Кружите меня,кружите• 30 ноября 2022

Расскажите про свое хобби?

Девочки,расскажите чем занимаетесь?
Я раньше шила мягкие игрушки и вышивала. Сейчас нет такой возможности. Очень скучаю по тихим спокойным вечерам за вышивкой
Мандолина Бу• 30 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
Тоді просто беріться і не бійтеся) в інтернеті, навіть на ютубі багато відео-уроків, де все покроково показують і розказують, що де міряти, як і куди малювати і все таке. Якщо дуже-дуже страшно щось зіпсувати, купіть у секонді старе простирадло і спробуйте по своїй викройці його розкроїти та зшити, точно будете знати результат. Це неймовірно цікаво!
О, дякую за підказку
автор Кружите меня,кружите • 30 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Я вяжу крючком игрушки, сумки, одежду для животных, аксессуары
👍
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляПодмигашка
Можно вопрос? А откуда вы знаете что это правда, нет сомнения в источниках. Какие книги читаете, где берете их? Тем более это стало мейнстримом. Просто ооочень многие этим сейчас интересуются и у всех через одного дар..
книги різних авторів не одного напрямку, книги потрапляють до мене самі. от на днях знайшла на полиці ще моїх книжок з дитинства ’тернистій путь духовного развития человека на земле’, 20 років назад( я після вузу влаштувалася працювати) мені її подарував один з авторів, я навіть не знала, що він автор, потім мені розказали (тоді я її перелистала, нічого не зрозуміла, відклала), якось в дит.білбіотеці у розділі ’народознавство’ натрапила ’знаки карпатської магії’(діалог з Нечаєм)
, потім мені її подарували, хто вже прочитав. Є книги які я не розумію, не сприймаю, є які починаю читати і вертаюся через роки длчитувати, газети(нові , старі), журнали, здебільшого у подорожах звертаю увагу на книги, часто в буккіністиці.

дар є у всіх (з народження або набутий) і це нормально, бо якщо людина на шляху духовного розвитку , то свідомо практикує для себе, але 1. його треба визначити 2.його треба розвивати
3. його треба не задушити , не зіпсувати через спокуси, людські пороки, бо дар відкривається один раз.
Алгонавт• 30 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я люблю хоббі з практичними речами, які можна використати з користю. Робити якісь речі, які потім збирають пиляку - не розумію такого
І чим саме ви займаєтеся?
Алгонавт• 30 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Это маленькие домики?
Да
Ответ дляБлинчикБезСметанки
читаю багато по езотериці (тонкі енергії, поля, слов´янська Веда), по історії(люблю дохристиянський період, древні цивілізації), обливаюся хол.водою, відвідую лазню періодчно, вічно худну (з 2016 ,але не зовсім вдало, бо згодом знову можу зірватися), з весни по осінь велика клумба (органічні овочі на мініділянці)
,👍
Ответ дляБлагоуханочка
Я люблю пазли збирати. Але зараз швидко світло зникає і єлектрика не завжди є.
👍
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Рыбалка
Отлично
Ответ длявре_Динка
з цими виключеннями світла якось не до хоббі
а так - танці, спорт
Моя мечта -пока не получается)
Херсон це Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляАлгонавт
І чим саме ви займаєтеся?
Вище написала і фото додала.
Ответ дляОтчебучкина
Вяжу 🙂 но это уже для меня не только хобби)
👍
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
,👍
очищення: чим білье очищати тіло (але тут без зайвої хімії, лиш найпростіші натуральні засоби) і думки, тим більше відкривається світлого
Ответ дляХерсон це Україна
В´яжу. Плету гачком. Вишиваю. Можу шити .Можу робити будь що. Але на все треба час та фінанси.
Моє останнє )))
Зараз у процесі такий же, тільки у чорно сірих тонах.
👍очень классно
Ответ дляksunuyabelaya
Хобби моей мамы
И еще много много всего
,👍у вашей мамы талант
Кошка Мурка• 30 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
А можете показать машинную вышивку?или дать ссылку на свою страницу? Очень интересно посмотреть такие изделия. Возможно вы вышиваете одежду?
Одяг рідко вишиваю. Не дуже люблю з ним возитися. Більше крижми, дитячі подушечки або якісь святкові вишивки. В ковід дуже багато масок вишивала
Херсон це Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
👍очень классно
Дякую 🙌
Ответ дляКошка Мурка
От на днях зв´язала
👍какая прелесть
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Куклы вуду, порчи на метеоризм, приворот мужика к мужику, насылание поноса, основные мои хобби
Наверное от клиентов нет отбоя))
Из Хацапетовки• 30 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
От на днях зв´язала
Класс, завидую людям у которых руки из правильного места растут. Шикарный свитерок. По теме хобби танцы
ПлакалаВАвтомобиле• 30 ноября 2022
Живопись и фотография
Продолжаю этим заниматься
Херсон це Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Живопись и фотография
Продолжаю этим заниматься
О, я теж люблю фоткати
Подмигашка• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки

Дар чего? Как посмотинишь, то все видящие и потомственные маги.
Девочки,какие вы все умнички 🔥🔥🔥🔥
Оно само купилось• 30 ноября 2022
Вышиваю
ПлакалаВАвтомобиле• 30 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
О, я теж люблю фоткати
Сейчас столько мастер-классов проводится у нас в Днепре. Только успевай ходить. Студии генераторы закупили. Для творчества есть всё что надо)
Подмигашка• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки

То есть вы читаете их с позиции веры? Или анализа? Потому сто лично у меня усегда возникает множество вопросов, а главный ’почему так, а не иначе’?
Кошка Мурка• 30 ноября 2022
Ще купила ручну машинку для кругового в´язання і шапки кручу. Але то таке - погратися. Хоча, американці на етсі ними торгують капітально
Подмигашка• 30 ноября 2022
По теме, люблю рисовать, лепить, делать игрушки на елку, печь вкусняшки. Фото не добавлю, нет не тянет.
Кошка Мурка• 30 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Моє останнє )))
Клас!
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляПодмигашка
маячня. у кожної людини є дар, своє покликання в житті, от навіть в цій темі хтось танцює, хтось вишиває. прозорливих не знаю, знаю людей з інтуїцією. Нечай писав, що дар знахарства, мага можна використовувати задля наживи, таке теж є, продавшись злу, дуже тонка межа.