мадам Везувий• 26 ноября 2022
Дитина дуже засмучується коли програє. Мами маленьких спортсменів, як діяти…
в таких випадках? Син займається карате, ходить з дуже великим задоволенням, тренер йому теж дуже подобається. Але, якщо програє змагання, то трагедія. Заспокоюю, кажу, що все буде і перемоги і медалі, треба тренуватися, слухати уважно тренера, побити висновки… Все виходить, тренер його хвалить, добре показує себе на спарингах, але як змагання то знов поразка, знову сльози і з кожним разом бажання у нього, приймати участь в них все менше і менше. Чим заохочувати? От думаю, може не їздити зовсім? Чи немає сенсу тоді?
Бачу_майбутнє• 26 ноября 2022
Моя на шахи пішла. Програє...
Сказала так, не завжди ти будеш попереду всієї планети, але плюси від гри є - розвивається логіка, мозок, це цікавий досуг, для різноманіття. Твої опоненти будуть різними, хтось сильніший, хтось слабший. Вирішувати тобі...
Ну поки ходить, поки грає. Іноді теж засмучується.
бювет_в_обед• 26 ноября 2022
Навіть не знаю що вам порадити.Дочка 8 років займається художньою гімнастикою і ж така категорія дітей,які дуже засмучуються і батьки вже спробували всі методи.Ж дівчата,які з 4 років як плакали,так і плачуть весь час.Моя не плаче і не щасмучується,так настроїла з початку
Коробка с карандашандрами• 26 ноября 2022
У мене шахіст. Перший турнір, виграш, задер носа. Потім декілька програних, робимо паузу. Потім аж через рік знову поїхали, виграш, декілька місяців їздимо по турнірах, нормально грає. Ось зараз на турнірі, грає напрочуд невдало. Зробимо паузу на деякий час, підтягнемо щнання, потренужмось, і тоді знову поїдемо. Займається з 6 років, зараз 9.
Бачу_майбутнє• 26 ноября 2022
До цього моя мала плавала, програвала теж довгенько. Але потім була перша перемога, це підняло їй настрій. Нажаль довелось покинути басейн через війну.
КапитанльнаЯ• 26 ноября 2022
Соревнования только тогда когда ребенок готов. И не делать трагедию, это опыт который нужно наработать. Ну как пристреляться прежде чем попадать в десятку.
За 3 роки турнірів плакав 1 раз, коли дорослий дядько його обманув, а я не змогла довести це судді. Плакав не тому, що програв, а тому що не очікував, що дорослий іноземець може так вчинити. Ну і ті 0,5 очка коштували 3 місця і кубка, в міжнародному, досить сильному турнірі.
Анжелика93@• 26 ноября 2022
І у нас таке було, засмучувався сильно, бувало і до сліз. Також пояснювали, що це нормально, і в цьому немає нічього поганого, але поки не повзрослів
Елена 4160• 26 ноября 2022
Спробуйте повести його на майданчик де багато маленьких дітей того віку коли вони ще тільки вчаться ходити, падають встають і знов намагаються. Поясніть синові що з кожним падінням вони на крок ближче до того щоб почати ходити, якщо б вони не вставали після падіння то ніколи би не ходили. І що він з кожним програшем на крок ближче до виграшу бо отримує досвід, так, болючий, але досвід. Скажіть що сумувати коли програв абсолютно нормально. І коли він виграє теж хтось сумуватиме, але це також буде досвід для його противника. Не знаю чи це допоможе, зрештою спробуйте.
Дюагональ• 26 ноября 2022
Ну щодо карате. Донька 4 роки займається. Кожні змагання -сльзи. І через те, що програла, і через те, що побили. І так у більшості дітей. Дуже нервує перед змаганнями. Займатися хоче, але взагалі не хоче йти на спаринги та змагання. Воно й зрозуміло, що дуже травмонебезпечно. Скільки раз луже боляче били. Тож поки діти малі, це прикольно, потім цей спорт не для всіх і багато кидають. Сьогодні дуже посварилися ми з нею, бо на бої не схотіла йти. Я прошу кинути цей вид спорту, але вона не хоче, бо не знає на що перейти. Та й жалко, там друзі, жовтий пояс. Сама не знаю, що робити. На районі нічого більше й не має як альтернативи. А дозволити днями сидіти в телефоні не хочу!
Дюагональ• 26 ноября 2022
І ще. Просто засмучується це одне. А от не хоче йти на змагання, щоб не побили -інше. Це не шахи. Тут діти по 8-9 років один одному ноги й носи ламають. Тоді або чекати, або йти до спортивного психолога.
Снегопадка• 26 ноября 2022
В мого малого то саме, психолог сказала кинути щоб психіки дитині не травмувати.
Тільки в нас випадок важчий, коли програв від їжі відмовлявся, плакав і нічого цікаво не було, лежав пів дня і в стіну дивився і питав чого програв, чого так і т.д. Одна психолог сказала що то вина батьків, бо ми так навчили в дома що він головний якби любий каприз виконували.
Друга психолог сказала що це такий характер переросте
Ламзак_сдутый• 26 ноября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Это не Вы должны что-то доказывать судье, а тренер должен подавать апелляцию.
мадам Везувий
• 26 ноября 2022
Ответ дляЕлена 4160
Дякую.
Люблю_джаз• 26 ноября 2022
В спорті виграє сильнішій не тільки у фізичному сенсі, а й у психологічному. Це по перше. По друге, всі учасники змагань не можуть бути переможцями. Із найкращих виграє самий найкращий. Моя мала це розуміє, я їй це почала пояснювати ще у 5-6 років. Так боляче, так тяжко, так програвати прикро. Так і у звичайно житті, у школі, на роботі і тд, хтось завжди буде кращим. Але це частина життя. Це досвід, це нас робить або сильнішим, або слабким. Треба навчатися приймати і поразки теж.
Люблю_джаз• 26 ноября 2022
З приводу як заохочувати не підкажу. Або у вас мета щоб дитина була здоровою і фізично розвиненою, або ви хочете спортсмена переможця? Це робота не тільки батьків, а й тренера. Він також має пояснювати и мотивувати.
Поразка це досвід, треба робити висновки і працювати над цим, а не плакати. До речі, скільки років дитині?
очки_ннадо• 26 ноября 2022
Мой ребёнок занимается 5-й год карате
Плачет, только когда засуживают, просто от обиды.
Карате - это спорт в котором нужен стержень, есть дети которые проиграли и все сдались, за боялись и тд а, есть которые, встали отряхнулись и пошли дальше - вот у них и все прлучается
Не все выигрывают. Тот же Горуна имеет проигрыши и это нормально.
Я своей говорю, не смотря на результат, ты для меня самая лучшая иди и получай удовольствие от того что тебе нравится
Ката это или Кумитэ.
ШобВам_КакНам• 26 ноября 2022
Ответ дляДюагональ
В мене малий покинув дзю-до. Займався з 4 років. Були перемоги, були програші. Ми підтримували, пояснювали. Але щось було не так..А одного разу він сказав, що не хоче спарингів, боїв-бо це його друзі.. і він не хоче з ними битися і робити їм боляче.. Чоловік сказав-забираємо негайно з цього спорту, ми батьки-ідіоти, які раніше не побачили проблему.. Зараз вже 2 роки ходить в ансамбль народного танцю-і малий щасливий
мадам Везувий
• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
7 років. Мета поки що для фізичного розвитку, а там як піде. Зараз це його велике захоплення. Він біжить на тренування, коли прокидається зранку, питає який день, чи є сьогодні карате.
Люблю_джаз• 26 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Це добре, що біжить і хоче займатися, це головне. Поговоріть з тренером, думаю він зможе підібрати слова і пояснити дитині.
Змагання це стрес, поки це досвід участі у змаганнях, поясніть малому, що з кожним змаганням він стає більш досвідченим і більш сильнішим. У спорт приходять тисячі, а виграє найкращий))
мадам Везувий
• 26 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Мой ребёнок занимается 5-й год карате
Ката это или Кумитэ.
Те що засуджують в карате, я про таке навіть не знала. На минулих змаганнях засудили, це бачили всі, включая двох тренерів нашого клубу, та ще одного клубу, з яким ми часто перетинаємось. Мені сказали що це «сплош і рядом» Я в шоці була.
очки_ннадо• 26 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
В Кумитэ балы не дают или чкоку, в Ката сливают
И к этому тоже надо быть морально готовы.
И это не только в Украине, а и в Польше, Германии, Венгрии и тд и даже на международных турнирах 🤷♀️
Дюагональ• 26 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Колись на змаганнях у нас два тренери чуть не побилися. Реальні розборки були. Через двох дівчаток по 7 років. Що тут говорити про старших
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мы за границей без тренера