Самая СоветЧиваЯ• 25 ноября 2022
А ви досі радієте за людей?
Я не можу, не виходить.
Навчить, хто тут пише, що треба вміти радіти за людей.
Немає світла з 10 ранку 23.11. Тобто вже майже 56 годин.
Так, у вікно дивлюсь, в багатьох будинках немає.
Але і в багатьох є. І був. І не вимикали.
А в мене не виходить за них радіти….
Ответ длячаревна
Мне сегодня в аптеку нужно было, смотрю многие закрыты. Одна на генераторе работает, а другая без света.
Женщины в куртках стоят за прилавком, в тетрадку записывают продажу, работают за наличку. С утра до вечера.
И знаете, у нас самый лучший народ!
Все с пониманием относятся, в атб наличку можно обменять, телефон зарядить. Соседи пишут, что водой могут поделится.
...
Еще, кто в Днепре знают яхт клуб, жители одного чата местного с начала войны кормят там собак, которые охраняют. Сделали им будки и купили на зиму каждой собаке по жилетке.
...
Не ноем, держимся. Это когда то закончится в нашу пользу!
И знаете, у нас самый лучший народ!
...
про собак в жилетках особенно стало тепло на душе))
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
Верхня Т. Не було світла з 12 години 23 числа по 19 годину 24, дали на 1,5 години і знову не було до 16 години сьогодні. Рахуйте. А щодо їхати чи ні моя особиста справа
Я пам´ятаю де,бо ми сусіди.Ніхто не претендує на оскарження вашого рішення.Як би я там не жила -не задавала б це питання.
Це погано. Погано, коли навіть війна не змінює. До чого тут ті люди? Дзвоніть в дтек, жек, облаштуйте так, щоб вам було максимально комфортно. Ми сиділи 53 години без світла, води, в нас електроплита. Вчора зранку збирала сніг на загальному балконі, щоб якусь технічну воду мати. І не було думки зазирати по вікнах
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
Значить ви в тих щасливчикам кому не відключають світло, не рахуючи 23 числа....
Ви такий відчай транслюєте останнім часом,що я вже не стрималась.
Ответ дляФигура мечты
Спочатку ще 2014 ненавість була на донецьких/луганських
Потім у 2022 почали ображати всіх хто виїхав
Тепер дойшли то того что сусідів ненавидять в кого є світло
Як легко пересварити всю країну
Так, шкода, що в нас такі люди, що скрізь підмічають кому добре, а не кому погано. І намагаються зробити, щоб тим також було погано, а не дорости до рівня((
Це ж і зі світлом так. Коли в темряві сидиш, то видно усі освітлені будинки, а коли тобі вмикають, то ніхто вже не дивиться, що сусід навпротив цей час без світла.
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
Я сюди і не заходжу майже останні тижні, де ви той відчай взяли?...
З Ваших постів сьогодні.
А запам´ятала тому,що ми сусіди,в одній із тем Ви мене дуже сильно підтримали.Про ’яму’.
Я Вас не засуджую ні в якому разі ,я не маю на це права.Чому Ви так подумали?
Скажу особисто за себе-пережила трьохразовий ракетний обстріл А.Тепер фіг мене злякає відключення світла,водопостачання і тепла.Я підготувалася.
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляКарина74
Є світло, опалення, зв´язок, але чутно вибухи та й сьогодні були прильоти у місті... Запоріжжя...
Тримайтеся.Все буде Україна.Ми поборемо цю русняву гідру.Просто обіймаю.
у нас в районі майже не виключають хрущОвки, мало того що у них газ, та і борги майже у всіх, а новобуд вимикають, бо легко це зробити технічно, завтра збираємося писати звернення до прокуратури щодо цього, більше того є замозахвачені будинки і там світло ніхто не вимикає взагалі
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляKsu160576
А откуда вы знаете о чужих долгах?
У мене дві доби не було світла. А в сусідських будинках було. Позвонила в дтек, накричала на оператора. Як мені тепер соромно. Я й розуміла, що вона не винна... Злилася на сусідську новобудову, що їм світло ввімкнули на півдня раніше і не вимикали. А потім дізналася,що воду їм дали на півдня пізніше. Блін, ми звіріємо.
alonkalebed• 25 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
В некоторых местах почти всегда свет есть( по Украине в целом) . Мне за это их ненавидеть что ли? Да я рада, что у них есть свет
Удалено администрацией...
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляKsu160576
на піїздах інфо про борги, там десятки-сотні тисяч
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 25 ноября 2022
Ответ дляalonkalebed
Удалено администрацией...
Вам станет легче, если у всех не будет света? Видимо да. Чёрная душенка это плохо
alonkalebed• 25 ноября 2022
Ответ дляUkraine my home
Так радію,сьогодні у мене нема,мені допоможуть,а завтра я.В мене вже люди сушили голову та заряджали павери,прала груднічку речі.Це добре,коли хоть у когось є.
Якщо так, то добре.
Ответ дляКашпо
Тоже не выходит. Обиднее всего, что и в нашем доме часть подъездов не выключают. А еще бесит, что перед нами новостройка, которая еще не сдана, в ней идут внутренние работы, их еще ни разу не отключали - конечно, застройщик важнее, чем простые люди.
Возле нас гаражи,свет есть. Отключают часов с 12 ночи им иногда. Зато микрорайон 25-этажек с электроплитами и лифтами-света не было больше суток,включили на полчаса и опять на 5 часов вырубили
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляalonkalebed
Якщо так, то добре.
Если бы Вы не были такой озлобленной -я уверенна,что Вам бы помогли те,у кого Света,отопление и вода есть.Враги у украинцев не те,кто со светом,а те,кто на нас напал.Вы не понимаете,что этим террором ляди нас хотят склонить к мирному договору в кавычках,а потом ,когда поднакопят вооружения,ракет в том числе,то уже все...Сукостан развалить нужно сейчас,потом они не дадут покоя ни мои детям,ни правнукам.
aksinja_kot• 25 ноября 2022
Ответ дляmitoto
Вчера в Киевской области, Чабаны, у знакомой дом сгорел. Полностью выгорел. Генератор включили и очень близко к дому поставили .. По технике безопасности генератор должен стоять минимум 4-5 метр.от дома. У вас в квартире, на балконе. Плюс сильный шум и вибрация. Не говоря о вони..
Дякую за турботу. Ми ще й сонячну станцію монтуємо, тому не факт, що генератор в нас взагалі буде вмикатись. Досі не вмикала. Можливо, віддамо батькам в приватний будинок.
Ответ дляJuliaGluhenko
З Ваших постів сьогодні.
Я визнаю, що я втомилася... Це все важко... Всі 9 місяців трималася, а тут... Без тепла, світла, з електроплитами...2 дітей... Просто втомилася...
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
В мене теж двоє.Це рішення кожного особисто.Я на Т.,і нікуди не планую їхати.Це моє рішення.
Оксана-004e• 25 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Як легко пересварити всю країну
Зато от выехавших отстали
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляОксана-004e
Зато от выехавших отстали
А они кого -то интересовали?
Ola_la-d152• 25 ноября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ми перестали ходити в гостi до землякiв. Допомагати одне одному.
Знайомтесь з тими, в кого свiтло, кооперуйтеся.
Все буде 🇺🇦🕊
ну знаете, люди разные, те кто хочет знакомится тот наверное знакомится, я бы как глубокий интроверт и социофоб, лично очень удивилась бы, и была б в недоумении, если бы ко мне левые люди пришли знакомится и на кофе напрашиваться, потому что у меня счет в окне)
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляMagiса
Не радостно , а завидно
Лучше бы в гости пришли,а не темы создавали на радость руснявым тварям.
JuliaGluhenko• 25 ноября 2022
Ответ дляOla_la-d152
У нас война в стране.Можно и подальше своих тараканов засунуть.