Верона-14e4• 28 ноября 2022

Не нагнітаю, як вважаєте, завтра знову обстріли?

Argesha• 28 ноября 2022
Ответ дляNata.t.1970
А 30.11 какая то особенная дата?
Ну, ювілей. 30й день місяця

Takamaka• 28 ноября 2022
Ответ дляВерона-14e4
Я советчіцезалежна - видалялась, не витримала й знову тут
Звідси технічно неможливо видалити акаунт.
Argesha• 28 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
От весь світ бачить і знає, що от от знов вбивства і розруха і нічого не млжуть зробить(((
В голові не вкладається
Ну да. Закрити небо - ні, не наші методи.
Argesha• 28 ноября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Дело не в бунтах,а в том ,чтоб лишить связи,координации, возможности снабжать армию,подвозить вооружение.
Розрахунок саме на бунти.
Ізмором намагаються взяти.
annac• 28 ноября 2022
Какой сериал скачать на ноут? Нужно подготовиться
Argesha• 28 ноября 2022
Ответ дляBell75
Больше всего ужасает тот факт, что везде трубят - самолеты стоят , заряженные , корабли стоят , количество увеличивается , капец близко , готовьтесь , закупайте сухари . ????
И все наблюдают , какой интересный сериал . Никогда бы не подумала что в 21 веке такое возможно .
Так.
’Гра на виживання’.
kissaniya• 28 ноября 2022
Ответ дляArgesha
Ну, ювілей. 30й день місяця
Таки да

Filomena• 28 ноября 2022
Сьогодні вранці вже була репетиція, піднімали літаки. З Дня на день.
Щоб їх..
Mellisa• 28 ноября 2022
Завтра буде ракетний удар по Україні, – Євген Карась.

«Вірогідність 90%. По багатьох ознаках і перехопленнях. Хочуть спробувати великий-великий».

Завтра не ігноруйте сигнали тривоги, у разі сирени – ідіть до укриття.
kissaniya• 28 ноября 2022
Ответ дляannac
Так направление хоть дайте. Что нравится
kissaniya• 28 ноября 2022
Ответ дляannac
Я тут качаю. https://me.kinosimka4.org/
Argesha• 28 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Таки да
Це ж ісконно-алкашиний менталітет - така собі любов і приурочення до ’кругленьких’ дат.
annac• 28 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Я тут качаю. https://me.kinosimka4.org/
Спасибо, поищу что-то
kissaniya• 28 ноября 2022
Ответ дляArgesha
Сцуки памушо
РойЛеля• 28 ноября 2022
Ответ дляMellisa

Блін, діти місяць в школі не були. Тільки пішли вчора. Чи не пускать завтра. Але ми в приватному будинку, ховатись все олно нема де. В школі хоч бомбосховище є
iryna _b• 28 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
За цими графіками то 30. А ще отаке мелькнуло вчора
Почему 30 ноября? По этим графика 23 ноября и 15 ноября были обстрелы как это визуально видно было,если разная высота этих ломаных линий?
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
У меня со сном труба - по ночам свет ловила несколько дней для дел всякоразных, в результате как чумная хожу.
Я по жизни чумная хожу. Спать ночью для меня редкость
Мішк@• 28 ноября 2022
І шо? Типу ми не розуміли що ще будуть обстрілювати. Ну не завтра так через кілька днів. І після того теж будуть. Запасайтесь, готуйтесь. Морально в першу чергу
nitka83• 28 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Не верю всяким провидцам, но под последним предложением в посте Леры хочется сказать Аминь!

marsianka Podkein• 28 ноября 2022
У них этого гимна еще достаточно, так, что обстрелы будут, может и завтра, а может через неделю..
Еленнн• 28 ноября 2022
Ответ дляannac
хто читає-пропоную Іоанну Хмелєвську,настрій добре піднімає.краще всього почати з серії про дітей,Яночка і Павлік. легке,юморне,і трохи забуваєш ,що над головами літає...
Цвіту і пахну• 28 ноября 2022
Ответ дляSolomiyka78
Я не знаю, на роботу поїду а там подивимося
І я поїду якщо тривоги не буде. Але ссикотно, через нас часто ракети літають(
Mellisa• 28 ноября 2022
Судячи з повідомлень наших читачів сьогодні всі (і ми також не виключення) прожили день у думках про черговий російській обстріл. Одне з найчастіших питань від вас «коли?» – відповідаємо нижче

Сьогодні, вперше за довгий час «на горизонті» в морі з’явився ракетоносій «Калібрів», а кілька десятків літаків з аеродромів Енгельса і Дягілево перекинули для можливого нанесення ударів.

Все це є маркером підготовки росії до нанесення чергового масштабного удару по Україні. Проте кораблик, то не так страшно, адже ключовим в цих «комбінованих» ударах є саме ракети випущені з бомбардувальників.

Виходячи з обмеженої кількості високоточних надзвукових ракет, припустимо, що росіяни традиційно запускатимуть ракети кількома хвилями. Спочатку масований пуск менш точних ракет для «виснаження» української ППО, які можуть бути запущені з території Білорусі або Чорного моря.

Потім можливий запуск наступною хвилею гіперзвукових ракет із регіону Каспійського моря, а наостанок, передбачувано, підуть вже іранські дрони-камікадзе.

За інформацією розвідки,
сьогодні русня відпрацьовувала дозаправку літаків Ту-95МС у повітрі та проводила радіотренування. Через це є вірогідність, що будуть використовувати свої «ресурси» максимально.

Також в ЗСУ повідомляють, що за даними перехоплень і багатьох ознак – з вірогідністю у 90% масований удар завдадуть саме завтра, інший день, який називають військові – 1 грудня (Чому завтра? Бо буде хмарна погода, а вони, зазвичай, навмисно її вичікують)

Отож любі, всі наші хлопці знаходяться на бойовому чергуванні, розвідка працює, а ви будьте ласкаві не ігноруйте повітряні тривоги та бережіть себе (завчасно подбайте де ви будете, якщо її оголосять та про запаси їжі і води, особливо для діток)

На зв’язку 🤙

👉ПІДПИСАТИСЬ
Мелитрисса• 28 ноября 2022
Не завтра, так послезавтра, не послезавтра, так через пару дней. Повер банк заряжен, вода набрана, телефон на зарядку, на ночь в режим ультраэкономии.
Aksamitka• 28 ноября 2022
Один раз бегали в метро 10.10. Завтра, если что, опять побежим, страшно в многоэтажке.
лика25• 28 ноября 2022
Днепр, у нас уже взрывы((((
Star39• 28 ноября 2022
Ответ длялика25
Днепр, у нас уже взрывы((((
Пишут, и в Полтаве тоже
LyudaT• 28 ноября 2022
Ответ длялика25
Днепр, у нас уже взрывы((((
к вам полетело. Тревога в трех областях (Луганскую не считаю).
LyudaT• 28 ноября 2022
Ответ дляStar39
Пишут, и в Полтаве тоже
Я в Полтаве. Ничего не слышу
BEST_SHOPPING• 28 ноября 2022
Ответ длялика25
Днепр, у нас уже взрывы((((
Почему как то все быстро, тревога и чкрез пару минут уже взрыв

Чтото информирование очень опаздывает