Брыкалка• 26 ноября 2022
Гінекологічні проблеми
Доброго вечора. Наперед кажу, що до лікаря записана на понеділок. Затримка місячних 43 дня, тести всі показують негативний результат, штук 20 уже їх зробила. У мене завжди були не регулярні місячні, цикл міг бути і 28 днів, а міг бути і 57. Я розумію, що більше всього що вагітна, але може в когось так було і були інші діагнози чи все таки точно вагітність?
Наша взяла• 26 ноября 2022
А мы откуда знаем?? Не может это быть беременность при негативных тестах. Либо сбой гормональный, либо еще чего. У меня при поликистозных яичниках тоже часто нерегулярный цикл был. Идите к гинекологу
Брыкалка
• 26 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
А чому Ви думаєте, що вагітна, якщо тести негативні?
Чесно, навіть незнаю. В мене останній тиждень тошнота є, біль у грудях і внизу живота.
Брыкалка
• 26 ноября 2022
Ответ дляНаша взяла
В понеділок іду
Марфа-Краса• 26 ноября 2022
Яка вагітність коли негативні тести? Вони завжди показують, тим паче з такою затримкою!
Це збій гормональний.
ПесиКот• 26 ноября 2022
Ответ дляБрыкалка
Якщо тести негативні, то вагітності немає. В мене теж були нерегулярні місячні, різна кількість днів затримки, на Ваш цикл схоже. І в районі 80 днів теж був, після стресу. Тому добре, що йдете до лікаря.
Брыкалка
• 26 ноября 2022
Ответ дляБорода
Узд зробіть хоч, перед тим як йти.
ну там і зроблю