Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляludmila905
Ну хтозна,можливо й ні.Руйнування енергетики не привело до бунтів народу як хотіла малоросія,тому,можливо ще щось придумали,потвори.
Дело не в бунтах,а в том ,чтоб лишить связи,координации, возможности снабжать армию,подвозить вооружение.
Kvitkaliliia• 28 ноября 2022
Та як не нагнітаєте? Нагнітаєте. Але воно більше на Вас самих впливає. Чому завтра? Чому не післязавтра, чому не через 10 хвилин?? Пофіг, в принципі. Чомусь взагалі пофіг. Думаю, що ті, кому не пофіг, вже поїхали далеко
Kvitkaliliia• 28 ноября 2022
Ответ дляlus_so
Якщо ви не помітили, то з 24 лютого, кожен день і кожна ніч це імовірність обстрілу. І завтрашній день такий же, як і минулі.
І те що якась абізяна вилізла в телевізор висратись, аби про нього не забули, не робить завтрашній день більш небезпечним, ніж зазвичай.
Краще й не скажеш
Може завтра, може не завтра, до кінця війни точно щось буде. Заманало все вже, всране вимкнення світла, у нас 6 через 2 . Якась нова херня, ще нічого не було, а гайки прикрутили.Умні експерти, успокоітєлі, предсказатєлі, аналітики, просто ті в кого « у мене в окружкнії» Просто вже все достало((((((
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляNat-li
Они как раз про бунты и верещат из каждого черного рта всех пропагандонов. Как раз и тут эта фишечка всплывает раз за разом..
Это Шарий придумал ерунду эту.
lena123456• 28 ноября 2022
Ответ дляВелария
А что это на последнем скрине за баба Ванга?
То з групи Астрооберег
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляONatalii
Мені німець написав і спитав чи правда. Що а нас вже на 100% відновлено так як їм в новинах кажуть.....
То скинула йому фото свічки...
Его сюда можно посылать
НамСвоюРобити• 28 ноября 2022
Ответ дляВерона-14e4
Саме завтра?
Може завтра, може післязавтра.
Раніше, ’па плану’, було по понеділках.
Потім, видно, не встигали накопичити, то змістили на ВТ, потім вже на СР.
Як ракет назбирають, так і почнуть.
Раніше, ’па плану’, було по понеділках.
Як ракет назбирають, так і почнуть.
Больше всего ужасает тот факт, что везде трубят - самолеты стоят , заряженные , корабли стоят , количество увеличивается , капец близко , готовьтесь , закупайте сухари . ????
И все наблюдают , какой интересный сериал . Никогда бы не подумала что в 21 веке такое возможно .
ultragringo• 28 ноября 2022
Ответ длязавитушка
а шо таке завтра, чому саме завтра, чому не в середу наприклад?
Ну они по понедельникам стреляют. Сегодня не было значит или завтра или копят опять сотню.
Ответ дляBell75
Это да
Игра в Кальмара отдыхает
Loredana17• 28 ноября 2022
Дівчата! Хтось кудись ходить при тривогах? Ми дома і з кожним разом мене більше накриває...Просто нікуди іти. До метро далеко, підвал страшно. Так і сидимо в коридорі.
НамСвоюРобити• 28 ноября 2022
Ответ дляONatalii
Та шо його. Він то в курсі. Питання в тому, чому влада замовчує реальну *опу?
Щоб суспільство не давило на більшу допомогу, як варіант.
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляLoredana17
Никогда не ходим,потому что некуда
Kvitkaliliia• 28 ноября 2022
Ответ дляLoredana17
Ні, не ходимо. Ви не одна така)