Садоводница• 01 декабря 2022
Дівчата, з яким кольором волосся мені краще?
1 фото - єто тач, фото з салону, дуже швидко змилося в волосся стало жахливим
2 фото - тоновано русим
3 фото - однотонне фарбування трохи світліше натурального
Якістю волосся задоволена тільки коли тоную натуральним, тоді воно стає наповненим і не сухим.
Але мені здається я старше виглядаю з темним. Шкіра дуже світла, очі сині
2 фото - тоновано русим
Результат:
вже голосів:
78 (62.4%)
42 (33.6%)
5 (4%)
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляОдноклассница
Там з вашим волосам виглядає салон, а не ви.
Не зрозуміла
Хомяк с пастой• 01 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
так без лиця нічого не зрозуміло

Впервые вижу такой дурацкий опрос))
’З яким кольором волосся мені пасує найбільше’ без фейсу )))
Дякую, Автор, підняли настрій з самого ранку)
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
так без лиця нічого не зрозуміло
Так обираємо ж колір волосся, а не обличчя😀
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди Г
Фото 1і 2 нічого не зрозуміло . Який Ваш натуральний колір?
Темно-русий, 7 рівень
НеГолосую• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
А как без лица понять, идет он Вам или нет?
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляХомяк с пастой

Впервые вижу такой дурацкий опрос))
Так колір же обираємо))) а не обличчя😀
Любимка-анонимка• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
По спині, чи пасує чи ні??
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляdulenok
а как можно судить с такого ’информативного ракурса’?
Та блін,інших немає
А спитати у порадниць хочеться😀
Скомуниздила• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
так але ж обличчя може доповнюватись кольором волося а може наприклад здаватися тьмяним, як зрозуміти ?На першій і останій фото гарно вкладене волося на другій гадаю фото не вдале. Якщо судити по цим фото то, вам пасує все.
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
Так, друге фото то просто помите, в мене в‘ється трохи, а 1 і 3 то з салону
Мой завтрак• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
А що самі не бачите,що краще перший?
Скомуниздила• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
якщо по кольору, то мені перше більш за все сподобалось
интайм_не_предлагать• 01 декабря 2022
Как художник могут сказать, цвет волос должен гармонировать с цветом кожи, глаз... Подчеркивать достоинства... подходить, одним словом. На фото не видно ничего кроме волос.
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляМой завтрак
А що самі не бачите,що краще перший?
Ну.. то напевно хто блонд любить мені здається..
Пиши-пропало• 01 декабря 2022
Нет так ничего нельзя сказать, мы не видим ваш тон кожи,глаза-может вы в белом блекнете,хоть цвет красивый....мы вам только можем сказать какой цвет подходит к розовым шторам на фото🤣
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
2 як з 90-х
3- як секретарка з 2000-х
1 візуально найкраще .
3- як секретарка з 2000-х
1 візуально найкраще .
😀😀😀
З 90-х, то не вкладене, помила і висушила)) то моя природня структура
Секретарка - теж не подобається😀
Ще й укладку в g баре жахливу зробили)))
Секретарка - теж не подобається😀
Чумачечая Весна• 01 декабря 2022
Як на мене, то якщо вiк 35+, обирайте те, що молодить, а не ’гарне волосся’.
Люди з оточення не дуже зважають на стан волосся, але якщо ваш колiр i зачiска вас старять, то це помiтять всi.
Менi 40, фарбуюся в беж. блонд, кажуть, виглядаю молодше.
Догляд - шампунь+конд. MATRIX i пiсля цього вода з яблучним оцтом)) живе м´яке волосся.
Садоводница
• 01 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви вловили суть. Так , мені 36, саме це і мала на увазі. Але як приємно коли гарне на дотик волосся, не пересушене
Inna_ya_krasivaya• 01 декабря 2022
всьо не дуже
могло бы быть третье но там какой-то неравномерный окрас, ищите норм колориста
и все цвета могут вашей спине идти, если нормально сделано
Чумачечая Весна• 01 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
М´яку фарбу з низьким оксидом (тонування). Не освiтлювати порошками.
Доглядовi засоби мають бути зволожувальнi, але це методом спроб i помилок ви знайдете саме для себе 🙂 менi зайшов саме оцет натуральний, ще були гарнi ампули brelil.
НеГолосую• 01 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Молодить может и черный. Нужно подбирать цвет волос под конкретного человека, а не под возраст.