Электричка• 26 ноября 2022
Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч
Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Зоркая Зорро• 26 ноября 2022
Що за фірма? Я до війни дивилася минулого року Jack Wolfskin, і колір, і модель, дуже сподобалася. Але не купила. Пошкодувала грошей. Все знижок чекала. Тому як гроші є, то беріть.
годовасик• 26 ноября 2022
Я купила собі за 1700 пуховик. Ціна 13000 мого б чоловіка точно б здивувала.
Кудесница_с_пургеном• 26 ноября 2022
Не тільки чоловіка, а і мене здивувала б. Не розумію таких цін на пуховики.
Пишу_граммотно!• 26 ноября 2022
Купила в этом сезоне 2 пуховика: 1 Кропп до 3 тыс, а второй Томми- 20. Выбирайте то,что можете себе позволить, все просто
Печенюшка• 26 ноября 2022
Я сама здивувалася. Нещодавно шукала - бачила класні по 5-6 тисяч, Но ніяк не за 13, ви ніби спеціально подорожче обирали, чи так щоб років 20 носити чи що?
Крошечка-хаврошечка• 26 ноября 2022
Нет, мой муж в курсе цен на одежду и косметику)
Не первый год, как говорится, замужем
Божий одуванчик• 26 ноября 2022
Ответ дляСоседушка
Я сама удивилась
Господи, где ж вы такие
беретесь то!
Господи, где ж вы такие
беретесь то!
Это те, что любят икру на завтрак)).
Соседняя тема
Электричка
• 26 ноября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
На вигляд теплий і колір мені подобається.
Белая и пушистая• 26 ноября 2022
Да удивился , но я б и сама не купила такой прекрасно покупаю в massimo dutti пуховики не дорогие носиться нормально, если еще и на распродаже купить то вообще отлично
КоролеВешна• 26 ноября 2022
Мой муж тоже думает,что вещи стоят копейки)
А пару дней назад забирал посылки, а там на фирменной упаковке указана цена в евро, он как перевел в грн,то чуть сознание не потерял
120-120-120 (не худею)• 26 ноября 2022
Так, мій би дуже здивувався.
В мене немає пуховика дешевше 1200€
Я тут Живу• 26 ноября 2022
Ну залежить від того, скільки чоловік заробляє, ну і скільки його пуховики коштують. Ми обидва в массімо дутті купуємо. Минулої зими там дешевше ніж 13 були. Точно не пам´ятаю, десь за 6-7 і йому, і мені купили
Меряю от единицы• 26 ноября 2022
А где это такие цены?
Я недавно искала,можно купить спокойно до 4 тыс.
А,я ж забыла, здесь жены миллионеров
для которых пуховик за 3-5 тыс. это нищебродство.
А,я ж забыла, здесь жены миллионеров
ЙаЗвездаЛиза• 26 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так, мій би дуже здивувався.
В мене немає пуховика дешевше 1200€
Фу дешевка
В гости звали?• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
2 тыс максимум
Зоркая Зорро• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Як вам подобається, то чому б ні. Моя модель була не дута, класична, як і весь Jack Wolfskin вдалі моделі.
ЧакрыНеРаскрылись• 26 ноября 2022
Не думаю, но хотя 300€ за пуховик не так мало. Зачем он вам а декрете?