]Mrs.Сексуальность[• 26 ноября 2022

Ліки якщо їхати закордон

Добрий день. А як бути з ліками які приймаю на постійній основі закордоном? Я ж на зможу з собою провезти запас на півроку?
Приймаю кардіологічні препарат, антидепресанти і протизаплідні (за мед показами)
автор ]Mrs.Сексуальность[ • 27 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Тут лікарі все виписують
Якщо ні, посилка з України 40 євро доставка під Ваш будинок, або за 20 євро по маршруту і то Скандинавія, мабуть кому ближче - дешевше
А можно ліки, тис більш ад пересилати?
СhanelKa• 27 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
А можно ліки, тис більш ад пересилати?
Звичайно
Приватні перевізники, поштою теж можна, але то дорожче буде