Верона-14e4• 28 ноября 2022

Не нагнітаю, як вважаєте, завтра знову обстріли?

lus_so• 28 ноября 2022
Якщо ви не помітили, то з 24 лютого, кожен день і кожна ніч це імовірність обстрілу. І завтрашній день такий же, як і минулі.
І те що якась абізяна вилізла в телевізор висратись, аби про нього не забули, не робить завтрашній день більш небезпечним, ніж зазвичай.

Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Куда?)))
У меня такой же вопрос. Лежу дальше на своем верхнем этаже под худиялком и глажу кошару
Nata.t.1970• 28 ноября 2022
Ответ дляRubiii
Думаю, что 30.11.
Любят они даты, вообще это всё высчитать можно, кто разбирается.
А 30.11 какая то особенная дата?
Bejza• 28 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Натянули кучу всего и в море и в балораше, поэтому скорее всего на днях будут (
А что там в белорашке? Не читала, я близко к ним
ludmila905• 28 ноября 2022
Ответ дляВерона-14e4
Саме завтра?
Завтра,в середу чи можливо 6 грудня,хіба це має значення?Ракети в них є ,тому й жбурлятимуть,скотиняки.Що вам дасть те ,що ви знатимете якого числа?Головне не ігнорувати тривоги.Живемо і будемо жити
Читака• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Не успевают все восстанавливать
По нашій області писали ще в п’ятницю, що все ок, в суботу не вимикали в неділю на пару годин ввечері, а сьогодні весь день в темряві, тому не зрозуміло.
kabatosa• 28 ноября 2022
Ответ дляSolomiyka78
Саме завтра? Звідки інфа?
Ну так писали , що в Чорне море зайшов якийсь руснячий корабель з озброєнням, хоча ці уроди і зі своїх територій пускали ракети

Юлия_Юлия-2175• 28 ноября 2022
Ніхто не знає коли, може бути як сьогодні-завтра, так і в будь який інший день. І не факт, що в об´єкти енергетики будуть цілитися.
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
Значит не ок,никто же толком не скажет
Краденые абрикосы• 28 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Туда точно, им это все добить хочется.
Юлия_Юлия-2175• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
Обстрілів не було, а все одно весь день без світла, нічого не розумію.
Потрібні тиждні на те, щоб полагодити повністю і надати можливість одночасно всім користуватися електроенергією.
Katie899• 28 ноября 2022
от ви бот точно
Sara-a• 28 ноября 2022
Ответ дляBejza
Самолётов кучу нагнали ракетоносителей
завитушка• 28 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Если 40 ракет выпустят или 50 то завтра. Если с прошлого раза что то осталось, то больше. Если 100 хотят, то к концу недели.
а шо таке завтра, чому саме завтра, чому не в середу наприклад?
Bejza• 28 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Самолётов кучу нагнали ракетоносителей
Картофаны чертовы
Аюшка• 28 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Я на юге. Сказали до утра лучше спрятаться
Кто такое сказал?
Sara-a• 28 ноября 2022
Ответ длязавитушка
Пишут про 29
Что будет как 24 февраля , заброс ракетами и наступление , на Волынь и север
Но сегодня гуглила американское посольство , работало , значит на месте
РойЛеля• 28 ноября 2022
За цими графіками то 30. А ще отаке мелькнуло вчора
автор Верона-14e4 • 28 ноября 2022
Ответ дляKatie899
от ви бот точно
Я -тривожна особистість

Аюшка• 28 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Пишут про 29
Кошмар какой! Где Вы такое читаете?
Читака• 28 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Пишут про 29
Де ви таке вичитали, попереджали лише про ракетний обстріл, про наземний наступ писали, що це фейк.
РойЛеля• 28 ноября 2022
Ответ дляultragringo
Та ми вєе всі стали експертами і розрахунки проводимо)
ludmila905• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Туда точно, им это все добить хочется.
Ну хтозна,можливо й ні.Руйнування енергетики не привело до бунтів народу як хотіла малоросія,тому,можливо ще щось придумали,потвори.
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляАюшка
Кто такое сказал?
Во всех местных группах в телеге пишут о возможных обстрелах с с-300 и еще чет там. Достали короче. Лежу читаю сопливый роман и точу зефирку. Напрягает, что угрожают свет отрубить по области. Еще выспалась как на зло
Дами• 28 ноября 2022
Меня другое волнует, наши умнейшие депутаты орут, что осталось пережить 2 блэкаута. А что потом будет? Либо все плохо, либо все хорошо?
Kirkaaa83• 28 ноября 2022
Ответ дляДами
Лучше хорошо)))
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляДами
Надо же. Откуда у них такая уверенность? Почему не три?
РойЛеля• 28 ноября 2022
Ответ длямини пельмешка
Может, и не завтра, но скоро((

рф завершує підготовку до нової ракетної атаки, — речниця пресцентру ОК «Південь» Гуменюк.

«У Чорному морі з´явився ракетоносій на бойовому чергуванні. Це ракетоносій з вісьма ракетами типу «Калібр» на своєму борту. Це говорить про те, що підготовка йшла».
От весь світ бачить і знає, що от от знов вбивства і розруха і нічого не млжуть зробить(((
В голові не вкладається
Дами• 28 ноября 2022
Ответ дляЧитака
Чего про блядорашу разгоняют, что пойдут ближе к средине декабря, мол опасно с 5 по 15 вроде, не помню. Но мне кажется ипсо. Вот не верю
Велария• 28 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
А что это на последнем скрине за баба Ванга?