Як у вас зі зв´язком? Виходять на зв´язок чи ні? Як у них справи? Я не роблю вкид, не консерва і так далі. Скоріш за все навіть не буду відповідати на коментарі, так як мені боляче відповідати. Скоріш за все мене і забанять, так і буде. Хочу просто виговоритися. Брат обороняв Херсон, зараз під Донецьком. Що саме цікаве, поїхав на своїй машині, домашній, не було чим добиратися до їхньої дислокації, де були більш менш в тилу. Заїхали в якесь село, хотіли знімати дім, так як сказали або окоп або шукайте де жити. Хто там живе в селі всі з матами їх гнали геть. Я тоді не розумію зовсім, де ті люди які кричать ми за Україну.... Знайшли якихось алкашів, заплатили їм, дали бухла, і їх пустили жити. Потім їх відправили на 0. Машина залишилась там де вони жили. Скоріш за все її вже не буде( Сказали вложити фото в кармани, та свої дані написані на листочку, трохи їжі. І одні автомати, та гранати на кожного. Що маємо брата вчора контузило, багато 300, сидять без їжі, вже без зброї, на вулиці десь ховаються( в мороз). Вчора дзвонив на хвилину, каже буду лягати спати, на вулиці на морозі, бо так хоть не сильно хочеться їсти. Якось дозвонилися до командування, хотіли щоб забрали 300, сказали не має змоги. Я не розумію тепер тих, хто кричить, що тільки русня посилає своїх на убій. І ніхто не зрозуміє. Тільки ті, у кого рідні там... І що тепер? У мене тільки сльози. Мамі нічого не говорю, і так не спить вночі, хвилюється. Будь проклята русня на віки вічні...І ті, хто їх підтримує...
К@пусто4к@• 02 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Вони гуртуються. В машині по дві людини. В другого хлопця машина зламалася, то він взяв свою. Їм транспорт ніхто не дає. Тільки коли везуть на 0.
Ми своїм збирали на транспорт. Перший раз волонтери. Другий раз усі гуртом збирали: і рідні, і друзі, і знайомі знайомих. Так не має бути...
олена олена• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Автор, пусть трясут местных. Еда, жильё. Всё дадут. Главное придать мотивации. А мотивация у солдата в руках).
На нулі немає кого трясти. Там місцевих залишилися одиниці, в у них нічого немає. Навпаки , cдодати ви продуктами допомагають.
Але в історії автора багато дивних речей. Поіхав своєю машиною / для чого? Там, де машина залишилася - відносний тил, то чому її там має не стати? Чому брат на морозі, а не в хаті / там повно пустих хат, за які не треба платити , історія, що всі їх вигнали не викликає довіри… ну в що продуктами не забезпечують - слабо віриться.
Оксана-004e• 02 декабря 2022
Сердце болит от прочитанного, когда вижу как наши ребята на холоде, в гляди по колена, это жесть какие нечеловеческие условия
Даже слов нет, не могу ни видеть ни читать, но это есть и это страшно.
Хочется помочь всем и каждому нашему воину, но не знаешь как. Только молитва и донатить.
Береги их Бог
Ирина41286• 03 декабря 2022
Не читала, но выскажусь😭 мамочка в «лнр», дом бросать не хочет. Три года ее не видела. Сказать, что мне больно ничего не сказать. Плохо мне, очень плохо…
олена олена• 03 декабря 2022
Ответ дляproshk
Это просто ппц. Уж лучше отказаться туда идти, пусть власть нанимает наемников, а не таких ребят. Наемников точно не оставят ночевать на морозе и кормить будут.
Це Ви про що? Які найомнікі? Хто це?
Оксана-004e• 03 декабря 2022
Ответ для...ALENA...
Чесно кажучи, не хотіла б я особисто , щоб гинули за Донецьк -Луганськ наші воїни, хочуть бути з росією хай живуть, але 24 лютого нам показали апетити тих виродків, їм не лише схід потрібен, тому й відвойовуєм усі наші території.
Честно, и я не хочу ни днр, ни крыма. Они не стоят жизней наших парней, это уже оторванный ломоть
олена олена• 03 декабря 2022
Ответ дляОксана-004e
О, знайома пісня…
Можливо, ще хтось слідкує за темою. Деякі просили відписатися. Так от пишу спочатку для тих, що тут писали, що брат щось не договорює, для чого їхав на своїй машині і так далі. Коли вони були під Херсоном, то після того як вони виходили з нуля, їх іноді відпускали на два дні додому. Це було не часто, але все ж таки. Ми виїжджали зустрічать, в друге місто бо їм було не по дорозі. Так ішли колонами хто на машинах, які від волонтерів, але більшість на своїх. Їхали по два чоловіка в машині, так як треба везти спорядження, продукти, одяг, це все займало багато місця. На чому їхать? Автостопом? Що писали тут, що немає транспорту ніхто нікуди не їде. Їх не цікавить, хоть і пішки йди. Ти повинен бути на таку то дату там і там... в тилу біля нуля, далі звичайно вже вивозять на транспорті ЗСУ. Ну це у нього так, я не говорю за всіх, щоб не писали цього не може бути, тому що у нас не так... Так от сьогодні вже більш менш прояснилося. Брат мені завжди писав, що все добре, мамі також, тобто нічого не розказував. Подзвонила мені невістка, тому що не витримала, не знала що робити. Їх спочатку привезли до якогось підвалу, там вони ховалися спочатку. Їжі практично не дали. З 10 чоловік 2 200, його контузило. Коли вже пробули там 4 дні, в холоді, голоді ,з 300, без зброї- вистріляли все що було- зв´язалися з командуванням, щоб вивезли 300, та привезли їжі, набої.Сказали не має можливості, почекайте, вам там ще не довго залишилось. Що було добре, то це що зв´язок можна було зловити час від часу. Сказав , що під кінець уже лазили по мусоркам, шукали хоч щось поїсти. Вчора під вечір до них приїхала машина, та відвезла до якихось хлопців, що їх нагодували, але був приказ назад їх не забирати, навіть 300. До командування не можливо дозвонитися, тобто вони залишилися просто кинутими. Сьогодні брат та ще один хлопець, знайшли когось, хто вивіз їх до машин, що в тилу. Добре, що їх ніхто по запчастинам не розніс. Другі хлопці залишилися. Вони взяли дві машини, та поїхали забирати побратимів з Бахмута. Дуже переживали ми, щоб вони виїхали. Навіть відео чоловіку моєму скинув, як вони виїжали, якийсь хлопчина знімав у машині. Дуже сильно кашляє...Приїхали в більш менш спокійне місце з годину назад. Тепер не знаю як далі будуть розрулювати, командир не відповідає. Думаю, що будуть дзвонити до всіх, до кого можна, щоб сповістити, що вони є ... P.S Я не говорю, що в усих так, не подумайте. Я просто розказала нашу історію.Був під Херсоном, не на курорті, але ж і не так. І командування за них хвилювалось, і на 0 їсти привозили. І квартиру коли виходили з нуля знімали у бабусі. Вона їм і їсти готувала, і прала.І речі в неї залишали, коли відпускали додому. Я просто не розумію, яка користь з воїнів там, без зброї. Але не падає духом. Дякую всім, хто мене підтримав. І як би там не було, Україна переможе!
І ще хочу дописати, що так як в Херсоні говорили, що’ хлопці, потрібно щоб були у вас машини’, на 2,3 чоловік одна. Щоб в разі чого швидко втікти, то зрозуміло, що хлопці скооперувались, хто на своїй, кому волонтери дали, але були з транспортом. Якби транспорту не було, то звісно їх би перевозили на другий напрямок машиною ЗСУ.
marydgayne• 03 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
спасибо за ответ. автор, а вы не писали никому напрямую?? их командованию и выше???
Ответ дляmarydgayne
Ні, так як він сказав жінці, що вони вирішують як виїхать. Тому просив ніяких дій з нашого боку поки не повинно бути. Добре що хоть іноді виходив на зв´язок це раз, що їх перевезли в інше місце, де їх накормили це два, і що змогли таке звідти вийти.
marydgayne• 04 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Дай Бог, чтобы вернулся живым!!