Зоркая Зорро• 01 декабря 2022

Питання до в´язальниць

Зараз, коли постійно відключають світло та інтернет, виникло бажання зайнятися чимось корисним. Згадала про спиці, чим займалася ще в юності. Дуже хочу зв´язати гарні м´які шкарпеточки із шерстю. Але я абсолютно не розбираюся у пряжі. Дуже подобаються ті, що на фото, виглядають тонкими, теплими і м´якими. Рукодільниці, підкажіть будь-ласка, яку пряжу, якої марки і де купити (Київ) по помірній ціні, щоб зв´язати шкарпетки такої якості? Яку пряжу ви використовуєте (якщо можна з фото)?
Дякую.
Девушка Прасковья• 01 декабря 2022
Візьміть турецьку пряжу Lana gold від Alisе. Беріть 800 метрів в 100 грамах, тоді будуть тоненькі, як на фото.
yana_zab• 01 декабря 2022
Ализе комфорт сокс, Дропс норд.
НуПогоди!• 01 декабря 2022
Я в´яжу з чистої шерсті Северяночка.
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляНуПогоди!
Я в´яжу з чистої шерсті Северяночка.
Вона не сідає після прання? В пралці можна?
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Дякую, подивлюся
Полтавська галушка• 01 декабря 2022
Шкарпеткова пряжа зараз є.
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Шкарпеткова пряжа зараз є.
Можете порадити марку?
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляyana_zab
Ализе комфорт сокс, Дропс норд.
Дякую, подивлюся. Вона є різної товщини? Яку брати?
Само_достаточная• 01 декабря 2022
Вам треба тоненьку пряжу. Я з грубої щойно закінчила першу шкарпетку. В 100 грамах 250 м.
Полтавська галушка• 01 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Можете порадити марку?
Купляла таку:
Пряжа Суперваш комфорт сокс Ализе носочная Superwash
Пряжа носочная Comfy Lady yarn Комфи Леди ярн нитка носочная для вязания
обидві сподобалися
https://makovka.com.ua/ru/comfy-lady-yarn-shkarpet...
yana_zab• 01 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Ализе комфорт сокс метраж 420м/100г, Дропс норд 360м/100г, они все тоненькие, как вам хочется. И состав износостойкий. То, что надо.
Само_достаточная• 01 декабря 2022
Можете пробувати таку. Там 400 м на 100 грам і склад 60 шерсті на 40 акрилу. Але спиці 2,5 я би брала
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Дуже гарний виріб. В мене ще так не виходить. Подобається форма. Можете поділитися схемою в´язання?
Само_достаточная• 01 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Це перша шкарпетка, яку я зв´язала 😄. Схему на ютюб брала, але майстриня з раші. Можу хіба описати як я то робила
Марфа-Краса• 01 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Купляла таку:
обидві сподобалися
Я вязала з алізе супервош, але вони не такі теплі як розказують, хоч і дуже гарні!
Звичайно вязала в 2 нитки, одна з якої мохетова, а інша напівшерсть тоді дуже тепло.
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
З першим успіхом. Я не в´язала з додатковими рядами біля п´ятки. Десь в ютубі бачила, пошукаю
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Дякую за слушну пораду
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляyana_zab
Дякую
Полтавська галушка• 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
ми поки свої не носили, не можу сказати, але там 75% шерсті
всім нав*язала)) ще й бабусям і війсковому
лежать скручені, той форма така пом*ята
Марфа-Краса• 01 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
лежать скручені, той форма така пом*ята
Я під низ надіваю тоненькі, тоді нормально. А так холоднуваті. Якщо з мохеровою ниточкою, вони об шкіру труть, розпушуються, тепліші. Якщо температура в приміщенні нормальна, то будуть теплі.
А взагалі в машинці пруться, зносу їм немає!
курасаны• 01 декабря 2022
А Ви однотонну пряжу хочете?
Лукава Кішка• 01 декабря 2022
Я сама початківець, шукала для шкарпеток нитки, то в Києві відкрила для себе магаз пряжі на метро Т.Шеченка в тц Шоколад.
Не скажу по цінах, але для помацати-подивитися може комусь знадобиться
Полтавська галушка• 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
я ніколи не в*язала носки і взагалі років 10 вже не брала спиці до рук, почалася війна. Весь час морозить. Щось треба робити. Зв*язала зі звичайних. Протерся швидко, носила по квартирі. Потім такі нитки купила і тут почала в*язати рідним.
Полтавська галушка• 01 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
також дивилася в ТЦ Шоколад, але далекувато їхати.
Але доїду обов*язково))
Санта Барбара• 01 декабря 2022
Подивіться шкарпеткову пряжу, вона зазвичай містить 25% поліаміду для міцності, і вироби з неї можна прати в пралці. У ALIZE є, дівчата вам вже кидали і GAZZAL нещодавно випустив новику - кольори бомба, але дорогувата.
Або можете самі зміксувати ниточки. З чистої вовни я б не радила - можуть звалятися (хоча, знаю, що спеціально в´яжуть, потім підвалюють рукавички, шкарпетки, але там зовсім інша технологія), і швидко протираються
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ длякурасаны
А Ви однотонну пряжу хочете?
Думала для початку однотонну взяти кількох кольорів, щоб пробувати комбінувати. Подобається з візерунком як на фото, але я так не вмію. Може щось просте на ютубі знайду і спробую
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Дякую, це варіант. Бо для початку хочеться дійсно побачити, відчути на дотик.
Дівчата, може ще хтось точки знає де можна пряжу подивитися в Києві? Пишіть
автор Зоркая Зорро • 01 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Дякую за пораду
НуПогоди!• 01 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Перу вручну, не сідає.