Марс атакует• 29 ноября 2022
Любовний приворот
Чи були в житті у вас ситуації, коли дійсно бачили дивні зміни в поведінці людини, як помутніння мозку. Коли дії неадекватні та немає в людини відповідей, чому вона це зробила. Цікавить саме чоловік, якого могли приворожити.
сладкий_ноябрь• 29 ноября 2022
Да, так говорят многие бывшие жены 🤣🤣🤣🤣
Или те, кого не захотел мужчина.
Марс атакует
• 29 ноября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Так. Але чувак курив інше зілля, не любовне
Ви смієтесь,а в мене дядько рідний,став реально дурачком...Дорослий,родина,двоє дітей,став бігати за тьолкою,пішов з родини.Балакати було неможливо,очі скляні,вигляд бовдура,наче в іншій реальності,якийсь як дурний.Як би я його не знала,тоді б не було з чим порівняти,був взагалі адекватним.
Налетчица Муся• 29 ноября 2022
приворот існує. так, на вулиці 21 сторіччя, так, це все забобони, так, це гріх і треба молитися і каятися, так, це для недалеких і закомплексованих, а не для самодостатніх і незалежних, так, це гидота і як так можна ... і ще купа всякого.
але він існував, існує і буде існувати.
я адмін практичного магічного форуму вже дуже багато років і я стільки знаю історій на цю тему.
і всі ці люди, які пишуть на моєму ресурсі - всі вони живуть посеред нас, це наші родичі, сусіди, куми, колеги. вони магічать і в них виходить - я це знаю абсолютно точно.
так що заперечувати приворот, та і магію взагалі - це як маленька дитинка закриває руцями очки і каже ’ма!’, думаючи, що якщо вона не бачить світ, то його немає)))))
але він існував, існує і буде існувати.
Марс атакует
• 29 ноября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
але він існував, існує і буде існувати.
Я ніколи не вірила,поки сама не побачила,що сталося з людиною.Коли з ним говориш,то враження,що він відходить від наркозу,в брєду...
А Ви не знаєте як можна очистити людину? Як заблокувати негативний вплив?
Я_поехала• 29 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Так може він щось курить наркотичне з тою бабою, до якої пішов.
Те що ви описуєте дуже схоже
Налетчица Муся• 29 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
напевно у Вашій місцевості є люди (бабки), які виливають на віск, відчитують свічкою, викачують яйцами (ну, то більше дітей, але іноді і дорослих теж) - попитайте. такі речі і по фото роблять, і по одежині невипраній, якщо людина сама не може чи не хоче прийти.
Приворот знімається. Не завжди легко і зразу, залежить від обставин, але знімається.
Можете і самі спробувати, до речі. Але дивіться не у соцмережах, а на якихось нормальних старих форумах, де темі зняття приворота (магічна чистка - синонім) присвячено 10-20 сторінок, на яких розібрані всі тонкощі і нюанси. а у фб чи вк просто кинули обряд, дуже часто такий, що не спрацює, або просто небезпечний - нате, робіть.
На привозе• 30 ноября 2022
Да це є таке, як ви написали що помутніння.
Це все про мого чоловіка.
Я давно підозрювала про його стосунки з іншою особою.
То хтось подзвонив він виходить то секрети то щось переписується в соціальних мережах.
Коли він відлучався то прочитала його писанину з іншою.
І там дійсно наче як любов .
Подивилася на неї ну чим вона за мене гарніша.
Значить щось сробила.
Я уже і в інтернеті перечитала як зберегти сім´ю.
Так не найшла відповіді.
Потім тут на сайті прочитала про одного цілителя чи знахаря, багато про нього хороших відгуків, були і погані відгуки написані.
Ну більше хороших.
Думаю і я подзвоню що він мені скаже.
Він вроді по онлайн не працює , хотіла фото кинути на вайбе тоже -ні.говорить що дивиться на таке фото що надруковано.
Рішила записатися на прийом, наче по грошам то він не говорить такси.
Ходила до нього пару разів.
Тепер ходу після обряду в церкву, осталось 3 суботи обходить.
Ну щоб сказати про результат то нічого говорити не буду ну чоловік сидить дома після роботи тоже додому ще нічого такого поганого не замінила.
Не знаю якщо цікавить пишіть мені , а ні то ні.
Якщо треба комусь контакти цього цілителя я вам напишу зараз 063) 435-68-14 ось його номер .приніма він наче по вівторках. Була у нього приблиз 5 неділь тому .
Це все про мого чоловіка.
І там дійсно наче як любов .
Значить щось сробила.
Так не найшла відповіді.
Ну більше хороших.
Думаю і я подзвоню що він мені скаже.
Ходила до нього пару разів.