Я не тону• 26 ноября 2022

Covid 19. Чи бачили ви що в Китаї протести, через збільшення захворювань?

Що це означатиме для світу? Чи є шанс, що всі країни знову можуть запровадити lockdown??? Дурдом якийсь..
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
взагалi лохдауни та блекаути це погано для бiзнесу.
мабуть це штучне все
Я теж так вважаю.

ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
На яку роботу, все закрито.
ля ля...повесточка?
Да Щас же• 26 ноября 2022
Ответ дляСекс-Бомба
Нам к нашему блекауту только лохдауна не хватает. Пошли они в жопу.
Что ж вы так, не переймаетесь ковидшизой у китайцев . Ай ай 😂
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
ля ля...повесточка?
Любительница• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Для мене дивне те, що у них є медицина, досвід якої більше 5000 років і величезний арсенал різних перевірених трав і природних ліків, які здатні подолати будь яку епідемію! А вони граються в ці карантини і мучають людей... Висновок: всі ці епідемії штучні і робляться проти людства якимись нелюдями...
Жаль, что за 5000 лет только медицина продвинулась, а большинство китайцев- нет, позволяет с собой делать всё, что угодно. Боятся и просто исполняют тупые указы, игра в кальмара.
Магиня• 26 ноября 2022
Ответ дляПишущаяся
Зробить Європа ’карантин’ і ’не зможе’ приймати українців...
якщо в 2020р. приймала, то зараз тим паче
Рекламама• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ не тону
Я оце переживаю щоб знову не почали запроваджувати карантин всюди
мне кажется война вылечила украинцев , иммунитет
Значит надо• 26 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Неее, у нас это сейчас точно не прокатит
Прокатит, уже начинает катить в Киеве
Фифачка• 26 ноября 2022
В Китаї протести через збільшення захворювань... Это как понимать? Если выйти на протесты, то количество заболевших сразу начнёт уменьшаться? З переляку.

Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Це так понімать, шо люди не вірять у страшний ковід. І бачать що то політика а не епідемія
Магиня• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я вже 3 р ковідом хворіла
всі хворіють вірусними захворювання.
А це різновид і не більше
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляМагиня
всі хворіють вірусними захворювання.
А це різновид і не більше
Ну вот. До китайців почало доходити, що не такий смертельний той ковід, як постійні локдауни карантини. Тому й протестують.
Магиня• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
і правильно роблять)
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюбительница
и ? Мы все мертвы?
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляФифачка
рассказывают, что нет протестов
прлсто выходят и идут на роботу
деньги нужны;)
и еда
Marichka• 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
мабуть це штучне все
Не мабуть, а точно
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляМагиня
і правильно роблять)
Я тільки не можу зрозуміти, для чого влада таке творить. Просто нищить країну...ну мають же бути якісь мотиви. Вже ж і вибори пройшли як треба.
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
рассказывают, что нет протестов
прлсто выходят и идут на роботу
деньги нужны;)
и еда
Так, валять забори які огороджують навколо компаундів. Ігнорують заборони. Відкривають кафешки які мають бути закриті. Це і є протести, ще й які зухвалі, як для Китаю
Marichka• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюбительница
Неизвестно, коснется ли нас это или нет. У нас тоже многие выполняют команды, даже не думая для чего они это делают

ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляМагиня
всі хворіють вірусними захворювання.
А це різновид і не більше
ну не совсем
У нас не писали, а в азиатских сми было исследование, что меньше всего болеют люди с 4 группой
и дети до 18-20 лет тоже совсем не болели.
похоже на заданные характеристики?
ну и фильм с Г Пелтроу...там прям мыши летучие в конце..’.Заражение’ вроде называеться
Marichka• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Молодцы, что просыпаются хоть потихоньку, потому что власть уже перегибает сильно у них с ковидным маскарадом
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляMarichka
Не мабуть, а точно
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляMarichka
и зачем это китайцам?
у них и так типа коммунизм
Пищалка• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Ви прикалуєтесь? Які в сраку трави проти вірусних епідемій, чи проти бактеріальних?? До 19-20 століття що не знаєте яка скажена стертність була серед людей через епідемії? Тільки завдяки вакцинам і вдалось знизити дитячі смертності.
А 5 тисяч років тому з вашими «травками» виживали найсильніші з крутим імунітетом і везінням, був реальний жорсткий природний добір, з 10 народжених дітей виживали дай бог 3-5. А потім ще в дорослому віці половина помирали від хвороб, пологів, травм. До 50 років доживали одиниці щасливчиків.
Сорока белобока• 26 ноября 2022
У Китаї в районі Сіньцзян спалахнули акції протесту проти обмежень, пов´язаних із розповсюдженням COVID-19. Демонстранти переконані, що карантинні заходи завадили порятунку людей від пожежі у висотній будівлі, де в ніч на 17 листопада загинули 10 людей
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляПищалка
ну это мода така, раньше было лучше
Без слез не посмотришь на женщин 30+ в прошлые века
особенно как фотографии появились
Marichka• 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
и зачем это китайцам?
у них и так типа коммунизм
Причем здесь китайцы, это же не они сами решили дома сидеть. Есть мировая власть и ковид по всему миру, если вы заметили. А так называемые ’меры’ по борьбе с карантином - это просто подавление воли людей. Просто начали с Китая этот идиотизм, потому что азиаты - самая покорная нация, а дальше эти эксперименты продолжат в других странах
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляСорока белобока
на постановку похоже
особенно те челики в белых комбезах

и вообше - зачем им локдауны?
мутилово какое то
ФсеСама• 26 ноября 2022
Ответ дляMarichka
слишком толсто, милая
А почему ленина до сих пор не похоронили в РФ?
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляСорока белобока
Бо три роки обмежень! Навіть найпокірніші не витримають. Тим більше в китайців є інтернет, бачать що весь світ давно живе як ні в чому не бувало, то ясно що в них виникають питання. Влада виправдовує, що типу в Китаї щільність населення більша ніж в інших країнах, та й дуже багато літніх людей. Але опоненти приводять у приклад Гонконг, з ще більшою щільністю населення, який не вводив такі жорсткі карантинні міри, і тим не менше не постраждав. То населення ясно що вимагає пояснень, нащо це все