АнгелЛина25• 02 декабря 2022

У вас є рідні, які зараз на війні під Донецьком?

Як у вас зі зв´язком? Виходять на зв´язок чи ні? Як у них справи? Я не роблю вкид, не консерва і так далі. Скоріш за все навіть не буду відповідати на коментарі, так як мені боляче відповідати. Скоріш за все мене і забанять, так і буде. Хочу просто виговоритися. Брат обороняв Херсон, зараз під Донецьком. Що саме цікаве, поїхав на своїй машині, домашній, не було чим добиратися до їхньої дислокації, де були більш менш в тилу. Заїхали в якесь село, хотіли знімати дім, так як сказали або окоп або шукайте де жити. Хто там живе в селі всі з матами їх гнали геть. Я тоді не розумію зовсім, де ті люди які кричать ми за Україну.... Знайшли якихось алкашів, заплатили їм, дали бухла, і їх пустили жити. Потім їх відправили на 0. Машина залишилась там де вони жили. Скоріш за все її вже не буде( Сказали вложити фото в кармани, та свої дані написані на листочку, трохи їжі. І одні автомати, та гранати на кожного. Що маємо брата вчора контузило, багато 300, сидять без їжі, вже без зброї, на вулиці десь ховаються( в мороз). Вчора дзвонив на хвилину, каже буду лягати спати, на вулиці на морозі, бо так хоть не сильно хочеться їсти. Якось дозвонилися до командування, хотіли щоб забрали 300, сказали не має змоги. Я не розумію тепер тих, хто кричить, що тільки русня посилає своїх на убій. І ніхто не зрозуміє. Тільки ті, у кого рідні там... І що тепер? У мене тільки сльози. Мамі нічого не говорю, і так не спить вночі, хвилюється. Будь проклята русня на віки вічні...І ті, хто їх підтримує...
Jul-Ap• 02 декабря 2022
Ответ дляalencheg
Я тільки но хотіла написати, що багато чого залежить від командира на місці і його людських якостей. Є такі, що горою за свій підрозділ: і бійцям спуску не дасть, але й від походу на смерть вбереже.
Почти ВСЕ зависит от командиров на местах.
Потому такие разные истории

Jul-Ap• 02 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Яка біль таке читати.
От я не знаю чи треба звільняти той Донбас іКрим, якщо там людям не треба України. За що воювати? Землі жителів. Хай і згнили б там разом зі своїм кумиром
Но они же не только дыры хотят.
Они и Запорожскую, Херсонскую, Харьковскую хотят, а там другие настроения.
Удалось бы захватить это все, пошли бы дальше.
За дыры никто особо сражаться не собирался
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Почитала ваши ответы, которые вы здесь писали с начала войны, о том, что мы сами себя пальнули, что дагавариваца нужно.... ваши все ответы удаляются админами, ватная вата...
Покажіть де я писала, що ми самі себе пальнули. Будь ласка.
Bell75• 02 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Яка біль таке читати.
Це Українська земля .А ті кому не подобається Україна хай котяться геть до парашкі.
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Вам стримы ведут с передовой, все показывают, докладывают, мойнетакой, очереднаая пяткой в грудь. Вы там знаете что и как? Мои все под Бахмутом, в болоте, кто ранен, кто пропал безвести, а кто спит в теплом доме, как вы можете утверждать за всех, когда идут обстрелы, когда мясорубка и наши пацаны ранены, в болоте спасают наши жопы они должны на вашего племяша равнятся, потому что тетке так доклали и значит так и есть. Вы лично там были?
Ви про що? Що мені хто доклав? Я десь писала, що під Бахмутом чи на іншому напрямку військові всі в теплі? Я навпаки кажу , що тут пекло. Ви хоч добре прочитайте на який комент я відповідала.
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
4 18 березня 2022 о 18:38 Відповідь для Perla9
Цитата:
’Та взорвали что-то на месте’
Нет. Как ни прискорбно, но это действительно пальнули наши.

Відповісти

Благодарочка 3

Могу еще скопировать, как вы писали, что просрали уже столько областей....
Пиона• 02 декабря 2022
Ответ дляBell75
Хай котяться туди, звідки їх предків привезли та заселили у наші пусті хати наших померлих людей від голодомору !
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Вы просто нахвалили своих святых племянников, пока все в ЗСУ последний кусок хлеба у детей отбирают.
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Цитата:
’Та взорвали что-то на месте’

Відповісти

Благодарочка 3

Ну і що там такого? Це всі знають і військові і цивільні. І це було лише в конкретному випадку а не відносно всієї війни. Думаєте ,не буває помилок і промахів? Це було на самому початку, коли ще зелені хлопці , можна сказати, навчались і пристрілювались. А те що тоді пальнули на Донецьк наші, так і зараз пуляють . Війна все таки. Чи думаєте наші склали руки і сидять дивляться?
І на момент публікації, дійсно було просрато багато областей.
Ви б переглянули своє життя. Ну або хоча б проконсультуйтесь з лікарем. Це ж треба сидіти на форумах і запам´ятовувати, що там і хто колись написав. Ще щось пошукайте. Мені не жалко. Може ваше життя від того краще стане.

Тимофейка• 02 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Близькі хлопці із рідні були на 0, розказували те що і більшість тут в темі пишуть. Що є командир який за своїх горою і кругом разом, а я є алкаш який напився зранку і кричить сьогодні беремо цю посадку. Ватників на Донецькому напрямку вистачає, зловили підлітка десь років 13 який здавав місця ночівлі наших воєнних, а хлопці і не могли подумати на дитину.
100% про командирів. А від них залежить БУКВАЛЬНО життя чоловіків.
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Де нахвалила? Відповіла, що теж все самі купували, це нахвалила?
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Вы, вместо того, что бы диагнозы ставить поинтересовались как найти все ответы пользователя.
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Ну вибачте, я в чужому не копирсаюсь. Побалакали, поділились враженням і пішли далі. Мені є чим займатись замість того, як лазити і шукати дописи співрозмовників за останній рік.
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Я что рукописи ищу? Гугл все показывает, вам так есть чем занятся, что вы здесь пишете, такая занятая, как вы время на меня то выкраиваете, все не такие, а вот вы с племяшем святые
Ohio• 02 декабря 2022
Ответ дляBejza
Відстаньте від мене. Я вас не зачіпала.
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляOhio
Відстаньте від мене. Я вас не зачіпала.
идите с миром, я вас отпускаю
Bejza• 02 декабря 2022
Ответ дляSlavnaja
У нас в неділю хоронили кіборга, який ще Донецький аеропорт захищав, а тепер підірвався на міні десь теж біля Донецька.
А сьогодні похорони сусіда, 40 років, в Бахмуті отримав осколкове поранення голови, був в Дніпрі декілька днів у госпіталі і помер.
Дуже шкода наших хлопців, в таких важких умовах захищають нас.
У моей подруги муж под Бахмутом пропал безвести, сын, зять - все на войне,как держаться, как не выть в голос?
VikatusiK_75• 02 декабря 2022
Ответ дляРоуз- роуз
’За українську позицію, там людям не жити.’
Не рассказывайте сказки все живы с такими позициями Донецк , открыто говорят.Я про тех кого лично знаю.
Маю знайомого, який виїхав з Донецька і вивіз всю сім´ю. Сам військовий , його фото висіли а кожній маршрутці , за його голову обіцяли винагороду. Так що не розказуйте. Його вертольотом звідти вивозили всього простреленого в Амосова.
svitirok• 02 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
Кажуть, що якраз в Донецьку більший відсоток проукраїнських, ніж будь де на Донбасі, бо саме при Україні це було дуже багате місто. А Луганськ більш ватний, кажуть
Виїхали всі проукраїнські звідти. Ще в 14-15 роках

svitirok• 02 декабря 2022
Ответ дляviika65
ЗА ЧТО? ненавидят?
А не за ЧТО. За свою убогую душу и жизнь. Приезжая в 14 году в родной Краматорск, я по марке машиньі безошибочно определяла взглядьі земляка- за Украину - на иномарочках, за рашку- на ржавом папином жигуле или ножками топали. У пенсов вообще все просто- сьін спился- Украина виновата, бо то от жизни також, вот в рашке..... Люди , чего- то достигшие в жизни в гробу ту россию видели
svitirok• 02 декабря 2022
Ответ дляСанечкинаЯ
Ви на приколі? Я спілкуюсь з людьми з Донецької області, немає тут такого, як ви пишете
Тут ненавидять весь рашинський дух
І так я із Донбасу також
Откуда ?
svitirok• 02 декабря 2022
Ответ дляТруск@вчанк@
Наш близький друг сім´ї в районі Краматорську. З суботи лише вчора вийшов на звязок. Ось що написав. Привіт. Не було змоги написати. За*бало все, просто пі**ец. Це вперше за всі місяці чую таке від нього. Був вдома місяць назад. Почула багато нюансів, не вірила власним вухам. Але настрой у нього був 100% зі 100. Розказував з позитивом, як декілька ращів були на межі смерті...А тут таке випалив. Щось не те. Причому хлопець з бідної сімї, сирота, до розкоші не звик то
Краматорськ за 40 км від лінії фронту, дякувати ЗСУ
Jekanchik• 02 декабря 2022
Одні родичі в Часів ярі, це під Бахмутом, інші в Краматорку, цивільні, важко, але тримаються. Один знайомий , військовий, зник під Бахмутом в серпні, доля невідома(((
PANTERA_KET• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Не дають транспорт - значить ніхто нікуди не їде. Що за дивина їздити на своїй машині? Є родичі на фронті і на нулі в тому числі, але таке вперше чую.
А я не вперше
Працювала в мвд. Принтер свий. Бумага теж. Ноут звисно свий. Навить стилець свий.звильнилась давно
proshk• 02 декабря 2022
Это просто ппц. Уж лучше отказаться туда идти, пусть власть нанимает наемников, а не таких ребят. Наемников точно не оставят ночевать на морозе и кормить будут.
marydgayne• 02 декабря 2022
Ответ дляАнгелЛина25
Дякую дівчатка хто по темі! Щось будемо робити. Я думаю, що ще дуже багато залежить від командування. Дай Бог щоб повернулися всі рідні живими здоровими. Мені дали багато підказок, що робити в цій темі. Відповідати не зможу, тому що скоро відключать світло. Радує, що багато дівчат відписалися, що в тому напрямку є місцеві, які допомогають нашим військовим. Можливо, хай адміни і закривають тему, щоб не позбігалася всяка нечисть. Ви й так дуже мені допомогли, хто словом хто ділом. Тепер молюся щоб все було добре і прикладаю зусиль.
Автор, держитесь, дай Бог, чтобы брат ваш выбрался живым и невредимым. Больно такое читать... Но рыба гниет с головы. Пока на верху в армии сидит большое количество непорядочных командиров, вот так и будет(( только резонанс надо делать. Хоть это и рискованно
let _luck• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Нащо він своєю машиною поїхав? Це дуже дивно. Ви знаєте в якому підрозділі ваш брат і хто з ним поряд? Об´єднуйтесь з родичами і добивайтесь від керівництва відповідей і дій.
Таке недолуге питання може задати той хто зовсім не в курсі ...нащо на своїй машині?? Господі🤦того що там немає більш як добиратися!!!
Kalinaira• 02 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Так и есть. Очень многие на своем транспорте.
Я из ноября• 02 декабря 2022
Ответ дляИрина-272012
Я тоже с Донбасса, и я за Украину и это не правда что за мою позицию здесь нет жизни. Есть конечно люди пророссийские, но это не значит что их большинство. И у нас в домах живут много военных и никто не выражает свое недовольство, наоборот мы им очень благодарны. И хочется каждого подойти и обнять и сказать спасибо.
Фантасмагория, скорее всего, имела ввиду оккупированную часть Донбасса.
Allka- skakalka• 02 декабря 2022
Автор,местные гонят с матами ,потому что узнают рашисты ,что наши в домах разгатят всё.
Беженцы с Купянске рассказывали ,недели 2 назад .
Наши засели в пустых домах ,рашисты обстреляли дома ,село выгорело ,а там в основном пожилые люди .
Вообще страшно это всё и ни конца,ни края .