Глаголица• 28 ноября 2022

Сколиоз у подростка. Остеопат.

Помог ли кому-то остеопат при сколиозе? Вообще, что скажете о остеопах? Вычитала, что лечат и астму с аллергией. Это возможно? Если да, поделитесь контактами специалиста.
автор Глаголица • 28 ноября 2022
остеопатах...
Бурундучиха• 28 ноября 2022
Город не важен?
Україна понад усе!• 28 ноября 2022
В нього саме сколіоз чи сколіотична осанка?
Анонимарик• 28 ноября 2022
Ответ дляБурундучиха
Город не важен?
Если в теме не указан город, это Киев 😂 они не в курсе просто, что есть жизнь за пределами.
Мама Чели• 28 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
остеопатах...
В Березани Юнимастер ..наверное лучший в Украине
автор Глаголица • 28 ноября 2022
Ответ дляБурундучиха
Город не важен?
Киев
автор Глаголица • 28 ноября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сколіоз
Україна понад усе!• 28 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Сколіоз
Це доволі серйозний діагноз.
Навряд чи остеопат з таким допоможе.
Бо в моєї доньки сколіотична осанка.
І стрибок зросту спричинив ноги різної довжини в певний період.
Але остеопат і спорт все виправили.
Але в доньки внаслідок стрибка зросту був зажим м’яза в одному місті, що впливав на ноги.
Непонятно• 28 ноября 2022
Ответ дляБурундучиха
Город не важен?
В нас таких спеціалістів, реальних спеціалістів одиниці на всю Україну, так що думаю не важливо
А как у вас вопросительный знак• 28 ноября 2022
Мені в 10му класі виправили сколіоз 2ст. Теж був стрибок зросту і від сколіозу були ноги різної довжини, одне плече вище іншого. Після процедури все пройшло. Хоча до цього роки три їздила в санаторії, фізіопроцедури, масажі, ЛФК і нічого з цього ефекту не давало. Тому і прийняли таке рішення. Робили це ще в 2011році і це не Київ
Света С Приветом• 28 ноября 2022
Ответ дляА как у вас вопросительный знак
А де робили,якщо не секрет?
Ответ дляСвета С Приветом
А де робили,якщо не секрет?
Кропивницький, лікар Швець
Света С Приветом• 28 ноября 2022
Кропивницький, лікар Швець
Дякую! Маю проблему з хребтом з дитинства. Водили мене до мануального терапевта. Маю сколіоз 2-3 ступеню. Мені, вже навряд чи щось допоможе. Але діти швидко пішли в рост. Більш за все боюсь, щоб у них не було моєї хвороби.
Ответ дляСвета С Приветом
Мануальний вам тоді не виправив ситуацію?
побольшомусекретику• 28 ноября 2022
На даний момент доказову базу та гарні результати має шрот терапія. Почитайте - катаріна шрот та її метод. Копайте сюди, а не в остеопатію
автор Глаголица • 28 ноября 2022
Яка процедура була? Остеопат виправив?
Ответ дляГлаголица
Яка процедура була? Остеопат виправив?
Я не знаю як називалась тоді ця процедура