що на Оріхівському шосе і може допомогти? Забрати дещо і відправити НП?
Леннон_Жив!• 01 декабря 2022
А замовити в эпіцентру з доставкою НП не пробували? Я влітку так замовляла ламінат і кронштейни, відправили. Але може не всякий товар можуть відправити. В будь якому разі можна зробити замовлення на сайті, а там відмовлять чи ні буде ясно.
ЭмчЭндЭм• 01 декабря 2022
Там нет жилья близко, по трассе минут 20 идти или маршрутка . Неудобно добираться.
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, хотіла замовити, було б найзручніше. Але, на жаль, можливий лише самовивіз або доставка кур´єром по місту Запоріжжя. А в інших містах немає.