Ответ дляBell75
Больше всего ужасает тот факт, что везде трубят - самолеты стоят , заряженные , корабли стоят , количество увеличивается , капец близко , готовьтесь , закупайте сухари . ????
И все наблюдают , какой интересный сериал . Никогда бы не подумала что в 21 веке такое возможно .
Так.
’Гра на виживання’.
Ответ дляMellisa
Завтра буде ракетний удар по Україні, – Євген Карась.
«Вірогідність 90%. По багатьох ознаках і перехопленнях. Хочуть спробувати великий-великий».
Завтра не ігноруйте сигнали тривоги, у разі сирени – ідіть до укриття.
Блін, діти місяць в школі не були. Тільки пішли вчора. Чи не пускать завтра. Але ми в приватному будинку, ховатись все олно нема де. В школі хоч бомбосховище є
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
У меня со сном труба - по ночам свет ловила несколько дней для дел всякоразных, в результате как чумная хожу.
Я по жизни чумная хожу. Спать ночью для меня редкость
marsianka Podkein• 28 ноября 2022
У них этого гимна еще достаточно, так, что обстрелы будут, может и завтра, а может через неделю..
Цвіту і пахну• 28 ноября 2022
Ответ дляSolomiyka78
Я не знаю, на роботу поїду а там подивимося
І я поїду якщо тривоги не буде. Але ссикотно, через нас часто ракети літають(
Судячи з повідомлень наших читачів сьогодні всі (і ми також не виключення) прожили день у думках про черговий російській обстріл. Одне з найчастіших питань від вас «коли?» – відповідаємо нижче
Сьогодні, вперше за довгий час «на горизонті» в морі з’явився ракетоносій «Калібрів», а кілька десятків літаків з аеродромів Енгельса і Дягілево перекинули для можливого нанесення ударів.
Все це є маркером підготовки росії до нанесення чергового масштабного удару по Україні. Проте кораблик, то не так страшно, адже ключовим в цих «комбінованих» ударах є саме ракети випущені з бомбардувальників.
Виходячи з обмеженої кількості високоточних надзвукових ракет, припустимо, що росіяни традиційно запускатимуть ракети кількома хвилями. Спочатку масований пуск менш точних ракет для «виснаження» української ППО, які можуть бути запущені з території Білорусі або Чорного моря.
Потім можливий запуск наступною хвилею гіперзвукових ракет із регіону Каспійського моря, а наостанок, передбачувано, підуть вже іранські дрони-камікадзе.
За інформацією розвідки,
сьогодні русня відпрацьовувала дозаправку літаків Ту-95МС у повітрі та проводила радіотренування. Через це є вірогідність, що будуть використовувати свої «ресурси» максимально.
Також в ЗСУ повідомляють, що за даними перехоплень і багатьох ознак – з вірогідністю у 90% масований удар завдадуть саме завтра, інший день, який називають військові – 1 грудня (Чому завтра? Бо буде хмарна погода, а вони, зазвичай, навмисно її вичікують)
Отож любі, всі наші хлопці знаходяться на бойовому чергуванні, розвідка працює, а ви будьте ласкаві не ігноруйте повітряні тривоги та бережіть себе (завчасно подбайте де ви будете, якщо її оголосять та про запаси їжі і води, особливо для діток)
На зв’язку 🤙
👉ПІДПИСАТИСЬ
За інформацією розвідки,
На зв’язку 🤙
👉ПІДПИСАТИСЬ
Мелитрисса• 28 ноября 2022
Не завтра, так послезавтра, не послезавтра, так через пару дней. Повер банк заряжен, вода набрана, телефон на зарядку, на ночь в режим ультраэкономии.
BEST_SHOPPING• 28 ноября 2022
Ответ длялика25
Днепр, у нас уже взрывы((((
Почему как то все быстро, тревога и чкрез пару минут уже взрыв
Чтото информирование очень опаздывает