АнгелЛина25• 02 декабря 2022

У вас є рідні, які зараз на війні під Донецьком?

Як у вас зі зв´язком? Виходять на зв´язок чи ні? Як у них справи? Я не роблю вкид, не консерва і так далі. Скоріш за все навіть не буду відповідати на коментарі, так як мені боляче відповідати. Скоріш за все мене і забанять, так і буде. Хочу просто виговоритися. Брат обороняв Херсон, зараз під Донецьком. Що саме цікаве, поїхав на своїй машині, домашній, не було чим добиратися до їхньої дислокації, де були більш менш в тилу. Заїхали в якесь село, хотіли знімати дім, так як сказали або окоп або шукайте де жити. Хто там живе в селі всі з матами їх гнали геть. Я тоді не розумію зовсім, де ті люди які кричать ми за Україну.... Знайшли якихось алкашів, заплатили їм, дали бухла, і їх пустили жити. Потім їх відправили на 0. Машина залишилась там де вони жили. Скоріш за все її вже не буде( Сказали вложити фото в кармани, та свої дані написані на листочку, трохи їжі. І одні автомати, та гранати на кожного. Що маємо брата вчора контузило, багато 300, сидять без їжі, вже без зброї, на вулиці десь ховаються( в мороз). Вчора дзвонив на хвилину, каже буду лягати спати, на вулиці на морозі, бо так хоть не сильно хочеться їсти. Якось дозвонилися до командування, хотіли щоб забрали 300, сказали не має змоги. Я не розумію тепер тих, хто кричить, що тільки русня посилає своїх на убій. І ніхто не зрозуміє. Тільки ті, у кого рідні там... І що тепер? У мене тільки сльози. Мамі нічого не говорю, і так не спить вночі, хвилюється. Будь проклята русня на віки вічні...І ті, хто їх підтримує...
Степановааня• 02 декабря 2022
у меня племяш разведчик-в подчинении более сто чел.автор вашей истории не доверяю.куда идут,что взять с собой,подробности,и звонит все такие-ТАКОГО ТАМ НЕТ.так кидает раша

na_podiume• 02 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Був під Херсоном. Подобалось командування, і були ситі. Перевели під друге командування, то їх зустрічав п´яний командир
От бачите, ’в сім´ї не без урода’, я про командира.
Кум служить, пропонував користуватись власним авто, сказали не треба.
Abrado• 02 декабря 2022
Удалено администрацией...
na_podiume• 02 декабря 2022
і припиніть будь ласка так гнати на місцеве населення. Не треба казати, що там всі за рашку та подібне
AnnaOst• 02 декабря 2022
Автор, нажаль у нас все люди забезпечують собі самі, пробуйте дрюкати військове керівництво, шукати волонтерів.
Я знаю маму Гендальфа з Азову по роботі. Так от коли азовці дзвонили рідним і прощалися, ті рідні обривали всі телефони і оббивали пороги, щоб щось з цим робили влада, мін оборони. Потім коли були в полоні їх сім ї самі їздили по всьому світу, від папи Римського до ООН і американського сенату, щоб добитися звільнення
magistralchimik• 02 декабря 2022
Мой там был. Просто заходили и заселялись в дома жителей. Никто никого не спрашивал и тем более не платил). Авто покупали за свои, топливо тоже. Снарягу тоже. Питались в основном за свои. Но чем-то и кормили. Типа каша и тушёнка.
Сейчас передислоцирован. Сидят в лесах. Ни воды, ни света. Купили генератор за свои, топливо тоже. Еду привозят. Но есть новая почта, до которой можно доехать на авто. Высылаем им продукты. Стираются у местных. Построили баню себе.
Ol-a• 02 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Про Крим, скоріше за все, так і буде. Але із достовірних джерел знаю про Донецький та Луганський напрямок. Так, нам своє робити.
Просто, якщо на Херсонщині чи Запоріжжі, чи Харківщині місцеві люди в основному в адекваті, то на Сході нашим бійцям зараз ще й психологічно неймовірно важко. Роки смердючої раша-пропаганди зробили свою чорну справу.
І їх вже не змінити. Ціле покоління виросло на цій пропаганді. Я хоч і звідти, але розумію, що там вороття немає.
magistralchimik• 02 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Мой просто заселялся. И товарищи тоже. Никто никому денег не предлагал.
ПанВиктория• 02 декабря 2022
Чоловік в том направленні з квітня. Звонить кожен день, або пише. З житлом більш менш. Не було таких неприємностей як у вас. Знаю, що хлопці жителям допомогають з бензом. Бо в людей немає нічого. Дім начебто в них є, але без даха. А в замін, бабуся одна носять їм домашні яйця. Тому що зосталися там одні пенсіонери... Це жахливо те що ви написали. Люди які підтримують довбану русню -- речі в валізу і живіть в якомусь мухосраньску в русні. Також в направленні Херсона друг мого батька. Він там з перших днів війни. На звязок виходить раз в 3-4 дні. То говорив, що пенсіонери носять і сало. І мясо як виходить. І хлопці теж людям допомогають.
Наші хлопці взагалі герої. Самі заморюються, живуть в жахливих умовах, але думають і про людей❤❤💪💪💪

ultragringo• 02 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Не знаю з чого почати, каже по документам їх там не повинно бути
Вот у меня друг пропал без вести. И тоже по документам они под Киевом, а не под Донецком. И зар плата киевская начислялась. Теперь семья оформляет выплаты, пока пропавший без вести человек, то начисляют зп. И вот они подают в суд, им пытались тоже платить зп как под Киевом. И на командование подают в суд, им на ноль дали автомат с двумя рожками патронов. И искать тела не хотят, так как там серая зона, дронами видят тела, а посмотреть кто там не хотят. Так что вы не одна, собирайте сь родней тех кто в бригаде и тормошите командование. Пусть вручают пацанов.
Anitia• 02 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
На превеликий жаль є, і саме на цьому напрямку
magistralchimik• 02 декабря 2022
Ответ дляAnitia
Автор, пусть трясут местных. Еда, жильё. Всё дадут. Главное придать мотивации. А мотивация у солдата в руках).
IRINI17• 02 декабря 2022
Сватівський напрямок. ТРО. З вересня кинули хлопців без підготовки на 0. Без підтримки артилерії, з одиними автоматами. З 550 чоловік зараз боєздатні 98. Інші - 200, 300, хворіють. Командир й*тий. Жене хлопців просто на смерть. Там навіть окопів нема. Просто ями. Вони не можуть окопатися під постійними обстрілами. Чоловік жив у будинку в якомусь селі, не було поганого відношення. Пускали пожити. Їжа є, але саме на 0 позиціях можуть бути перебої з їжею та водою - як підвозять.
Відношення командування жахливе. Ніхто не переживає, скільки хлопців сьогодні загине.
Скільки було скарг на гарячі лінії, нічого не допомагає.
IRINI17• 02 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
Не вірите, бо не стикалися з цим. Але це не означає, що такого нема. У мене теж таких історій до чорта. Троє з нашої сім´ї служать.
Одяг та сумки• 02 декабря 2022
брат 100 дней біл там вот на 20 приехал домой и куда пошлют. Хат пустих много - они жили норм - под землей у них и душ сделали- на генератор им скинулись мы( он в НГУ их меньше спонсируют. еды у них хватало- круп!(отдавали людям которые скорее всего за рашу) яйца 30 штук на месяц - тушенка и сардина- все однотипно( он минометчик - мы про такое старались не общаться про оружие и тп. - он взрослый мужик не сказал бы многое( что говорить война. Но да говорит машину дали на которой ездить на задания- ваз-чи шо там е понимаю- машина в общем гробовоз слышна за 100метров. а нужно бесшумно оружие возить((( вот и покупают парни машины жизнь дороже.
Sara-a• 02 декабря 2022
Автор , у меня брат под Донецком , на связь выходит, пару раз в неделю
А муж был в Херсоне , перевели на Запорожское направление , вышел на связь сегодня только , больше двух недель не было связи с ним. Тоже очень переживала , но это уже не в первый раз такое .
Все ужасы писать не буду , здесь сразу забанят
Атланта• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Вы такая дерзкая. Ты посмотри-ка. Сам пошел, ни у кого ничего не спрашивал, заселялся куда хотел, угрожая местному населению оружием. Перечитайте что вы пишете. Это нормально вообще?
torbochki.in.ua• 02 декабря 2022
Якщо це правда співчуваю! Тримайтесь!
Так, є рідні, такого немає. Один на навчанні був у Англії, не говорить де зараз в Україні(. Ми теж віддали свої дві машини і багато чого. Війна - біда, та ще й не в підготованій країні((
Всім сил, Україна переможе💙💛
Kimi• 02 декабря 2022
У нас двое там. Крестный ребенка, и друг мужа. На отвечают на смс уже давно(( Надеемся, что живы.

magistralchimik• 02 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Я пишу как есть. И сейчас стираются у местных. Никто из них не против).
Bejza• 02 декабря 2022
Там сейчас опа, Клищиевка, Бахмут- мясорубка, сейчас хоть подмерзло, а было мокро, они по колени вводе в тех окопах, мы здесь в депрессиях, света нет, суши нельзя закзать... там у пацанов пекло, безвести пропало ооочень много
...ALENA...• 02 декабря 2022
Автор, за сказати ...у куми брата позвали місяць назад, був під Бахмутом, у них були в руках лише автомати, і пару днів не мали , що їсти . Зараз брат двоюродний там же і рідної сестри чоловік. Брати від населення нічого не можна, бо вони проти ЗСУ. Палити буржуйки, щоб зігрітися, теж не можна, лише спальні мішки. Ще рідні в Харківському напрямку, там хоч у приміщеннях живуть і з їдою проблем нема.
...ALENA...• 02 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Так і є, вище написали. Що у Бахмуті люди проти наших солдат. (
yulia906090• 02 декабря 2022
Ответ дляSara-a
А почему админы так банят всё что не удобно и есть правдой?
Правда это только, что радужно и красиво?
Strelka_007• 02 декабря 2022
Ответ дляyulia906090
Тому що тут пасуться тьолки з ольгінських ботоферм дуже рясно плюс місцеві кокошниці. І ніхто не буде вручну все те лайно перебирати. Скарги йдуть, коментарі видаляють. Хоча б навіть з міркувань безпеки, щоб те лайно не тягали у в вигляді скрінів по раша-помийкам.
Зі своїми проблемами гребемося якось самі. Є командування, є волонтери, є ми самі - розберемося.
Belosnezka1980• 02 декабря 2022
Ответ для...ALENA...
Як боляче таке читати( Серце розривається за наших воїнів. За кого вони там гинуть? За що? Чоловіка родичі теж з Донецька, наш кум з Макіївки-вони ненавидять Україну.
...ALENA...• 02 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Чесно кажучи, не хотіла б я особисто , щоб гинули за Донецьк -Луганськ наші воїни, хочуть бути з росією хай живуть, але 24 лютого нам показали апетити тих виродків, їм не лише схід потрібен, тому й відвойовуєм усі наші території.
Strelka_007• 02 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Вони воюють за збереження держави Україна, за нашу ідентичність, культуру, історію, цінності.
Події останніх 30 років доводять, що майстерна пропаганда і корупція здатні зробити перевертнями мільйони людей. В раші зараз відбувається те саме, що в Німеччині в 30-ті роки минулого століття.
Але це не привід нам втрачати свою державу. Після нашої перемоги цими питаннями ненависті і колаборціонізму будуть займатися відповідні структури. Щоб в управлінні державою, в освіті і культурі цих тварей вже не було на деокупованих землях.
Дай Боже Україні перемогти.
Одяг та сумки• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Нащо він своєю машиною поїхав? Це дуже дивно. Ви знаєте в якому підрозділі ваш брат і хто з ним поряд? Об´єднуйтесь з родичами і добивайтесь від керівництва відповідей і дій.
ви блачили ты машини що дають- вони гробовози- не маневрены та не безшумны зовсым- ъдеш ы ворог тебе бачить( тому і їдуть на своїх( в мене брат з під Донецька тільки 100 днів був
Одяг та сумки• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Не дають транспорт - значить ніхто нікуди не їде. Що за дивина їздити на своїй машині? Є родичі на фронті і на нулі в тому числі, але таке вперше чую.
так їх вивозять на транспорті- а тікати як? все правильно автор пише( а ви умнічаєте навіщо( чи ви не в україні живете і не знаєте як у нас повинна да не повинно бути