Аноним_Галя• 26 ноября 2022
А ви знали, що буде війна?
Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
Смурфетта• 26 ноября 2022
Ні, не знала.
Останні роки для мене були дуже насичені, народила дитину, поховала маму, я не слідкувала, що відбувалося в політиці.
Хоча я інколи думала чим має закінчитися АТО адже роками йде війна.
Ростки жимолости• 26 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мене забанили за те що написала тут. Сказали, що я провокатор, і мабудь засланий козачок. Дякувати, що хоч рідня, друзі, знайомі повірили і трохи підготувалися.
Удалено администрацией...
Шкала Радости• 26 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не кажу про всіх, але я чітко все пам´ятаю. Це як про петра і зеленського. Коли вибори , одні цифри. Коли зе став позоритися інші. Неможливо було знайти тих, хто за нього голосував з 73%. Потім знову як почалася війна і він не втік з 73% вже стало мало не 95.
Люди нахолєри ви самі собі брешете?
АлывердЫ• 26 ноября 2022
На уровне интуиции знала всю жизнь, что будет, когда конкретно не знала, нам с мужем сны одинаковые не раз снились, что голодные, что в окопах прячемся, пока Бог миловал. Так же знаю, что Украина будет процветающей страной и мне будет не стыдно, что моя доченька - украиночка
Но блин, какой же ценой, рыдаю

МЕСТО_Встречи• 26 ноября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Наш дом в селе в оккупации со 2 дня.
Сочувствую. Мы не в свой дом выезжали, нас просто пустили пожить чужие люди. Ехали в никуда. У нас дача. Была. В том направлении, где были бои.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Удалено администрацией...
Куда они пойдут
Вы хоть представляете что сейчас на границе с белорашей? Там не то что человек, там муха не не пролетит сейчас. Там заминирован каждый сантиметр.
Миллениалка• 26 ноября 2022
Знала, не по снам, конечно.
Политикой интересуюсь.Готовилась потихоньку и близких просила готовиться.Большинство крутили у виска.Пока сами не столкнулись, не верили.
Опыт он такой, берет дорого, объясняет доходчиво.
Омлетик• 26 ноября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Не заспокоюйте себе, це не врятувало б.
Чисельністю і кількістю зброї вони значно переважали. Значно. Ви просто не уявляєте, в якій кількості вони заходили. Я живу на кордоні. По нам стріляють без перестанку, а у відповідь... самі розумієте. Наші хлопці неймовірні і з ними ніхто не порівняється, але якби їх всіх зібрали просто на кордоні, то це був би переважно розстріл.
Та і як ви уявляєте мобілізацію без війни і воєнного стану?
Я про те, що мирне населення можна було спасти, згадайте Ірпінь, бучу, люди просто не встигли спастися.
Омлетик• 26 ноября 2022
Ответ дляGra_Nata
Знала. Представить не могла что такой масштаб.
С херсоном полная неожиданность. Если бы его не сдали, мариуполь бы не окружили.
Я не собиралась уезжать. Военные все сказали уезжать. Числа 22 эвакуировали подругу, она в исполнительной службе.
После просматривала свои диалоги за 23 число в тг, и там я с подругой общалась, она поздно вечером возвращалась, описывала ’повисшую в воздухе неизбежность’
Помню митинг на драмтеатре с флагами украины 22 или 23 числа.
Муж о вторжении говорил с ноября. Были в гостях у генерала, на прямую спросили война будет? Он сказал, будет. После нового года ждем и готовимся. Он немного не угадал. Ждал большого нападения на Одессу, а получилось так как получилось. Он даже на странице в фб у себя позже это писал.
Короче, кто хоть немного умеет слушать и анализировать, все знали и понимали.
И я понимала. Но не верила в такой масштаб.
Верила в силу всу, в защищённость города, в свои силы, я ведь с 14 уже опыт имею. Дебальцево, иловайск... Ага, опыт. То цветочки по сравнению с тем что началось в 22.
А що тепер каже генерал і які ваші відчуття про те наскільки це надовго?
Подумывающая• 26 ноября 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Блин, а в чем ошибка? Что не выбрали пороха? Так он бы с потрохами нас сдал бы
Я не за Пороха, завжди йоне ненавиділа. І не за Зеленського- дурачок є дурачок. Але дуже часто замислююсь, що всі ці мінські домовленості Пороха не просто так і не зрада, це точно. Він просто тягнув час, так як реально розумів, що ми до війни не готові ні економічно, ні фізично. Він знав що захід не встане за нас так як треба, що будуть дурити. І зараз це все видно, як ніколи. Потрібно признатись, що крім людей у нас немає нічого. І якщо, не дай Бог, нам завтра не дадуть грошей і зброю, то нас не буде ( Не готові ми до війни, не готові...
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2022
ЭмчЭндЭм• 26 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Ну пусть слушают, я там с родственниками как раз политику и обсуждаю. Мы в этом эксперты) и выражений не подбираем
Будьте осторожнее,пожалуйста.
Вы,я чувствую,хороший человек.
Всего хорошего Вам.
Вы,я чувствую,хороший человек.
Всего хорошего Вам.
ЯблокоРаздора• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Не встигли виїхати ми, тому що живемо на кордоні, 5 км, і ще до обіду почалися в обох напрямках бої.
А інші, хто хотів, виїзжали. Просто виїхати можуть і бажають не всі. По різним причинам, тут це обговорювалося досить часто
НичеНипанимаю• 26 ноября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Родственники говорили ехадь туда,из за автономного отопления, наличия огородов. Но мы не думали,что село, как и Энергодар тупо сдадут. Хорошо, что не поехала. Потом в Васильевке рашастан поставил блокпост.
А в чате города постоянно писали, что они уже зашли в Запорожье
Смурфетта• 26 ноября 2022
В дитинстві часто снилася війна, але то під впливом фільміф про 2 Світову, Парадів 9 травня, розповідей дідуся,бабусі., ніколи не думала, що буду свідком війни.
В 90-х, 2000-х, коли хлопці йшли в армію я думала,навіщо та армія, війни ж не має, отака я була наївна дівчинка, книги про війну не хотіла читати, дивилася на все в рожевих тонах .
НичеНипанимаю• 26 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Удалено администрацией...
Доказательства!
Ёшки_Матрёшки• 26 ноября 2022
Ответ дляПодумывающая
Удалено администрацией...
Ростки жимолости• 26 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ось, що в телеграм прочитала.
Посмотрим , я им не верю
Перед началом войны они такую же лапшу вешали
Ростки жимолости• 26 ноября 2022
Ответ дляIsa Dora
Что наготове? Вчера Жданов сказал что численность 9000 на границе.
Нет
Их 25 тыс
10 рашенских и 15 белорашек
Это больше для отвлечения внимания и оттягивания войск с юго-востока
Их 25 тыс
10 рашенских и 15 белорашек
Дежурняшная• 26 ноября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Звісно. Останній місяць тільки сліпий/глухий міг не знати. Надіялась, молилась, щоб не було, але... 23 коли вже був рух з їхнього боку не спала всю ніч, все вже було зрозумілим(
І я не спала. Якось вже було зрозуміло.
Ростки жимолости• 26 ноября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Куда они пойдут
Вы в этом уверены ?
Про Херсон так же говори , я им уже не верю
Посмотрим
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2022
Ответ дляШкала Радости
Люди нахолєри ви самі собі брешете?
Самозаспокоєння. Цю тему на форумах важко піднімати, бо люди різні. Мене тут і за Америку банили))а через місяць вже це саме писали.
Вчора дуже вразила тема: моя сусідка тв.рь! Автор попросила , щоб їй накидали різних поганих слів, якими можна називати сусідку. І що?Там така жесть, що я в котрий раз зрозуміла, що тут багато людей недумаючих, маргінальних, безкультурних, і навіть з проблемами псіхики. І вони живуть всі поруч.
То , не дай Боже ці жінки масово зайдуть в цю тему, то натицяють банів, напишуть, що ти рашист, і підуть далі чоловіку нерви портити.
ЭмчЭндЭм• 26 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не тему пожалілася. Сподіваюсь, заберуть анонімів. Автор розганяє зраду і більш нічого.
Мы приходим сюда почитать правду от людей.
А политиков мы уже начитались и насмотрелись.
Тогда назовём приложение’Семейные советы’.
3/4 удалят это приложение и я -в том числе.
И хватит цькувати нормальных,честных подписчиков здесь,на ’Советчице’.
Це-моя думка-якщо що....
Дюймовочка• 26 ноября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ну я тоже была в шоке долгое время. Но сейчас надо ему отдать должное. Другой бы сдался и сказал #гребись оно все конем#.
Я читала политолога, не помню какого.
Он утверждает, что действительно готовился план по дерибану Украины, как предсказывал молтфвр Нечай, типо восток, юг - Рашке, Зап Украина - Польша, Венгрия, Румыния, а центральная Украина сама по себе, и вся власть была готова к этому, НО:
1- военные, честь и хвала им, без оружия, на героизме наверное, начали бороться (в Харьков например тероборона не пустила врага город)
2- Блинкен очень сильно вмешался, и сказал Зе , типо вы офигели? Нагребли оружия и тикать? Фиг вам, воюйте
И этот политолог говорил, что все разработки военные не спонсировались государством (а частные компании не могут спонсировать военные разработки), на армию денег с бюджета не выделялось
Дежурняшная• 26 ноября 2022
Ответ дляСерьезная баба
При чому тут зелений? Війна була б при любому призиденті. При Порошенку ця реальність була б ще гіршою. Ми це все бачили по Донбасу. І при Порошенку не готувалися. І Київ за три дні б здали, як Донбас
А армія звідки у нас взялася? Що значить - не готувалися? Якраз після Порошенка дороги тільки робили.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Вы в этом уверены ?
Посмотрим
Уверена. Много знакомых в ВСУ там сейчас. Они уже заждались)
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Посмотрим , я им не верю
Так,наші пишуть різне, бо і ворог читає.
Раджу читати розвідку британську і американську. Ще поки не помилилися.