MacOS-ница• 27 ноября 2022

Якими продуктами запастись на випадок блекауту?

Так щоб без нічого було швидко і поживно чим підкріпитись. З моїх ідей та прочитаного : мівіна, консервовані боби, горошок,кукурудза, в´ялене м´ясо,ск ковбаска, тушонка, поживні батончики, поділіться ще якимись ідеями? Ще заморозити води, щоб морозилка довше витримала раптом що. Якщо ще якісь лайфхаки знаєте-діліться.
cosmaximus• 27 ноября 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Что такое блекаут?
Ви точно в Україні живете?
ALenushka505• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Консервы, орехи, супы быстрого приготовления, каши быстрого приготовления, шоколад и батончики.
Але це максимум на тижлень, якщо на місяць, два то я не знаю чим запастись можна
как тебе такое илон маск• 27 ноября 2022
Ответ дляALenushka505
Можно закупить и на месяц, если рассчитать и питаться согласно плана. Моя мама без света,газа и воды прожила 5 месяцев. Я знаю, о чем говорю. 64 дня в подвале .
ALenushka505• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну це не життя, і тим більше з дітьми. На місяць скупитися, то треба гроші мати. В нас так 50% платять, решту колись, щей ті з затримками. В мене мала 2 години без світла відсиділа в шкільному холодному і вологомк підвалі (іменкємим укриття), вже другий тиждень хвора -насморк, кашель, щей лікуєм почки. Короче все це не варіант
Грибной_Дождик• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
А якщо електроплита ?
Ответ дляALenushka505
Не вариант жить тогда в стране с войной. Никто не подумает о вас , кроме самих себя.
Маурита• 27 ноября 2022
Ответ дляALenushka505
Тим же самим, тільки більша кількість.
Ms. Анонимная• 27 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
А якщо електроплита ?
То розумні люди купили туристичний таганок. Або переїхали . Ніхто кроме вас самих про себе не попіклується
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ дляALenushka505
Не буде блекауту місяць. То боти іпсо гоняють, щоб зламати. Точечно буде 1.2.3 десь може потрощать апаратуру і 5 днів, але можно витримати.
Любви вам!• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
Смотрите, ракеты запускают раз в неделю. Чинят электросети с каждым разом все дольше. По логике, вскоре наступит такой день, когда сети будут еще чинить, а уже новый обстрел. То есть, света не будет в принципе.
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не ми в тій війні винні.
Не наш вибір. Не всі можуть поїхать до Ес. Помітила, більше всьго поттемам бігають в сиращають, ті, хто виїхав, їм там може погано , але зочеться тут упиваттся тими думками, що тут буде тяжче і тяжче.
Замість гарних порад страшилки по темам тягають. Кусають боляче тих, хто не зможе виїхать.
Дівчата, ви не альо.
Давайте підтримувати одне одного, а не лупцювати вашими страхами.
Ms. Анонимная• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
Не ми в тій війні винні.
Дівчата, ви не альо.
Неправда. Я особисто в Україні, але без рожевих окуляр. Запчастин нема вже до трансфооматорів. А вірити чи ні діло ваше
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Наступить такий день, коди ракет буде меньше. І все зібьють.
Випустять 50 , а попаде 1-2. На це є ресурс. Та Україна зараз тоннами получає допомогу з електричним устаткуванням.
Ровного блекауту мысяць не буде.

Не накручувайте себе.
Знаю ще один ось буде, а потім - вже легше і легше.

В цей раз виключали , не від ракет. Попало всьго 6 по Україні. ( київ обл9) Виключали для встановлення нової системи електрики. Захисту, устаткування.
Рубільник вимкнули навмисне.
Зараз ми переходимо на европейське устаткуваня. Та тести проходят транзит єнергіі с Словаччини.
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
До старих совєтских не ма. Але є.
Тому під блекаут тянуть нові.
Це виключнння було не із- за попадання ракет в кожній області. Більшість збито.
Це інше було.
Ответ дляФрекен бок
Не ми в тій війні винні.
Дівчата, ви не альо.
Я выезжала и вернулась. Мы не виноваты, но мы должны понимать, что мы и наши дети не нужны никому. Я тоже нервничаю, что не купила ранее генератор. Теперь не могу, нет денег. Ищу выходы из положения.
На-перекуре• 27 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
Без воды и света бесполезный, к сожалению
)))). Так вони ж різні бувають..
Ответ дляФрекен бок
До старих совєтских не ма. Але є.
Тому під блекаут тянуть нові.
Це інше було.
Снимите розовые очки.
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Снимите розовые очки.
Ага
А ви вирішить проблеми з пугалками
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не генератор
А станція живленння.
Толку генератора. 1000 грн залить сутки. У нас в селі є. Не їхали поки.
Фрекен бок• 27 ноября 2022
По темі -купити грілочки
Пів суток гріють.
https://rozetka.com.ua/thermopad-tpd-78020-tp/p351...
фрау Гитта• 27 ноября 2022
По пару пачок/штук:
Олія
Борошно
Гречка
Рис
Чечевиця
Горохові/вівсяні/гречані пластівці

Багато:
В ж/банках квасоля, горошок, кукурудза, тушонка, тунець (є в ж/б є в пакетах по 1кг), на базарі купляла м´ясний паштет в 0,5 банках в людей хто торгує м´ясом/тушонкою (смачно і в млинці і просто з хлібом), згущонка, печиво (марія/наполеон/вівсяне), шоколад чорний часто по акції, крекери солоні (великі такіна бутери), суха ковбаса/ковбаски
Я такая - жду трамвая• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
Ровного блекауту мысяць не буде.

Не накручувайте себе.

Рубільник вимкнули навмисне.
О, именно так я и думала, просто без ваших подробностей. Не было таких разрушений и попаданий, чтоб всю страну погасить. Это было искусственно, работают на опережение. И многие знакомые, которые видят из окна то, куда орки целятся, говорили тоже самое.
И вообще, истерить даже из-за 2 суток без света не вижу повода. Город живет, приспосабливается. Села еще проще, там можно и греться и готовить на открытом огне.
Все кто остался должны уметь адаптироваться иначе легко помереть от нервов.
Ms. Анонимная• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
До старих совєтских не ма. Але є.
Тому під блекаут тянуть нові.
Це інше було.
Інше чи ні, але дві доби сиділи люди.
Мені байдуже, в мене особняк і генератор
куркулиха• 27 ноября 2022
Ответ для100pudov
Типу обстріл сьогодні буде?Чому Господь не дав мені сили й розуму вивезти дитину?
Не могут же все быть умными
ЖонДуан• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
З чого така впевненість. Невже у вас відсутня логіка і розуміння, що ще раз, два і буде що завгодно.
А я женатая• 27 ноября 2022
Ось моя знахідка, досить якісні, консервовані сосиски.
Діти над свічкою жарили і раділи з цього)))
Оченьценная• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Пво теж додається все більше.
Заикальница• 27 ноября 2022
Пастила, джерки
ТыЧиНеТЫ• 27 ноября 2022
А, что, в магазинах нет еды и свежей кулинарии во время блекаутов? Все есть, всего полно.
Фрекен бок• 27 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Кстати бизнес начал переходить на генераторы. Кафе , рестораны в блекаут в Киеве тоже работали.
Круасаны пеклись.
Главное, наличку иметь.