Электричка• 26 ноября 2022
Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч
Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Татьяна-bfd8• 26 ноября 2022
Ответ дляБыстровочка
Я хочу the North Face так он сейчас вообще по 16тыс , в распродажу в прошлом году были они по 5000 я тогда подумала что дорого
, а оказалось что это очень хорошая цена была
Покажите какой хотите)
Незнакомлюся• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
На вигляд теплий і колір мені подобається.
За эти деньги лучше АДД взять, мне кажется. А если по скидкам сейчас, то ещё дешевле
Нашли в капусте• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Не пробовали 270 дол в грн перевести?
Множила на 37. И то, я тот пуховик покупала при курсе 26!
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
А где это такие цены?
Я недавно искала,можно купить спокойно до 4 тыс.
А,я ж забыла, здесь жены миллионеров
для которых пуховик за 3-5 тыс. это нищебродство.
А,я ж забыла, здесь жены миллионеров
В мене зараз пуховик з Алі Експрес, купляла минулої зими за 2000 тисячі. Минулу зиму якось в ньому відходила в стресі у війну, бо в основному сиділи в укритті, в квартирі. А зараз зрозуміла, що він якийсь холодний мені.
Очень-очень• 26 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
У меня зарплата 45000 ,у мужа около 60000 и я не куплю пуховик за 13000 так как считаю что это глупо.
Сестра)
{СоJIнТсЕ}• 26 ноября 2022
Міряла такий на вихідних. Важкий, цупкий, сидить як халабуда...не взяла б і за 3 тисячі
Мальчун-задирун• 26 ноября 2022
Мій би не зрозумів, за що такі гроші. Я б теж не купувала саме зараз одяг з такім цінником. Як то кажуть - не на часі
Ms. Откровенность• 26 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
Замовте його зі Штатів, теж здивуєтеся )
Только хотела написать!! Томми и 13 штук🤦♀️ на ансвере, кстати, автор, за него еще растаможку заплатите тысячи полторы, выйдет он вам все 15. Ищите в Америке
Зашла на 5минут• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Такі в Англії носять як дешевого сегменту, бо коштує дешево. Гарної якосьі там немає. В нас дорого, бо зп малі і експорт.
ЭмчЭндЭм• 26 ноября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Не думаю, но хотя 300€ за пуховик не так мало. Зачем он вам а декрете?
В декрете нужно донашивать старое, латать дыры и молчать в тряпочку.
Одежду же только на ’выгулять’ в бухгалтерию надевают ?
ХикориДикори• 26 ноября 2022
Та я сама офігіла
Здавалось, наче в курсі цін, але виявляється, здавалось
Ёшки_Матрёшки• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Чоловік заробляє достатньо. Його пуховик купували роки 3 назад в Спортмастері десь за 4-5 тисяч.
А він відмовив , чи здивувався? І що ви хочете від нас?) Нам вмовити чоловвка вашого?) Ви робите з нього дурня, то ще і ми повинні це зробити?)) Літом, могли б його заказати з інсайту в три рази дешевше.
годовасик• 26 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну да в декреті в мішку в сам раз ходити
Ну чому такі крайності? І якщо чоловік багато заробляє - то все одна за скільки той пуховик для жінки в декреті. Але ж він здивувався, або заробіток не достатньо великий, або просто дивується, як тряпка може стільки коштувати.
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляНашли в капусте
Ну во первых множить нужно не на 37, а на 41-42.
И чему вы удивляетесь? Тому, что пух автора 310 дол стоит? Аж на 40 дол дороже вашего?
ЭмчЭндЭм• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
50 тыс я зарабатываю.
И нет. За границей оно не стоит под 50% потому что это Украина отшивает. За хорошую ткань, качественный пошив и актуальную модель мне не жалко.
Что Украина отшивает? Томми?
ЧакрыНеРаскрылись• 26 ноября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Нет, но в данном случае автор будет переплачивать ’за бренд’.
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
По артикулу шукайте на офіційному сайті. Можна ще Амазон, Мейсіс глянути, 6pm. Навіть з доплатою посереднику ціна на всі ці ТХ, Кельвінкляйни, Гесс і т.п. значно вигідніші.
Дякую. Почитаю.
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
автор а який там наповнювач? холлофайбер?
Наповнювач: 70% Гусячий пух, 30% Перо
Отмотала своё• 26 ноября 2022
Зарплата мого чоловіка 70000 уе,за пуховик я б не віддала 130000 мого чоловіка б здивувало якби я б купила такий.Знижки постійно на іноземних сайтах,більше 2000 баксів не віддала за жодний пуховик.
ЧакрыНеРаскрылись• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
50 тыс я зарабатываю.
За 150-200€ из вполне можно купить на оф сайте, наверное, даже в январскую распродажу будет
черная мамба• 26 ноября 2022
Мене така ціна дивує. Я б не віддала половину своєї зп на пуховик.
Чеширская кошечка• 26 ноября 2022
Ответ дляСоседушка
Я сама удивилась
Господи, где ж вы такие
беретесь то!
Господи, где ж вы такие
беретесь то!
Какие такие?
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
А где это такие цены?
А,я ж забыла, здесь жены миллионеров
Я коли читаю тут теми , то таке враження або одні Оксани Марченко тут, або ті, хто на 10к грн харчується, подорожує, одягається ще й на 3 квартири назбирала. І я така десь по середині і ні відкласти, ні куртку за штуку євро купити.
До речі, в Зеленського і то дешевше
ЭмчЭндЭм• 26 ноября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
300 долларов за пуховик это не дорого.
Хотя я не понимаю таких цен, и покупаю в 3 раза дешевле в Америке