Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Куда?)))
У меня такой же вопрос. Лежу дальше на своем верхнем этаже под худиялком и глажу кошару
Nata.t.1970• 28 ноября 2022
Ответ дляRubiii
Думаю, что 30.11.
Любят они даты, вообще это всё высчитать можно, кто разбирается.
А 30.11 какая то особенная дата?
ludmila905• 28 ноября 2022
Ответ дляВерона-14e4
Саме завтра?
Завтра,в середу чи можливо 6 грудня,хіба це має значення?Ракети в них є ,тому й жбурлятимуть,скотиняки.Що вам дасть те ,що ви знатимете якого числа?Головне не ігнорувати тривоги.Живемо і будемо жити
Юлия_Юлия-2175• 28 ноября 2022
Ніхто не знає коли, може бути як сьогодні-завтра, так і в будь який інший день. І не факт, що в об´єкти енергетики будуть цілитися.
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
По нашій області писали ще в п’ятницю, що все ок, в суботу не вимикали в неділю на пару годин ввечері, а сьогодні весь день в темряві, тому не зрозуміло.
Значит не ок,никто же толком не скажет
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Туда точно, им это все добить хочется.
Юлия_Юлия-2175• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
Обстрілів не було, а все одно весь день без світла, нічого не розумію.
Потрібні тиждні на те, щоб полагодити повністю і надати можливість одночасно всім користуватися електроенергією.
Ответ дляSara-a
Пишут про 29
Что будет как 24 февраля , заброс ракетами и наступление , на Волынь и север
Но сегодня гуглила американское посольство , работало , значит на месте
Де ви таке вичитали, попереджали лише про ракетний обстріл, про наземний наступ писали, що це фейк.
ludmila905• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Туда точно, им это все добить хочется.
Ну хтозна,можливо й ні.Руйнування енергетики не привело до бунтів народу як хотіла малоросія,тому,можливо ще щось придумали,потвори.
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляАюшка
Кто такое сказал?
Во всех местных группах в телеге пишут о возможных обстрелах с с-300 и еще чет там. Достали короче. Лежу читаю сопливый роман и точу зефирку. Напрягает, что угрожают свет отрубить по области. Еще выспалась как на зло
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляДами
Меня другое волнует, наши умнейшие депутаты орут, что осталось пережить 2 блэкаута. А что потом будет? Либо все плохо, либо все хорошо?
Надо же. Откуда у них такая уверенность? Почему не три?
Ответ длямини пельмешка
Может, и не завтра, но скоро((
рф завершує підготовку до нової ракетної атаки, — речниця пресцентру ОК «Південь» Гуменюк.
«У Чорному морі з´явився ракетоносій на бойовому чергуванні. Це ракетоносій з вісьма ракетами типу «Калібр» на своєму борту. Це говорить про те, що підготовка йшла».
От весь світ бачить і знає, що от от знов вбивства і розруха і нічого не млжуть зробить(((
В голові не вкладається