Teonaa• 27 ноября 2022

Бомбоубежища и пункты обогрева. Почему вечно закрыты?

И что с этим делать??
Когда в марте постоянно бомбили то тут то там у нас по району, были бомбоубежища в школе и поликлиннике. В поликлиннике выходили мамаши и орали куда вы прете, неправильные! У нас тут Дети!!!
А в школе вообще директор школы все закрыла и велела сторожу никому не открывать.
Сейчас та же ситуация в школе - тупо закрыто (по карте этот адрес указан как пункт незламності). Хотелось бы этот вопрос решить сейчас, а не пытаться вызвать полицию когда 1% заряда уже и ты сутки голодный-холодный . Куда обращаться на уровень города, городских властей итд?
автор Teonaa • 27 ноября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Подзвоніть в мерію і спитайте
Як знайти номер
Я тільки знаю гарячу лінію мера Клмчко - 15-51
demra• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Киев у меня
Мож и везде так..
Люди место заранее занимают , приходите заранее и вам найдут место.
автор Teonaa • 27 ноября 2022
Ответ дляdemra
Яке? Зачинено наглухо
Anita123-13ef• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Як знайти номер
Вона і є
irina1234• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Ну а що таке повеий блекаут? 100 годин, 200, 500???)))
Дві доби достатньо ж…
Мають на увазі повне відключення світла так, як було цього разу у Києві.
ТарасОльчик• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
А хто у Вас вище керівництво? (Хто б вам давав по шапці, якби ви тупо закрили двері і всім до побачення)?
Школа - відділ освіти - селищна рада - освіта Київської області - військова адміністрація Київської області. І що значить закрити? У нас по навколишнім селам ще з 23.11 світло не підключили. Обриви ліній по 200м. То людям мерзнуть і бути без зв´язку? Я чергувала в четвер з 19.00 до 7.00 і сьогодні в ніч чергування. А що робити, в країні війна.
irina1234• 27 ноября 2022
Ответ дляТарасОльчик
Київська обл. Всі школи зараз працюють як Пункти Незламності цілодобово! Працюю завгоспом, то чергуємо по 12 годин. Відділ освіти у вересні придбав усім генератори, селищна рада надає бензин. Опалення - дров´яний котел. Всього є потрошки і постійно нас перевіряють. Читаю за Київ і в шоці. Невже неможна організувати все нормально.
Наша школа і всі школи району отримали генератори три дні тому.
Julia 2020• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Як знайти номер
Державна установа «Урядовий контактний центр» приймає звернення громадян:
письмові – на електронну пошту 1545@ukc.gov.ua,
факсом +38 (044) 287-75-05,
поштовою кореспонденцією за адресою: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.
Any• 27 ноября 2022
У нас пунктом незламності оголосили школу, яка не працює очно, бо надто далеко від усіх сховищ і вся у вікнах. Там дві стіни знайти проблема.
Ну, я навіть не пішла перевіряти, чи там відкрито, бо сенсу там сидіти
Any• 27 ноября 2022
Ответ дляXue
Звертатися в районну адміністрацію, це вони звітують в міську адміністрацію, що усе організовано. Тоді вже в міську, щоб нагнули районну.
От дарма не зробили на тій карті можливість ставити оцінки чи відгуки пунктам незламності.
Я відповідала за бомбосховище навесні, то, скажу вам, це нелегка робота.
Ну, кругом оголошують, що то проєкт Олени Зеленської. Може, вона проїдеться туром і сама посидить незламно в тих пунктах
irina1234• 27 ноября 2022
І ще попередили, що генератори використовуватися для власних потреб школи ( проведення дистанційних уроків під час відключення світла, їдальні, освітлення приміщень та ін.) не будуть, лише на потреби пункту.
Valentina shop2020• 27 ноября 2022
Сидите дома и не нойте.
В пунктаз обогрева вам кормить ,поить ее будут, иам вообше ничего нет.
Все розворовано чиновниками .
Вы иакая наивная
Valentina shop2020• 27 ноября 2022
Ответ дляAny
Да это точно,пусть приезжает еа троещину мы кй покажем бомбосховище и пункт с громким названием, пусть она там посидит
ТарасОльчик• 27 ноября 2022
Ответ дляirina1234
На їдальню вони не розраховані, в нас точно. І їдальню ми не запускали. Навчання змішане + садок - група короткотривалого перебування. А при навчанні вмикаємо і світло, і інтернет для школи. Але вона в нас невелика. + в котельні свій генератор на котел
ТарасОльчик• 27 ноября 2022
Думаю, що все залежить від влади місцевої, районної. Хто хоче, той і облаштовує все
ku4eravaku4erava• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Ну линия мера 15-51 - оставить заявку и ждать неделями отписки
Вы уверены? 5-7 лет назад работало, как часы мы часто обращались, что вам мешало сразу позвонить,
автор Teonaa • 27 ноября 2022
Ответ дляAny
Так не як бомбосховище
ПН це ж для зарядки , а не від ракет
автор Teonaa • 27 ноября 2022
Ответ дляValentina shop2020
Сидите дома и не нойте.
Все розворовано чиновниками .
Вы иакая наивная
Какое поить
Я про єлектирку!
автор Teonaa • 27 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Ничего
Зафіксували заявку
И?
ku4eravaku4erava• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Ничего
Зафіксували заявку
И?
Когда вы звонили?
Елена 4160• 27 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Раньше и вправду эта служба очень активно решала вопросы тоже обращались. Сейчас написала по горячей воде, позвонили даже уточнили что как. Потом прислали отписку из разряда ’денег нет, но вы держитесь’, так завуалированно красиво написали что все а всех работает это у вас в доме черная дыра резко охлаждает воду, даже телефон для справок был указан соседнего района. Ну а потом наш тец вот в последний обстрел расхренячили и воды можно уже и не ждать совсем.
Any• 27 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Так не як бомбосховище
ПН це ж для зарядки , а не від ракет
Я це розумію, але чи потенційно безпечно (розумно) робити такі пункти далеко від сховищ? Тобто збирати там людей, щоб у разі чого вони не мали де сховатися зовсім?