Фиона Шрековна• 26 ноября 2022
"Брати Гадюкіни" всі наркомани?
Читаю про їхнього покійного фронтмена Сергія Кузьмінського, то той був наріком і сидів за наркоту, і лікувався. А інші? Просто я в шоці, чому наркоманів вважають культовим гуртом? Мені у ФБ написав коментар сусід-наркоман, який на голці вже 35 років, але його мати підтримує йому здоровʼя. То каже, що саме Гадюкіни в 90-х пропагували важку наркоту, через що він і спробував.
Фиона Шрековна
• 26 ноября 2022
Так, Лундін теж колишній наркоман.
’Про що сьогодні шкодую, — це наркотики. Закінчив школу 1976 року, ще у школі попробував, і почалося. Потім грав на танцях, а там наркотики були завжди у легкому доступі. Наркотики тоді були натуральні. От і затягнуло мене’.
Фиона Шрековна
• 26 ноября 2022
Ответ дляПочемучка
Не знаю про них, але ви як.з луни впали. Багато музикантів наркоші.
І всі на героїні та ширці?
Розавенная• 26 ноября 2022
Ще багато співаків і музикантів алкаші. Яка різниця від чого людина залежна?
Почемучка• 26 ноября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
І всі на героїні та ширці?
Я звідки знаю на чому вони? Я з ними не ширяюсь
Мания-Величия• 26 ноября 2022
А з 90-х вже минуло 35 років?))) Неочікувано)
Як і наркоман з 35-річним стажем.
Слухала у підлітковому віці Гадюкіних. До Юри Хоя їм дуже далеко у плані пропаганди.
Часы пробили сорок ра-аз,
Кукушка гаркнула в трубу-у.
Мы колем вены каждый ча-ас,
Хоть это видел я в гробу.…
Як і наркоман з 35-річним стажем.
Часы пробили сорок ра-аз,
Кукушка гаркнула в трубу-у.
Мы колем вены каждый ча-ас,
Хоть это видел я в гробу.…
А_мій_самий_самий• 26 ноября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
І всі на героїні та ширці?
Ширки (мака) нет давно. Все затмила синтетика.
одежда для собак• 26 ноября 2022
Ну их же за творчество считают культовым, а наркоманов в такой сфере полно..
Фиона Шрековна
• 26 ноября 2022
Ответ дляМания-Величия
Як і наркоман з 35-річним стажем.
Часы пробили сорок ра-аз,
Кукушка гаркнула в трубу-у.
Мы колем вены каждый ча-ас,
Хоть это видел я в гробу.…
Як і наркоман з 35-річним стажем.
Часы пробили сорок ра-аз,
Кукушка гаркнула в трубу-у.
Мы колем вены каждый ча-ас,
Хоть это видел я в гробу.…
Ну 32 роки. Десь стільки сусід і колеться
Фиона Шрековна
• 26 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це мак варили на ацетоні?
Хорошенькая• 26 ноября 2022
курт кобейн та эмілі вайнгаус також, але від цього їх музика гіршою не стала і тех культові.
Я люблю цей гурт, слухаю років з 15ти, ні на яке бажання ’спробувати’ мене їх творчість ненаштовхувала. Але ж слабким людям завжди потрібно знайти винного у своїх проблемах
Коробка с карандашандрами• 26 ноября 2022
Була на їхньому виступі незадовго до війни, то вони гатили музло години півтори без перерви, я вже втомилась танцювати, а вони пітніють, але ж наярюють по інструментах)) Ще й подумала, що немолоді парубки, а так виснажливо працюють і сили є.
Massaraksh• 26 ноября 2022
Кузя взагалі-то від раку помер, хоча наркота там була. У 90х-2000х наркота була основним штовхачем творчості 😆
Подмигашка• 26 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
А анаша?
Петриківна• 26 ноября 2022
Как минимум один не наркоман, знаю лично. Многие музыканты покуривают травку. Остальные бухают. Творческие людм, им нужно вдохновение.
Фиона Шрековна
• 26 ноября 2022
Ответ дляХорошенькая
і Джим Моррісон, і Джимі Хендрікс, і Дженіс Джоплін. Це ж усі з ’клубу 27’ (померли у 27 від наркоти)