КАПСЛОЧНИЦА• 01 декабря 2022
Чи купувати iPhone
Якщо завжли був андроїд, інша ОС не буде дратувати?
Результат:
вже голосів:
59 (71.08%)
Легко звикнути
18 (21.69%)
Результаи
6 (7.23%)
Краще самсунг
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Які саме моделі? Мені головне хороша камера і щоб дзвонив
Хороша камера і айфон поняття категорично протилежні
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
GOOGLE PIXEL 6 PRO
REALME GT 2 PRO
VIVO X80 PRO
MOTOROLA EDGE 30 Ultra
Це те, що вау по камерах. Нажаль помацати їх нема де, в магазини їх не везуть, виключно під замовлення. З того, що можна купити без шаманських танців - Samsung S22 Ultra та Xiaomi 12T. Вони є в магазинах, але у порівнянні з вищезгаданими це таке, більш простеньке
REALME GT 2 PRO
VIVO X80 PRO
MOTOROLA EDGE 30 Ultra
Sony xperia pro
Huawei P 40, 50 pro додайте до вашого списку
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
А как можно на телефоне монтировать и фото обрабатывать? Я имею ввиду не фильтры наложить. Это же нереально. Даже на ноутбуке ...
Да ви що?.. Навіть Aдоб прем´єр існує для телефона. Я вже мовчу про лайтрум. З більш менш простого чудовий монтажний застосунок Youcut.
Что-то не спится• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Та ну, я себе как-то монтировала тренировку, ну нафиг, сделала все за стационарным компом с нормальным монитором
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Мені цікаво, що такого в айфонах, що одні його обожнюють, а інші зовсім не можуть користуватись?
Убогі характеристики як на його ціну
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Sony xperia pro
Хуавей то любоу назавжди. Якщо б в нас продавався P50 та не мав проблем с гуглом - я б купила відразу штуки 3, щоб міняти якщо розіб´ю або загублю. Я сама сиджу на Р30 з моменту його виходу на ринок та зараз якраз підшукую адекватну заміну. Хуавей важко поміняти на щось інше, дуже висока планка якості камери у них.
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Я монтую на телефонах відео для соцмереж багато років. Компом користуюся вже рідко, бо мобільні версії монтажних програм мені вже зручніші, аніж класичний монтажний стіл на моніторі.
Медсестричка• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Мені не заходить. Простий приклад - треба подивитись метадані знімку. В андроїді тицьнув на ’інформацію’ та все вилізло. Скріншот прикріпила що маю на увазі. В яблоці ви ці дані подивитись не можете. Треба ставити окремий застосунок для доступу до цієї інформації. І такого там дофіга, що бісить
11 про. Смахнул фото вверх и вот все данные
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Тестеві подарували 50 pro, вдячний пацієнт, не знаю де він його взяв, але готова купити йому 14 айфон навіть аби помінявся, вже місяць чоловіка колупаю, до того був 30 pro
Упругая попка• 01 декабря 2022
Наважилась на айфон в 2020, тепер хочу новий. Камера топ. До всього іншого можна звикнути
Весотехник• 01 декабря 2022
Ответ дляАннуитет
А расскажите поо фишечки пжл
Наприклад керування списком відкритих додатків «подвійним постукуванням» по задній стороні. Чи накладання підпису на документи прямо в телефоні, сканер документів, блокування дзвінків з невідомих номерів, вимірювач відстані, зручний додаток хелсі, 3D тач, управління рухами пальців по екрану (відмінити діб, повернути та й інше). Це з того, що згадалося одразу.
Агент Пинкертона• 01 декабря 2022
Ответ дляМедсестричка
Якість фото не айс
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляМедсестричка
А в ХS немає) куди тільки не змахувала. І Гугл нам те саме каже. Що через застосунок дивитися треба
Медсестричка• 01 декабря 2022
11 лет я плотно с яблоками, сначала айпады, потом макбуки, но хз почему айфонов не было. Самсунг 6 лет служил верой и правдой, потом 11 про взяла. Вот если ноут с виндой не мое, как и любой другой планшет кроме айпада, вот так же айфоны не мое. Люблю андроид за открытость системы, возможность ставить сторонние приложения. Следующий андроид будет наверное, если будет что-то интересное, но пока то, что на наших полках можно тестить, мне не нравится
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Це безцінний дарунок, якщо тесть захоплюється фотографією)
Медсестричка• 01 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Ну я вам дала скрин, у меня с этим нет проблем, никаких приложений не ставила. Единственное что камера посредственная очень, это проблема, да
Медсестричка• 01 декабря 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Якість фото не айс
В айфонах не будет супер качества, камера не ахти
Massaraksh• 01 декабря 2022
Ответ дляМедсестричка
Можливо вже допилили цю можливість. Вони ж повинні щось поліпшувати) але мій досвід володіння айфоном - не айс. І маючи бюджет на новий телефон до 70 тисяч - айфон я собі навіть не роздивляюся як варіант.
гражданинГрубиян• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Підкажіть будь ласка з бюджетом 28-34000, подобаєтьяся s22+ samsung, але сумніваюсь на рахунок камери.
Я тут с краю постою• 02 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
В моєї доньки в самсунгу якому 2 роки таке є)
Нічим не здивували взагалі
Весотехник• 02 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Нічим не здивували взагалі
А я мала вас «дивувати»?
Я не рекламний агент, щоб продавати чи залучати, я поділилася тим, що зроблено зручно саме для мене і в інших телефонах було не так комфортно.
А в вашиї доньки може бути хоч космічний корабель, я тут до чого?

Весотехник• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Не правду вам Гугл каже, в мене робочий ХS і ось змахнула на старому фото:
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
Може в вас вже стоїть додаток який показує дані?
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Написала вище, подивіться мої коментарі
Весотехник• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Якби він в мене стояв, нашо б я відповідала на питання фуннції в самому телефоні?
Відкривається фото в галереї та пальцем по фото вверх. Все, відкривається інформація яку вище прислали на скрінах.
Я тут с краю постою• 02 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
А я мала вас «дивувати»?

Та ні, але чомусь всі ці фішки власники айфонів сприймають за диво якесь. Навіть ту ж можливість вирізати об,єкт з фото тицьнувши на нього. А насправді в телефонах на андроїд вони вже давно були. Айфон це бренд і захист, не більше так шо видихайте
Весотехник• 02 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Самі видихніть, що ви до мене причепилися?
Я наче зрозуміло написала, що до цього багато років користувалася саме Самсунгом (і іноді Хуавеем) то ж функціонал знаю. Але чомусь саме власники цих марок тепер агресивні і намагаються «доколупатися та вколоти» власників айфонів. Нашо?
Що за ціль самоствердитися та обезціенити вибір інших людей? Вас хтось чіпав? Писав, що ваш телефон відстій і його функціонал то фігня? Ні.
То чого ви пристаєте до оточуючих які відповідали навіть не вам?
Ще ні разу не зустрічала людину з айфоном, яка б розповідала що щось інше то «гівно переоцінене», а ось в зворотній бік то «святе», хоча вони давно не найдорожчі.
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
Вони таки його доробили. Раніше не було такої можливості. Я ж кажу, що рідко користуюся цією штукою. Не встигла зацінити таке важливе оновлення
Я тут с краю постою• 02 декабря 2022
Ответ дляВесотехник
Боже, видихайте