ПрипоРошенная• 28 ноября 2022
А де зараз замінити водійські права? Київ лівий берег
Зайшла на сайт Цнапу - взагалі не відкривається.
Дама_из_рекламы• 28 ноября 2022
Мрео
Мати з собою паспорт і код. Медичну довідку на період війни відмінили
Та_шо_ж_таке• 28 ноября 2022
Любой сервисный центр МВД. Даже есть электронная очередь с онлайн записью. И лучше записаться онлайн. Иначе в живой очереди попасть без шансов. И талончик, взятый в центре, тоже не гарантирует вам прием в тот же день.
Грабля• 28 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
А зачем менять? Причина какая?
Вони можуть бути тимчасові, або ж автор просто змінила прізвище. Багато може бути причин
ПрипоРошенная
• 28 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
А зачем менять? Причина какая?
Пошкоджено фото.