АнгелЛина25• 02 декабря 2022

У вас є рідні, які зараз на війні під Донецьком?

Як у вас зі зв´язком? Виходять на зв´язок чи ні? Як у них справи? Я не роблю вкид, не консерва і так далі. Скоріш за все навіть не буду відповідати на коментарі, так як мені боляче відповідати. Скоріш за все мене і забанять, так і буде. Хочу просто виговоритися. Брат обороняв Херсон, зараз під Донецьком. Що саме цікаве, поїхав на своїй машині, домашній, не було чим добиратися до їхньої дислокації, де були більш менш в тилу. Заїхали в якесь село, хотіли знімати дім, так як сказали або окоп або шукайте де жити. Хто там живе в селі всі з матами їх гнали геть. Я тоді не розумію зовсім, де ті люди які кричать ми за Україну.... Знайшли якихось алкашів, заплатили їм, дали бухла, і їх пустили жити. Потім їх відправили на 0. Машина залишилась там де вони жили. Скоріш за все її вже не буде( Сказали вложити фото в кармани, та свої дані написані на листочку, трохи їжі. І одні автомати, та гранати на кожного. Що маємо брата вчора контузило, багато 300, сидять без їжі, вже без зброї, на вулиці десь ховаються( в мороз). Вчора дзвонив на хвилину, каже буду лягати спати, на вулиці на морозі, бо так хоть не сильно хочеться їсти. Якось дозвонилися до командування, хотіли щоб забрали 300, сказали не має змоги. Я не розумію тепер тих, хто кричить, що тільки русня посилає своїх на убій. І ніхто не зрозуміє. Тільки ті, у кого рідні там... І що тепер? У мене тільки сльози. Мамі нічого не говорю, і так не спить вночі, хвилюється. Будь проклята русня на віки вічні...І ті, хто їх підтримує...
Nata bika• 02 декабря 2022
Ми з Бахмута, виїхали в Київ. В Бахмуті була квартира і два будинки, залишилась машина в гаражі. Якщо б потрібно було нашим воїнам жити у нас, або авто була б тільки за... Але на жаль знаю, що багато хто залишився чекають рашку.

Елена-1011• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Автор, пусть трясут местных. Еда, жильё. Всё дадут. Главное придать мотивации. А мотивация у солдата в руках).
То есть он должен на меня направить автомат?
yuliya3101• 02 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Автор, держитесь, дай Бог, чтобы брат ваш выбрался живым и невредимым. Больно такое читать... Но рыба гниет с головы. Пока на верху в армии сидит большое количество непорядочных командиров, вот так и будет(( только резонанс надо делать. Хоть это и рискованно
а риск в чем? об этом все время пишут в фейсбуке, твиттере и ничего не меняется
Takamaka• 02 декабря 2022
Страшна тема, навіть боляче читати …….. 💔
Елена-1011• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Автор пишет, что местные хотят денег за жильё! Я такое первый раз слышу. Все знакомые живут по домам местных. Никто еще денег не платил.
оплачивают только электроэнергию по счетчику
Kalinaira• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Ви думаєте, що кажете? А потім дивуються чому місцеві так ставляться до військових. Чим ваш чоловік відрізняється від орків? Думаєте, що раз автомат в руках, то вже цар і бог?
Донецкая обл. Занимают пустующие дома, дружат с населением, взаимовыручка. Все нормально. Почему такую бредятину некоторые пишут, непонятно.
Kalinaira• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Так и есть. О деньгах речи нет.
Kalinaira• 02 декабря 2022
Ответ дляИрина-272012
Я тоже с Донбасса, и я за Украину и это не правда что за мою позицию здесь нет жизни. Есть конечно люди пророссийские, но это не значит что их большинство. И у нас в домах живут много военных и никто не выражает свое недовольство, наоборот мы им очень благодарны. И хочется каждого подойти и обнять и сказать спасибо.
просто у некоторых постоянное желание стравливать.
Елена-1011• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Хай йому житло командування заперечить, а не місцевим автомат тикати під носа. Ти бач, який хвацький. А скільки він потратив мені всерівно. Це питання до влади і командирів. У мене два племінника і декілька друзів на нулі. Майже все купували самі. Але місцевим автоматом не махають.
Я з Донецької області. Місто не напишу. Нуль від нас 40 км. В будинки заселяються з відома власників. Платять тільки за світло по лічильнику. Батько з військовими контактує, вони кажуть їжі достатьно, тільки консерви набридли. У місті є де поїсти гаряче, але світло часто вимикають, скупляються в наших магазинах, ціни в нас вище київських на все. По можливості, гарячу їжу готують в їдальнях підприємств і везуть хлопцям. Особисто знаю кухаря, що для них готує. Так, ждуни є, але за Україну теж багато. Ну і традиційно наша скажена погода. Хлопцям дуже співчуваємо. Жінка, що про автомат написала трохи не в собі.

Анче• 02 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
А Вы можете прямо написать, а не так завуалировано. То есть Вы предлагаете у мирных жителей еду под дулом автомата отбирать, верно? А если там будут Ваши родственники, что скажете?
Belaya@• 02 декабря 2022
Ответ дляТимофейка
5 днів тиші. О 7 ранку дзвінок, аж плаче в трубку чоловік, у якого дуже міцна психіка, насправді, йому 49: Живий!!! Живий!!! Був на мінусі. З собою лише автомат та гранати. Стріляти в ворога можна лише з дозволу командира. А хочеться, бо ось вони, буквально в 30 метрах від наших! Морально дуже важко. Фізично дуже важко. Бігли лісами, загубив верхню частину куртки і рацію. Спав в окопі без тої куртки - лежить хворий з температурою. А щодо куртки, має бути військове розслідування, як він її втратив, чи справді на бойовому завданні. А поки що треба купити її за 3500 (верхня частина куртки, це не куртка) і якось передати волонтерами.
Дівчата... Просто сидимо і не ниємо. Ні про світло, ні про що.
Розумію, вас. Два тижні тиші, піхота, зі зброї автомат, гранатомет та кілька гранат. Пішов за пораненим хлопцем, з іншим побратимом, нарвалися на вашгнерівців, стріляв до останнього патрона, побратим поранений, того за ким яким шов, не зміг забрати. Теж плакав, але тому що не зміг витягти хлопця. Коли виходили скинули все що було! Дві доби йшли до наших позицій, з одягу були тільки футболки та брюки, зайшли в бій 31.08 , вийшли через 14 діб, погугліть погоду в ці дні. Жили в окопах, без їжі і води, хтось їм сказав, що виживе той, хто глибше закопається. Так і сталося з 70 чоловік вийшли сім. Інші або 300 або 200, або полон. Доречі, двох військових, які були з моїм чоловіком обміняли 11.11 це велика вдача. Молюся за кожного.
Елена-1011• 02 декабря 2022
Ответ дляLadyDShoes
100% пропаганда вимила мозок
а мне вот как-то пропаганда мозг не вымыла, и моим знакомым тоже, и мы любим свою Украину. Откуда такая 100% уверенность?
@нюта• 02 декабря 2022
Ответ дляSveta 75
Знаю от клиентки историю. Был муж ее подруги в районе донецка. Был ранен, ранен не смертельно. Но так как с 0 вывозят раненых не каждый день, его либо до Мечникова не довезли, либо довезли, но не смогли спасти так как было потеряно время. Но везли живого, так как 200-х с того направления не вывозят, хоронят там. Похожую историю читала у женщины в фб, у неё так погиб брат, просто истек кровью
Такую историю тоже слышала от жены, погибшего, что он истёк кровью, на соседней улице жил, в одну школу ходили. Но у нас история такая есть, что вовремя оказали мед.помощь и смогли вывезти раненого без сознания.
Elena_prekrasnaya1• 02 декабря 2022
не знаю де вашого брата виганяли .Зараз з сел майже всі повиїзжали,купа пустих будинків.Воєнні заходять та живуть,деякі залишають після себе порядок,деякі купки лайна у хаті. Мародерство процвітає,хто ото все тягне і куди не знаю.Але у багатьох людей повиносили все ,щей батареї позрізали
Елена-1011• 02 декабря 2022
Ответ дляElena_prekrasnaya1
Точно так було в 2014, усе залежить від людини. По-різному буває. Моєму знайомому військові залишили гроші, як компенсацію за безлад, казали, що поспішають, не встигли прибрати. Він не образився, бо теж все розуміє.
english book• 02 декабря 2022
Тільки сьогодні відповів співробітник-’Все нормально,двигаемся потихоньку’.
Другий мовчить,він під Бахмутом.Але ще півтора місяці назад приїздив на 5 днів,то казав що зв´язку скоріш за все не буде,бо там гаряче.Командир танку на 0.
Len_to4ka• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Не дають транспорт - значить ніхто нікуди не їде. Що за дивина їздити на своїй машині? Є родичі на фронті і на нулі в тому числі, але таке вперше чую.
Я теж не зрозуміла .
Хто без авто має пішки до фронту добиратись ?
Я не те щоб автору не вірю але думаю або вона шось не так розповіла, або чогось не знає, або брат не все розказав 🤷‍♀️
Елена Гавриш• 02 декабря 2022
Ответ для...ALENA...
Чесно кажучи, не хотіла б я особисто , щоб гинули за Донецьк -Луганськ наші воїни, хочуть бути з росією хай живуть, але 24 лютого нам показали апетити тих виродків, їм не лише схід потрібен, тому й відвойовуєм усі наші території.
Я так само думаю, але виходу немає, треба гнати..
Елена Гавриш• 02 декабря 2022
У мене брат добу з пораненням був на 0, вивезли, допомогу і лікування надали. Але там піпець...

Len_to4ka• 02 декабря 2022
Ответ дляSveta 75
Всі комбатмедики оснащені турнікетами . «истек кровью» ? Ну камон!
В те шо з 0 невчасно забрали , заісно вірю. Але загинув від крововтрати …
marsianka Podkein• 02 декабря 2022
Автор, пишите высшему командованию. Сын сейчас на лечении, позвонили, сказали, что его товарищи под Бахмутом погибли. Там сейчас рашкинские бросили все силы, их сегодня в колличестве 700 раненных в Горловку отправили, шоб они там все повыздыхали.
Нашим ребятам там очень тяжело и да неадекватов среди населения хватает.
Argesha• 02 декабря 2022
Ответ дляElena_prekrasnaya1
купки лайна у хаті? ВСУ залишають?
Навіщо???
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляI_am_Ukrainian
Девочки, у кого более-менее нормально с нервами, то посмотрите «на западном фронте без перемен». Я сначала посмотрела этот фильм пару недель назад, а потом видела фото из Бахмута. Ничего не меняется в этих войнах. Это ужасно. Тем, кто на 0, должны хотя бы платить гораздо-гораздо больше.
Я багато разів перечитувала цей роман Ремарка На Західнім фронті без змін. Дуже страшна картинка війни, жахи обстрілів, розірваних тіл, загинувших від газу. І там чітко прописано, що той, хто пройшов війну, його не можуть зрозуміти ті люди, хто був в мирних містах. Тому й виникло поняття про загублене покоління, що після війни ці люди не могли адаптуватись до мирного життя. А ще там прості істини, що на війні важливо де в теплі переночувати, гарячий обід може трапитися не за розкладом. І багато всього того, що поріднює ці війни - зкошені снарядами дерева, розбиті домівки, загиблі. Коли рабсіяни пишуть, що вони мирних не чіпають мені хочеться запитати в яких це війнах мирні були осторонь.
оле-чка• 02 декабря 2022
Люди бояться військових
Дуже мало хто прийме
НамСвоюРобити• 02 декабря 2022
Ответ дляArgesha
купки лайна у хаті? ВСУ залишають?
Навіщо???
Почитайте її теми))
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ длявсе ники заняты
Насчёт поддержки рашки, я из Луганска , у меня не осталось НИ ОДНОГО знакомого , кто хотел бы снова Украину.
Те кто были за Украину и остались, за 8 лет поменяли мнение кардинально.
Знайомі в Луганську - роботи немає, був тепловозний комьінат, працює ледве, прийшлось чоловіку їхати на рабсії шукати заробітки, в чому життя краще і за чим російським сумувати?
marsianka Podkein• 02 декабря 2022
Ответ дляЕлена-1011
Вы, наверное , из тех 25% которые не поддаются внушению. У меня полно знакомых и родственников из дырии, так они уже в 14 поодались внушению, за 8 лет там совсем все плохо(((
oksanakirill• 02 декабря 2022
Хоч би були живі. Лише б були живі. Бісова русня, кончений народ, ви@лядки. Ненавиджу їх, ставлюся з презирством. Нікчемні душею. Я їх бачила. Вони огидні. Не розумію тих, хто підтримує їх. За що їх любити. Я проїхала декілька країн, і усюди одне- рускіє зло, вони завжди гвалтують, знущаються і вбивають, бо вони по-іншому не вміють. Вони нагадили у багатьох країнах. Яке село під Херсоном? Розфігачать те село рускіє. За непомірну любов
К@пусто4к@• 02 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Не знаю як зібрати себе до купи. Тільки сльози
І я не знаю, як вас підтримати. Теж рідна людина там. Ситуація складна дуже((( і багато чого не можна казати((
Чудо в камуфляже• 02 декабря 2022
Ответ дляLen_to4ka
Легко. Відірвані кінцівки найпоширеніше на фронті,ніякий турнікет не врятує, якщо не можуть забрати більше доби. Пробиті броніки,а з ними і легені, дуже турнікет допоможе? Травми голови... Коротше,до самої сраки той турнікет,він лиш для того , щоб вчасно допомога прийшла. А тієї допомоги може не бути х.з.скільки.