MacOS-ница• 27 ноября 2022

Якими продуктами запастись на випадок блекауту?

Так щоб без нічого було швидко і поживно чим підкріпитись. З моїх ідей та прочитаного : мівіна, консервовані боби, горошок,кукурудза, в´ялене м´ясо,ск ковбаска, тушонка, поживні батончики, поділіться ще якимись ідеями? Ще заморозити води, щоб морозилка довше витримала раптом що. Якщо ще якісь лайфхаки знаєте-діліться.
ptanyk• 27 ноября 2022
кабанос
Гопница-Советчица• 27 ноября 2022
Ответ дляЖена сантехника
У мене 2 відсіки ягід, компоти варю постійно. Що робити з морозилкою м‘яса
З м´яса - тушонку варити
Слепок стопы• 27 ноября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Може, законсервувати? На наступний рік треба дивитись на автоклави і сушарки..
Нхтер-2• 27 ноября 2022
Я закрила в автоклаві каші рис , гречка, горох , паштет , тушонку курячу , м´ясну . Трошки продала сусідам бо ціни на м´ясо дуже зросли . Ще залишилося на продаж . Бо хочу закрити згущене молоко і рибу .
Оченьценная• 27 ноября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
З вермішеллю норм 👍
І з гречкою норм, на диво. Там гречки пару зернят,зате гороховий суп виходить ’наваристий’. Мої носом не те що не крутили, а навіть не питали, чому в гороховому супі гречані пластівці, воно там не зовсім помітне. Самі по собі ці супи рідкуваті,а так з гороховими пластівцями як суп пюре , наколотити і ситно.
Челюскина• 27 ноября 2022
Ответ дляДама-мадама
у меня мама с сибири родом,дома так всегда говорили,даже не думала как то иначе никогда.знаю людей кто так тоже говорит,греча.Греча – это гречневая крупа.как то и не обращалось внимание даже.
про куру не слышала))
Нас від «грєчі» верне! Хочеться в морду плюнути
Челюскина• 27 ноября 2022
Ответ для100pudov
Типу обстріл сьогодні буде?Чому Господь не дав мені сили й розуму вивезти дитину?
Ну мені дав. Все одно іду додому в грудні :)
Челюскина• 27 ноября 2022
Ответ дляОченьценная
Цікаво, що ніхто регіон України з курою і гречею не називає. У чоловіка був один топ менеджер з Сургуту, він казав греча, маркоша, втік після 24.02...
І картоха
Ищу-брожу• 27 ноября 2022
Сухарi, крекер , мiвiна. Банки тушонки з села, овочi. Собi купила соевий гуляш 1 кг, на два тижнi вистачить. Завтра пiст. Сою можна залити водою, теплою, та й холодною. Як вмiти приготувати, то непогано. Не для дiтей правда. Дорослi можуть перебиться. Сухий спирт, 5 упаковок лежить, пару консервних банок. Як що, то якийсь час протягнем
Сусановна• 27 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Ось моя знахідка, досить якісні, консервовані сосиски.
Діти над свічкою жарили і раділи з цього)))
Підкажіть, де брали?
А вот недавно• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
Не буде блекауту місяць. То боти іпсо гоняють, щоб зламати. Точечно буде 1.2.3 десь може потрощать апаратуру і 5 днів, але можно витримати.
Я сама до 24 февраля писала что бред и никогда не будет войны ))
Поэтому сейчас и в месяц блэкаута, и в ковровые бомбардировки, и в нашествие инопланетян поверю. Зомби апокалипсис уже наблюдала.
А я женатая• 27 ноября 2022
Ответ дляСусановна
Підкажіть, де брали?
У Сільпо
Мааарковная• 27 ноября 2022
Ответ дляДама-мадама
мы пол лета и осени сушили фрукты-овощи на кампоты супы,кто знает что зимой...теперь когда проблемы со светом,то на печечке медленно но вполне реально суп приготовить не разводя грязи с начистить и нарезать(у нас нет света значит нет воды)
очень удобно,закинул все сухое и уже вкусненько и тепленько))

так же рамен на днях готовили,лапшу легко запарить ,медленно обжарили мясо потом готовые овощи добавили и все,вкусно))
А зачем нужны эти сушеные овощи? Если все равно их надо варить. Картошка, морковка, лук, буряк свежие сварятся гораздо быстрее
Безникая• 27 ноября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Неправда. Я особисто в Україні, але без рожевих окуляр. Запчастин нема вже до трансфооматорів. А вірити чи ні діло ваше
Яких запчастин? Ви хоч послухайте не арахамію, а хоча б Кучеренка. Трансформатор один 12-15 млн коштує. От і весь дефіцит. А людей випробовують на міцність, щоб розуміти, де межа терпіння.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 ноября 2022
Ответ дляОченьценная
Я ще в березні купувала,вони є в супермаруетах. От з вермішелькою і гречаний смачний, ще є з яловичим смаком , а туди горохові пластівці. Хоч якась поживність і не рідке
+
Рожайтретьего• 27 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Так!
И вот настал момент задать вопрос хозяюшкам, кто с лета затаривал полные морозилки
Вже давно все в варення і компоти перетворили
Рожайтретьего• 27 ноября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Тушонки
Рожайтретьего• 27 ноября 2022
Ответ дляНхтер-2
Краса😍
Дама-мадама• 27 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
если суп то 15мин,если к мясу обжаривать то 2-3 мин и готовы.
плюс в том что хранить можно 2 года,и кроме того когда нет воды,сложно начистить,нарезать и убрать за собой например все на борщ.
Alve• 27 ноября 2022
Протеиновые батончики, протеиновые коктейли
Носки на подтяжках• 27 ноября 2022
купили багато меду, шоколаду, щоб на випадок повного ауту можна бігом калорій набрати
Мааарковная• 27 ноября 2022
Ответ дляНхтер-2
И соседи не боялись у вас покупать? Домашние мясные автоклавные консервы - самый главный источник ботулизма.
В жизни бы ничего подобного не купила у постороннего человека
мегамоСГ• 27 ноября 2022
Мы побывали в феврале в убежище, было страшно оставаться дома на ночь когда все началось. Очень хорошо пошло сухое картофельное пюре. Особенно понравилось из АТБ, своя линия. Большого пакета на раз на всю семью хватало.
Мааарковная• 27 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
А покажите, что за соевый гуляш
Мааарковная• 27 ноября 2022
Ответ дляДама-мадама
А зачем их хранить 2 года?
Картошка прекрасно хранится до нового урожая. Так же, как морковка, буряк, лук, капуста
Звоночек• 27 ноября 2022
Приготувала своїх 20 кг, запас є, не парюсь, не скупляю нічого
Печальки.нет• 27 ноября 2022
Зробила топлене масло , зробила тушонки , кус-кус , вівсянка , гречка , рис , молоко ультрапастиризоване , ну і консерви: тунець , шпроти ,паштет , насушила сухарів з здобної булки і батона . І балон на 5 л .газу .
ВЫВсеВрете• 27 ноября 2022
Спортпит. Или спец питание по типу детского, пептамен или подобное. Протеин чтобы, углеводы, жиры и витамины с минералами. Удобно в хранении и приготовлении. До сих пор не поняла почему в гуманитарку суют какие-то крупы, которые нужно готовить, вместо того, чтобы легкие удобные в хранении порошки применять.
Ищу-брожу• 27 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
А покажите, что за соевый гуляш
В сухом и приготовленном виде(маринованный). Но выгоднее покупать в интернете сразу от килограмма, по мелочи дорого.Основное залить кипятком, а дальше через 20 минут слить, и можно тушить, жарить или мариновать. Специфический продукт ,но на крайний случай взрослым пойдет. Детям нельзя, есть ограничения. Бывало сырым ела, но то такое)
Бывшая блондинка• 27 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
По темі -купити грілочки
Пів суток гріють.
https://rozetka.com.ua/thermopad-tpd-78020-tp/p351...
а на нодки маленьких деток их можно?