йогоквіточка• 27 ноября 2022

Нет света? Сделай это!

Lakori• 27 ноября 2022
Кожен по своєму справляється з тим жахом, який коється. Якщо у людей залишились сили на сміх, навіщо нести свій негатив? Хтось співає пісні в окопах, хтось жарти жартує. Якщо сидіти і думати про неминучу смерть, кому від цього краще буде?
Krisell• 27 ноября 2022
Ответ дляKoza de Reza
Так а при чем тут параша? Вы реально думаете, что энергетикам сейчас стоит тратить время на это?
С двух аккаунтов строчите
laska_vo• 27 ноября 2022
Ответ дляKoza de Reza
Да! Розгубила!!! Достал этот разгон про то, как без света весело!!!! Да, лучше с отключениями но не под парашей. Но власть херово подготовилась как-то, а теперь разгоняет юморочки и вкиды про 2-3года в таком режиме. А людям смешно почему-то
Не не, ми не реагуємо на ваші кацапські - влада винна, всі бунтувати.
Koza de Reza• 27 ноября 2022
Ответ дляlaska_vo
Я против бунтов а кацапское это как раз все говно жрать
laska_vo• 27 ноября 2022
Ответ дляNareshti
Дуже не люблю ций примітивний гумор. Особливо коли «пишуть з ашібками питаясь косить під бєлацерковський суржік» мені аж дурно стає.

Або оці смішнявки про «куме! А ви шо, трахтором привезли танк?

А що робить? В мене свекруха хоче музей открить» і всім смішно, а мені якось дико. Наче дитячий садочок. Брр

Або наче колгосп якийсь. Сільский гумор.

І обовязково поганої якості, наче з однокласників.
Щось всім, хто зі свіжою реєстрацією не смішно. Он і подружайці вашій не смішно. Ох кацапи, ще й бігають погано, геть від корабля відстали.
Koza de Reza• 27 ноября 2022
Ответ дляKrisell
С двух аккаунтов строчите
Да?
Nareshti• 27 ноября 2022
Ответ дляlaska_vo
А що смішного в цьому примітивному сільському гуморі? Мені коли в чат кидають, відразу як Діди Панаси і Баби Пріськи, десь на цьому рівні. Дійсно смішні приколи бувають рідко, але бувають.
Natasja22• 27 ноября 2022
Повеселили)
sevenplanet• 27 ноября 2022
Ответ дляKoza de Reza
А мне не смешно! И на Мальдивы я не хочу. Просто мне грустно смотреть, как умирает экономика. Еще просто не все понимают последствия. По этому вообще не смешно
Народу со всех утюгов впархивают , что без света , тепла и воды классно
Да уж
Lakori• 27 ноября 2022
І справді, трьом не смішно, а реєстрація 25.10.2022, 26.10.2022 і 28.10.2022
Дивні дива якісь прям …
автор йогоквіточка • 27 ноября 2022