.
А_Шо_Такое• 25 ноября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Про окопи мені не треба. В мене чоловік і син там. Я не ставлю це на одну паралель навіть.
Не може бути пів району підключено до лікарні, правда?
Так чому у пів району немає вже 56 годин, а в другій половині району є і не вимикали?
Слухайте, в цей блекаут у мене не було світла біля 40 годин, в мене горіла робота (а втратити її в цей час самі розумієте як), не було зв‘язку елементарно, так що я знаю, про що Ви. А недалеко світло дали дуже шкидко, бо так, там лікарня. І в будинках біля нашого також ввімкнули набагато раніше, ніж за наш. Так буває. Ви можете або далі накручувати себе, але від цього ситуація не зміниться і світло не дадуть швидше, ніж можуть. Або зконцентруватися на тому, що контролюєте. Почитати книгу при свічках, сходити до кафешки або будинку, де є світло з термосом та попросити у людей кип‘ятку, попросити зарядити павербанк, списатися в чаті Вашого району, багато людей нормально діляться зарядкою, гарячою їжею, бо ми всі в одному човні. Але Ви замість того, щоб злитися на тих, хто реально винен у цій ситуації, а саме йо**** русня, що вдерлася до нас та руйнує інфраструктуру, злитеся на тих, хто живе поруч з Вами і ні в чому не винен. Так, Ви засмучені, я розумію. І злі. І в розпачі час від часу, але не забувайте, хто Ваш справжній ворог.
Вишнёвая Леди• 25 ноября 2022
Ответ длячаревна
Люди ходят с ведрами с Днепра черпают.
И ничего, живем.
В атб можно зарядить телефон.
Вы в Киеве ?
Педиатор_я• 25 ноября 2022
Не радію, не заздрю, все сприймаю так, як є.
А_Шо_Такое• 25 ноября 2022
Ответ дляЖертва интернета
В лікарні вчора вже також світла не було весь день. Лише реанімація. Добре хоч так
У нас також, на генераторах. Але їх підключили першими
Айфон13• 25 ноября 2022
у мене не вимикають. У інших по 2 на день. Я на крутій лінії.
Хаха
я можу весь день сидіти тут
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Я згодна, що економити повинні усі. Але повторюсь, що ці вимкнення є для розвантаження певних гілок, плюс, на цих гілках можуть бути пошкодження, які швидко усунути неможливо. Читала сьогодні про трансформатори. Виявляється, не так просто замінити знищений трансформатор, бо їх виготовляють поштучно під конкретні параметри мережі, замовлення в плановому порядку виконуються впродовж 6-8 місяці. От і змушені люди страждати від такої несправедливості.
Айфон13• 25 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
чого це я маю економити. В мене є газ
просто нові жкшки лише на електриці, от і не справляється система
Kusalochka• 25 ноября 2022
Нет. И не радовалась никогда. Я за справедливість.
Айфон13• 25 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
справедливості нема і ніколи не буде
Кашпо• 25 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Это звучит, как сказки для лохов. В общем, готовы радоваться за других те, у кого свет не выключают, неудивительно.
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 ноября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Все ви правильно написали. І яб обов‘язково так робила б. Якщо б не мала проблему зі здоров‘ям. Я не може ходити по сходам. А живу на 15 поверсі. Доки лифт не вмикнеться, я дихаю повітрям тількі на балконі.
БезПаспортаНеПродаю• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Вибачте а ви автор? Нi. Це не до вас була реплiка.
Але як ви точно украiнка, то корона не впаде митися в землякiв, друзiв, знайомих.
Разом ми сила ( а iншого вибору в нас все одно нема).
🇺🇦
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Хаха
я можу весь день сидіти тут
А на украинский перевели и отредактировали добавив последнее предложение с какой целью?
Кусочек Сыра• 25 ноября 2022
Почему вы злитесь на тех у кого есть свет, а не на тех из-за кого он у вас пропал?
А_Шо_Такое• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Приклад. Стався блекаут, вибило всім абсолютно. Лікарня була ана генераторах критичні відсіки. Потім почали підключати, як стало можливим. Лікарні підключили першими, відповідно, і людей що живуть у будинках на тій лінії. Вони були без світла, припустимо, 14 годин, в той час як в мене на всю тік холодильник і тік довго після того. Так, бо є завжди пріорітетність. Сумно, але без світла я попрацюю з машини/ не попрацюю/ голову не помию, а хтось помре без операції
Айфон13• 25 ноября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
бо до перших легше дотягнутись
Баба-царьлебедь• 25 ноября 2022
Если честно, даже мысли никогда не возникало об этом. Всегда думала как решать свои проблемы, а не то что у других есть или нет.
Вбигудях• 25 ноября 2022
Ну, дивіться, в нашому містечку на трьох вулицях світло є завжди бо на лінії лікарня. То мені їх ненавидіти?
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Я в принципі, не зобов´язана за когось чужого радіти. Але сидіти і вимагати справедливих відключень - ні, це не про мене.
З таким самим успіхом можна ’не радіти’ і за тих, в кого чоловік вдома, а не на війні, за тих, в кого власний будинок,а не тісна квартира і т.д.
Смячиком• 25 ноября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Все буде 🇺🇦🕊
Кому оно надо чужие люди дома по нескольку часов
МЧСница• 25 ноября 2022
Читаю вас, автор, и понимаю, что скоро буду бояться выходить на улицу. Нас не отключают, мы возле больницы.
Kusalochka• 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
справедливості нема і ніколи не буде
Так и радоваться я не должна) мне жаль автора, у меня у мамы свет дали только сегодня в 10. Надеюсь, всем скоро дадут
Одяг та сумки• 25 ноября 2022
тю ну вы даете. унас в городе 99% без света было и у меня... я была рада что если что хоть ктото со светом.