Майданщица• 01 декабря 2022

Посоветуйте пожалуйста крем при атопическом дерматите)

Ребёнку 5 месяцев, очень сохнет кожа. Пробовали Эмолиум, не помог)
Детсадовский полицейский• 01 декабря 2022
Мы много перепробовали. Эмолиум больше всех понравился. Но я на влажную кожу наносила и не мало. Но пользовались только в зимнее время. Потом перерос после 3х. Попробуйте много мазать.
младокошкина• 01 декабря 2022
Топикрем DA
Лгин• 01 декабря 2022
Ля Рош попробуйте. Там целая серия для атопиков. Я сама пользуюсь пару лет, очень довольна.
Меряю линейкой• 01 декабря 2022
Ліпікар ля рош.
Не будь КакСвета• 01 декабря 2022
Бальзам ля рош липикар
Сама також ним користуюсь
Ласунка• 01 декабря 2022
Мустела Стелатопия
Машка-замарашка• 01 декабря 2022
Лярош бауме +,
Якщо сильне загострення ,то гормональні мазі .
Лярош треба п´ять разів на день щоб не було загострення .
Гормональний крем випише лікар .
Послухайте лекцію про ад у комаровського на хвилин 40
So_so• 01 декабря 2022
Дерматолог назначала. Отдельно мазь Клобаза (наносится только на само сухое пятно достаточно обильно, не вытирать). А для общего увлажнения Урьяж Ксемоза такой.
Эмолиум вот такой нужен.
Жынси_на_флиси• 01 декабря 2022
Здесь как-то CeraVe советовали , он даже нормальную кожу не увлажняет.
Жынси_на_флиси• 01 декабря 2022
Советую использовать ванну с эмульсией ойлатум а уже потом крем.
Чебурастик• 01 декабря 2022
Перепробовали багато чого, емоліум, мустела, ойлатум, ля рош взагалі не допомагали.
З хороших avene xelacalm, uriage xemose, непогана bioderma atoderm (та яка інтенсів саме), svr topialyse, eucerin atopicontrol, ну і derma exomega більш менш. Перепробовали майже все доступне на ринку, як знадаю ранки на початку - аж моторошно, на них наносили цинкові засоби типу cicaplast, cicabio. Пишуть, що по різному підходять засоби - я б на вашому місці купила декілька і експериментувала. На підтримання ремісії мені потрібно було зимою мазати кремом 5-6 раз на добу, але воно того варте було. Влітку простіше... В 3 не пройшло як обіцяли, але після 4х пішло на спад. Зараз вже 5 років і для зволоження вистачає дешевшого варіанту CeraVe moisturing, саме в круглій банці - зволожує точно краще фізіогеля та емоліума, та і достатньо лише два рази на день наносити. Вірю, що скоро взагалі не потрібний буде
Чебурастик• 01 декабря 2022
Ліпікар настільки хвальоний в нас, бо у всіх лікарів лежать пробники і його парять мед представники. А по факту з конкурентів в тій же ціновій категорії слабенький
Кундалини• 01 декабря 2022
Avene Trixera
Налогообложу• 01 декабря 2022
Користувались Біодермою, не підійшов.
Купила такий, Hirudo Derm Atopic, добре зволожує.
GIN2012• 02 декабря 2022
Могу посоветовать натуральный продукт производство Израиль, больше 90% натуральных ингредиентов. Показан для малышей с первых дней жизни! Плюс содержит минералы мертвого моря! Могу выслать пробник, попробуете. Пишите.