Ананомчикус• 26 ноября 2022

Чоловік коли ходить десь з друзями, напивається, стає неадекватний

Ходить десь не часто,останнього разу таке було в тому році,після кафе,пішли в інше,хоча казав скоро буду,а тепер каже буду о 12 і відключився
vecya• 26 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Та не раз в рік він ходить,просто набирається так рідко дуже,неадекватність в розмові,поведінці,потрібно продовження банкету,буду пізно,чого ти дзвониш(я можу подзвонити 1-2 рази),якусь фігню може чуданути,мені грубостей наговорити
Так не звоните, понимаю, обидно, бесит, рвёт, ну придёт, наорете на него, поссоритесь, разговаривать с ним не буд5те, легче вам от этого станет? Успокойтесь, у вас дети, им мать спокойная нужна

автор Ананомчикус • 26 ноября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Реально, а нашо ви дзвоните?
Щоб знати,що все нормально,живий,здоровий і нікуди не вліз
автор Ананомчикус • 26 ноября 2022
Ответ дляvecya
Та я сьогодні і нічого казати не буду,який сенс?все завтра,просто в такі моменти,мене реально трусить,сама не знаю чого,переживаю
Жидкость для снятия глаз• 26 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Ви одружені на своєму малолітньому сині?
Наверняка• 26 ноября 2022
Я всегда за женщин, но вы заноза в заднице реально. Я хочу выпить, выпью, сколько надо, даже если много, значит надо стресс снять. Он с мужиками сидит, дайте ему отдохнуть, чё звоните, вот же пила.
автор Ананомчикус • 26 ноября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Ні,на коханому чоловіці,батьку моїх дітей
автор Ананомчикус • 26 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Все в рамках розумного має бути,мені таке не подобається,а так як ми сім’я,то якесь розумне рішення має бути,яке буде влаштовувати обох
Дама_с_коготками• 26 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Мені цікаво по магазинам ходити,а не по кафешках і клубах)просто мені це не потрібно,ось і все,ніхто не каже не ходи,але міру треба знати…всі серйозні хлопці наче,а разом ,як діти
Ну то сходіть по магазинам.
Я теж в декреті, то як відчула, що край, то просто виходила на вулицю ввечері сама і ходила в ’жиросжигательном темпе’ по місту з навушниками в вухах.
Дама_с_коготками• 26 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
От від цього він і ходить раз на рік розслабитись. І телефон відключив саме тому. Бо навіть чоловіку, батьку і начальнику треба іноді відчувати своє ’Я’, а не шо хоче жінка, діти, працівники, замовники і т.д.

Обнемашечка• 27 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Так,ще й на серйозній роботі
Прокуратура?
Обнемашечка• 27 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Мда, а куди він гіпотетично може влізти? Наркотики, злочини? Куди?
Робот Вертер• 27 ноября 2022
То в чому неадекватність? Колишня дружина мого брата була твереза днів може 10 на рік , ось де неадекватність
Вареный лук• 27 ноября 2022
Хай менше шастає, бо знайомого з такими ж заскоками вдарили по голові і він тепер інвалід. А в нього 5 дітей і як вони тепер будуть жити я взагалі не уявляю.
Наверняка• 27 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Вы его достанет и останетесь с двумя детьми сама. Потом будете думать почему. У каждого человека должно быть личное пространство, возможность побыть одному, без партнёра, возможность чтобы его не дёргали и не спрашивали хотя бы вечер.
автор Ананомчикус • 27 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Це він мене дістав!ви думаєте я боюся залишитися з дітьми?якесь дивне у вас бачення,нехай сам боїться,не дарма я вчора переживала ,як відчувала!мені теж потрібен свій особистий простір,то що тепер,залишити дітей і піти напитися ?він на роботу хоча б ходить,а я вдома постійно,з двома!все моє спілкування це діти і мамашки ,з двору,хто про мене думає?
Дама_с_коготками• 27 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Да, сходите и напейтесь, если Вам хочется. А то за всеми этими ’треба’ ни себе жизни не даёте, ни другим
Наверняка• 27 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Удалено администрацией...
автор Ананомчикус • 27 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...