КАПСЛОЧНИЦА• 01 декабря 2022
Чи купувати iPhone
Якщо завжли був андроїд, інша ОС не буде дратувати?
Результат:
вже голосів:
59 (71.08%)
Легко звикнути
18 (21.69%)
Результаи
6 (7.23%)
Краще самсунг
Козачка• 01 декабря 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я привыкла за неделю, больше к андроидам не вернусь.
Аналогічно
Massaraksh• 01 декабря 2022
Я не можу користуватися айфоном, лежить на роботі, використовую періодично тільки для зйомки. Для мене він нелогічний та відверто неприємний. З макбуком така ж історія - був свого часу, проміняла його на звичайну тошибу на вінді.
Зараз доречі величезна кількість крутезних телефонів на андроїді, які знімають набагато краще аніж айфони. Цінник такий самий, але воно без геморою.
Мальчижка• 01 декабря 2022
Після айфону нічого більше не захочете)
З 4-го користуюсь тільки ними) це любов
Спробуйте)
З 4-го користуюсь тільки ними) це любов
Спробуйте)
КАПСЛОЧНИЦА
• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Які саме моделі? Мені головне хороша камера і щоб дзвонив
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
GOOGLE PIXEL 6 PRO
REALME GT 2 PRO
VIVO X80 PRO
MOTOROLA EDGE 30 Ultra
Це те, що вау по камерах. Нажаль помацати їх нема де, в магазини їх не везуть, виключно під замовлення. З того, що можна купити без шаманських танців - Samsung S22 Ultra та Xiaomi 12T. Вони є в магазинах, але у порівнянні з вищезгаданими це таке, більш простеньке
REALME GT 2 PRO
VIVO X80 PRO
MOTOROLA EDGE 30 Ultra
Рабочие были - Самсунги, личные - Хаувей, муж подарил Айфон. Пользуюсь.
Но все чаще перехожу на Андроиды ради своего комфорта.
На Айфон камера чуть лучше, но ради камеры таскать еще один аппарат для меня соу мач...
Муж обижается, но забирать себе вместо Хуавей - не хочет(
По этому - попробуйте, дело привычки и комфорта
Весотехник• 01 декабря 2022
В мене багато років були Самсунги і один Хуавей, потім чоловік подарував айфон і все, вже 4 роки з ними, звикла швидко, а потім коли почала дізнаватися всякі «фішечки» взагалі закохалася.
Грушки-яблочки• 01 декабря 2022
Якщо вибирати між Самсунгом і Айфоном, то краще айфон, бо з Самсунгами у мене окрема нелюбов. Інші телефони на андроїд набагато кращі.
Птица Говоруша• 01 декабря 2022
Користувалася андроїдом два роки на айфон,зараз на 13 на 14 міняти не буду,перейду знов на андроїд.
Стрекозей• 01 декабря 2022
Мені цікаво, що такого в айфонах, що одні його обожнюють, а інші зовсім не можуть користуватись?
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Взагалі Самсунги аж занадто розпіарені. Дуже потужна рекламна компанія - а як апарат воно відверто ніяке. Я була в неприємному шоці від їх Ультри. Таке круте, таке розрекламоване. І що? Мило таке ліпить на знімках, що аж соромно дивитись.
Грушки-яблочки• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Маркетинг
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Єдиний плюс в айфонах це те, що воно перетворюється на цеглинку при втраті або крадіжці. Зламати його нереально, дані персональні витягти також. Тож їх дуже полюбляють ті, кому є що приховувати та захищати в плані персональної інформації
Аннуитет• 01 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
А расскажите поо фишечки пжл
Стрекозей• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
А в користуванні?
Телефон Рубика• 01 декабря 2022
В мене айфони вже років 10,чоловік був противником,але якось довелося покористуватися моїм старим вйфоноа і потім теж собі купив,так само і тато,ходив з моїм 5,купив собі потім 8
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
А в користуванні?
Мені не заходить. Простий приклад - треба подивитись метадані знімку. В андроїді тицьнув на ’інформацію’ та все вилізло. Скріншот прикріпила що маю на увазі. В яблоці ви ці дані подивитись не можете. Треба ставити окремий застосунок для доступу до цієї інформації. І такого там дофіга, що бісить
Стрекозей• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Дякую за відповідь
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Дякую за відповідь
Багато програм доречі на айфонах або взагалі не працюють, або мають зовсім іншу функціональність. Монтажні програми відео, обробка фото, робота з документами. Треба шукати аналоги або звикати що приложуха, з якою ви працювали роками - тепер зовсім інша.
Что-то не спится• 01 декабря 2022
Я ее покупаю, потому что ещё придется покупать airpods и apple watch а это уже как-то дофига
Ms. Iphone• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
а навіщо ця інформація? та що з скріншоту
Стрекозей• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Тобто для багатьох це данина моді? Було цікаво спробувати, але якщо потрібно танці з бубном виконувати, то бажання відпадає.
Что-то не спится• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
У них свое ПО, и есть очень классные фичи, которых нет в Андроиде
Ну и если у тебя все устройства от эпл, все хорошо между собой работает.
С андроидом не всегда так, даже с устройствами от одного производителя.
Но для некоторых вещей он вообще не подходит
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Iphone
Мені треба було для подальшої обробки фото та конвертації. Також вона потрібна, якщо шукаєте конкретний знімок по технічній назві в файлосховищі. При серійній зйомці 40 майже однакових кадрів іноді треба знайти для експорту, саме через назву, а не ритися в галереї. Подивився на цифри, вбив їх в пошук та воно дало саме ту фотку що треба. А в айфоні ви взагалі не бачите як називається той файл.
Что-то не спится• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
А как можно на телефоне монтировать и фото обрабатывать? Я имею ввиду не фильтры наложить. Это же нереально. Даже на ноутбуке ...
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Після айфону нічого більше не захочете)
З 4-го користуюсь тільки ними) це любов
Спробуйте)
З 4-го користуюсь тільки ними) це любов
Спробуйте)
До 13 про кожного року впевнювалась що це шлак сподіваючись на чудо, чуда не сталось