Электричка• 26 ноября 2022
Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч
Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Деловитая• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
На вигляд теплий і колір мені подобається.
Замовте його зі Штатів, теж здивуєтеся )
Очень-очень• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Нет. Я свой недавно за 11 брала.
Всегда было интересно, сколько зарабатывают женщины, которые это покупают. У меня зп 60к. Я бы в жизни не купила по такой цене. Оно заграницей летом под -50- 70% всю жизнь было..может, это жены богатых мужей...
Марафетчица• 26 ноября 2022
Не дивуюсь, бо сама недавно купувала) Але таки да, дорогі зараза)))
Булькаю• 26 ноября 2022
Мій би не здивувався, але я трохи зекономила цього року і взяла Массімо за 8тис
Быстровочка• 26 ноября 2022
Я хочу the North Face так он сейчас вообще по 16тыс , в распродажу в прошлом году были они по 5000 я тогда подумала что дорого
, а оказалось что это очень хорошая цена была
120-120-120 (не худею)• 26 ноября 2022
Ответ дляЙаЗвездаЛиза
Фу дешевка
Ну ви собі купіть дорожчий🤷♀️
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Ну залежить від того, скільки чоловік заробляє, ну і скільки його пуховики коштують. Ми обидва в массімо дутті купуємо. Минулої зими там дешевше ніж 13 були. Точно не пам´ятаю, десь за 6-7 і йому, і мені купили
Чоловік заробляє достатньо. Його пуховик купували роки 3 назад в Спортмастері десь за 4-5 тисяч.
Пишу_граммотно!• 26 ноября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Не думаю, но хотя 300€ за пуховик не так мало. Зачем он вам а декрете?
А декрет - это такое особое время, когда нет желаний?
Вот Она Я• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Зарплата мужа? И нет у вас кредитов?
Кудесница_с_пургеном• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я думаю, якщо чоловік вважає, що дорого, то навіщо випендрюватися і обирати Томмі. Оберіть на свій бюджет щось простіше і не переплачуйте за бренд. Є не гірші за якістю і значно дешевше.
Нашли в капусте• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Да, мой бы офигел. Да и я б такой дорогой не брала.
У меня пуховик коламбия -270 дол
Ещё пуховик уникло -130 евро.
У меня пуховик коламбия -270 дол
Ещё пуховик уникло -130 евро.
Зоркая Зорро• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я такий хотіла, як раз ціна була 13.000, пожаліла. Але точно знаю, що ця модель тепла. Як вам тепло у вашій, то беріть.
ЙаЗвездаЛиза• 26 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну ви собі купіть дорожчий🤷♀️
У меня тапочки за 1200€
пальто 7000$
Где вы работаете ?
пальто 7000$
Где вы работаете ?
Я тут Живу• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
не знаю яку тут пораду тут дати. Подивіться в спортмастері можа теж
Крошечка-хаврошечка• 26 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Тоже удивлена, неужели некоторые в декрете на себя забивают?
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
Поділіться секретом, що можна дешевше замовити?
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляОчень-очень
50 тыс я зарабатываю.
И нет. За границей оно не стоит под 50% потому что это Украина отшивает. За хорошую ткань, качественный пошив и актуальную модель мне не жалко.
Да, я блондинка!• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Звичайна куртка, явно не на 13 тис, я більше 200 є , я за звичайний пуховик не дам
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляБыстровочка
Мне за 7200 нравится один по распродаже сейчас.
Вот думаю
Асталависта бэйби• 26 ноября 2022
Моего бы не удивила, это адекватная стоимость хорошего утепленного пуховика. Но вы смотрите сами по своему бюджету. Что вам за дело до чужих карманов.
120-120-120 (не худею)• 26 ноября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ну да в декреті в мішку в сам раз ходити
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляНашли в капусте
У меня пуховик коламбия -270 дол
Ещё пуховик уникло -130 евро.
У меня пуховик коламбия -270 дол
Ещё пуховик уникло -130 евро.
Не пробовали 270 дол в грн перевести?
Зашла на 5минут• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Так це ж масмаркет. Хоча й гарний.
Зоркая Зорро• 26 ноября 2022
Ответ дляОчень-очень
Вдалі моделі, гарний колір рідко бувають з такою знижкою. Моделі простіші дійсно зі знижкою. Так і в нас весною Інтернет-магазини також дають великі знижки.
Ревнивая жена• 26 ноября 2022
У меня зарплата 45000 ,у мужа около 60000 и я не куплю пуховик за 13000 так как считаю что это глупо.
Деловитая• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
По артикулу шукайте на офіційному сайті. Можна ще Амазон, Мейсіс глянути, 6pm. Навіть з доплатою посереднику ціна на всі ці ТХ, Кельвінкляйни, Гесс і т.п. значно вигідніші.