Несемо світло разом• вчера в 11:54
Кияни, чому ви не йдете в укриття одразу після попередження про обстріл?
Ці дві страшні ночі попереджали ж, що треба йти в укриття. Особливо жителі старих будинків, які складаються одразу? Ви ж розумієте, що ні коридор, ні дві стіни, ні ванна не врятують від прямого влучання?? Чому так ризикуєте? Всі ж знають, що наш сусід садист психопат!! Будь ласка, ходіть в укриття, навіть якщо це не метро чи глибокий паркінг! Це краще ніж сидіти в квартирі і надіятися, що пронесе! Серце болить вже читати про втрати цілих сімей, які залишились вдома сидіти у страшну ніч!
Королевишна• вчера в 20:48
От ви кажете, що попереджають за багато годин. На сьогодні є попередження? В якому ТГ каналі про це попереджають?
Вчора не було чітко сказано ’вночі обстріл’. І коли тушкі вилетіли, багато хто триндів ’це передислокація’. А це була вже північ! Я серйозно, де, в якому каналі попереджали про обстріл вночі?
Апель-синка• вчера в 20:58
Ответ дляНесемо світло разом
Запитайте вашу районну владу, не може бути, що за 4 роки на такому районі немає жодного укриття!
Мы не можем постоянно жить в укрытиях, вернее ночевать там, потому что нет нормальных условий.
И на всех жителей Киева просто не хватит места, во всех укрытиях, вместе взятых. А еще, буквально вчера читала, что люди пришли в укрытие в школе - а им просто в очередной раз не открыли двери.
Ответ дляЛяля-9
Она не в Киеве и не в Украине , ее уже поймали на времени по скринам
А, рашаботи біснуються, ну прямо на жоден ресурс зайти не можна сьогодні. Розганяють все, що лише можна. І що не можна - теж розганяють. Ну капець. І так фігня, зайшла почитати про чоловіка козла чи свекруху гадюку, то й тут понабігли
Ответ дляmamaМия
Школи? Садочки? Поліклініки? Наче ці заклади вже обладнані підвалами. Пару школ на мікрорайон знайдеться
У нас в громаді лише офіційно 30 тисяч населення. І сховища, розраховані на 5-7 тисяч. У мене математика не сходиться, вибачте. Яка школа вмістить весь район, якщо вона в дві зміни працює, бо в укритті не поміщаються діти з цього району?
Ответ дляОксана_12
Ну я в нашому паркінгу сьогодні нарахувала до 10 людей. Я не думаю, що в ті школи хтось взагалі ходить.
Апель-синка• вчера в 21:11
Ответ дляНесемо світло разом
Краще паркінг, ніж сидіти на 9 поверсі!!!
чем лучше?
Королевишна• вчера в 21:17
Ответ дляmamaМия
Так отож, завчасно всі лінуються йти, може хіба в метро. Ми в паркінг теж спустилися десь після 5-ї балістики, бо потрібно йти по вулиці.
Сьогодні є попередження? Ну хто попереджає?
_Annyshka____• вчера в 21:18
Ответ дляНесемо світло разом
Так і в паркінгу були випадки смертей. А коли живеш в такому пиздеці, краще навчитись філосовськи ставитись до життя і до смерті.
Ответ дляmamaМия
Так щоб завчасно йти, там треба жити. У нас постійно якісь попередження типу ’скоро буде обстріл, може навіть сьогодні’
Ответ дляmamaМия
Везде по разному, в моем паркинге много людей обычно.
Как-то ходила в школу, во-первых туда пускают только во время тревоги, то есть по шахедам еще можно успеть, а по баллистике уже опасно, можно не успеть. Во-вторых, там всего лишь два этажа и пробить их даже для шахеда не проблема, поэтому это по сути просто две стены в подъезде, не более. увы((
Паркинг тоже хилый, он под двором, а не домом, тоже, глядя на то какие ямы после падений, его пробить легко, плюс там проблема с туалетом, а тревоги не пару часов, метро наземное, поэтому некуда особо идти((