Кружите меня,кружите• 30 ноября 2022
Расскажите про свое хобби?
Девочки,расскажите чем занимаетесь?
Я раньше шила мягкие игрушки и вышивала. Сейчас нет такой возможности. Очень скучаю по тихим спокойным вечерам за вышивкой
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
О, я теж люблю фоткати
недавно спілкувалася з дівчиною масажисткою, вона показувала мені своє хоббі: макрозйомка, я спочатку не вїхала в красу букетів, композицій, а тепер хочу знову подивитися її роботи. Вона робить фото, потім обробляє фото(змінює фон на чорний), від цього фото обєкти(квіти)стають витонченими
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляПодмигашка
То есть вы читаете их с позиции веры? Или анализа? Потому сто лично у меня усегда возникает множество вопросов, а главный ’почему так, а не иначе’?
все може бути інакше, те, що простій людинв ’так’, усвідомленій людині ’інакше’. читаю, аналізую, приймаю участь в обговореннях в реалі. присматрююсь до людей.
от звідки видно більше : стоячи на землі, чи піднявшись дрвабиною на дах, чи з вершини гори? особа(мислення,душа) та сама, але обєм інформації, пізнання змінюється з кожним кроков вверх.
Подмигашка• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
И к каким выводам пришли? Осная мысль так сказать?
Да_Я_ТакаЯ_• 30 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Наверное от клиентов нет отбоя))
Это же хобби!! А не работа. Это только для себя, для души!!))
Кружите меня,кружите
• 30 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А могли бы деньги зарабатывать))
Подмигашка• 30 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Можно совмещать
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляПодмигашка
мислити позитивно, свідомо не робити людям зла (навіть не думати погане, не заздрити і не засуджувати), йти сміло по життю, не зветрати уваги на перешкоди, вони тимчасові. Жити яскраво, з радісттю. рух - це життя. спиймати себе.
Петя-петушок• 30 ноября 2022
Ответ дляАлгонавт
Собираю рум боксы, до этого делала миниатюрную посуду из глины
покажите пожалуйста. обожаю все мини
вы для себя или на продажу тоже?
Марфа-Краса• 30 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
В´яжу. Плету гачком. Вишиваю. Можу шити .Можу робити будь що. Але на все треба час та фінанси.
Моє останнє )))
Зараз у процесі такий же, тільки у чорно сірих тонах.
Моє останнє )))
Який гарни) Золоті ручки!
Анчо Ус• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Сьогодні як раз в Юску звернула увагу на ковдру печворк) Але я більше про одяг думала, хоч би якусь елементарну спідницю. Але ці викройки
Выкройка юбки найдется в любом выпуске журнала Бурда или Диана или любой другой по шитью. Можнл и построить выкройку самостоятельно, прямая юбка строится несложно, главное внимательность
Мандолина Бу• 30 ноября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Я, в школі, пам‘ятаю робили на якомусь папері викройку, а потім вже на тканині. Так правильно, чи це як для школярів?)
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Правильно. На цупкому папері, як старі обої. От викройку накреслю, а шити... Руки не лежать
Мандолина Бу• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так і де його брати?) в профільних магазинах?
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Включіть фантазію, можна в профільних, можна папір такий цупкий пакувальний. Або великі календарі використати і т.д. В ательє, де мені часто ремонтуют однжу викрійки(багаторазові) на цупкому картоні, кожкартон
Мандолина Бу• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Про фантазію - це як раз до мене
Вона в 0
Залетная Я тут• 30 ноября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Вышивка, чтение, Таро, недавно добавилась астрология. Курсы пока для меня дорого, читаю книги и материалы в сети. Ещё хочу заняться отливкой свечей и украшениями из натуральных камней, но это позже, как будут деньги. Раньше увлекалась бисероплетением, делала жгуты, поэтому самые необходимые инструменты у меня уже есть
Ви на продаж робили жгути?
БлинчикБезСметанки• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Про фантазію - це як раз до мене
Вона в 0
Хочете шити, розвивайте креативність, творчість. Це Ваш рух вперед крок за кроком, розвиток. Подивіться навкруг, Ви обовязково знайдете щось велике і цупке для викрійки.
Залетная Я тут• 30 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Для викрійки і звичайна газета згодиться. Її ще можна булавками до тканини кріпити, щоб не зсувалась. Прості юбки можна креслити відразу на тканині. На ютубі багато відео як легко і швидко це зробити.
Херсон це Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Який гарни) Золоті ручки!
Дякую велике 🙌❤️
Анчо Ус• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Правильно. Опытные портные могут сразу на ткани, но это кому как удобнее
Анчо Ус• 30 ноября 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Ви на продаж робили жгути?
Да, часть продала, часть пригодилась на подарки за границу
Херсон це Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Про фантазію - це як раз до мене
Вона в 0
Викрійку можна робити ще з клейонки , пакетів .
Анчо Ус• 30 ноября 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Ви на продаж робили жгути?
Это не все, часть фото осталось в старых телефонах. Белый она бумаге в клеточку ношу сама, иногда одеваю его
Залетная Я тут• 30 ноября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Гарні