Ку ка ку ка ку• 03 декабря 2022

Донька підліток не хоче виїжджати з України

2 місяці її прошу, вона не хоче і все. В мене нервова система ніяка і я всього дуже боюся. Новини перестала читати бо потім просто лежу як овощ. Двічі навіть в лікарні лежала . Мені 40 років, доньки 13. Коли сидим без світла годинами мене взагалі накриває. Я дуже їх прошу поїхати на деякий час, хоча б до весни. Ні. В неї друзі тут, тата не хоче бросати. Чоловік теж її умовляв. Думала вже сама їхати, але що ж я за мати яка залишає свою дитину. Може хто поділиться своїм досвідом розмови з підлітком. Як її умовити ?
Сиренькая• 03 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
То вы со строптивым подростком не встречались
Племяннице 13, не хочет уезжать из Киева.
Как ее увезти? Ростом и весом почти с маму, насильно тащить?
Підлітки бувають, ой які різні. Я була старша і війни тоді не було. Мені сказали, що поїду навчатися закордон. Зібрала речі та втекла з дому. Довелося змиритися.
So_so• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Поїду в Краков. Потім на літак. Їхати нема куди. Буду до волонтерів звертатися
А надо оно Вам? Ехать из Киева побираться с ребенком?
Я всех агитирую выезжать, у кого сложные обстоятельства.
А в Вашей ситуации какой смысл?
Сладкий лимончик• 03 декабря 2022
А что страшного в Киеве???? Будете таскатт ребенка по спортзалам и волонтёрам? Одевать в бу и кормить.....
Зачем?
Птица Говоруша• 03 декабря 2022
Берите пример с дочки, возьмите себя в руки. Радуйтесь, что ребенок не истерит как вы.
Инста_Богиня• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Може Ваша дитина й права. Я би теж не сильно хотіла би їхати в нікуди
автор Ку ка ку ка ку • 03 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Це так важко, без знання мови. Запруть в общагу в кращому випадку. А чого ви в Києві так боєтеся?
В мене думки що Київ для них це найголовніше. Коли все почалося 24 лютого і бахало все кругом я зібрала чемодан і 3 березня виїхала. Потім начебто тихо, і ми повернулися. І 24 червня в 6.30 ранку я прокинулася від звуку ракет. Вони летіли просто над головою. Я вискочила на балкон. Нарахувала їх 6 штук. Тоді було влучання в центрі . Зараз я довела себе що від кожного звуку сердце в п´ятки. Якщо я не виїду і не дай Боже полетять знов ракети , боюсь що в мене сердце не витримає
ТрубоДурочка• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А до 13 вони дитину ніяк не виховували і батьки авторитету не мають?
Скільки років вашим дітям?
Летала_НаМетле• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В 12 дитина ще зовсім не самостійна, коло друзів і формати спілкування теж ще контролюються батьками. Де жити дитина зможе вирішувати лише, коли буде фінансово незалежною.
13 лет это уже практически личность и с этим приходится считаться.

Она не делает ничего запредельного, не курит, не пьет, учится нормально, уже не отличница, но приемлемо, в 21.00 всегда дома, но ехать не хочет категорически.
Говорит, я останусь с родственниками.
И не каждого подростка легко сломать.
Сладкий лимончик• 03 декабря 2022
Я так понимаю мать решила под шумок попутешесивовать, самой не хочеться, нужна нянька, нянькой тут выспупает 13 летняя дочь... Отлично.. Девочка умнее матери
Каркуша Клара• 03 декабря 2022
Моему мыну 17 вот исполнилось.Категоричечки не хочет выезжать.Жить и учится хочет только в Украине.Усиленно готовится к ЗНО. Я ломать не хочу его.Был бы возрастом до 15, навеоное, уехали бы.Но сейчас живем дома. Если что -Киев, и в Польше таки жили с марта по июль
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле

Говорит, я останусь с родственниками.
И не каждого подростка легко сломать.
В 13 років - дитина, яка повністю залежить від батьків і вони відповідають за її безпеку. Не може дитина вирішувати, де буде жити сім´я, для цього є дорослі.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Скільки років вашим дітям?
14 і 5
Сладкий лимончик• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вам к врачу надо, а не за границу на голову волонтёрам
Блoшка-матрешка• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Автор, вы думаете в лагере для беженцев с цыганами вам норм и спокойно будет?
Летала_НаМетле• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не согласна, что используя зависимость ребенка модно полностью плевать на его чувства и желания.
кнопкодав• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Куди літак? Про думайте чітко план дій і озвучте їх дитині. Бо звучить так собі
автор Ку ка ку ка ку • 03 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Я озвучіла
Купи слона• 03 декабря 2022
Предложите ей Швейцарию
Вот вам готовое предложение
автор Ку ка ку ка ку • 03 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Мені буде спокійно будь де де я знатиму що не прилетять ракети
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
В глобальних питаннях бажання дітей не враховуються, вони не вміють прогнозувати наслідки
Сладкий лимончик• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Какие наслидки в Киеве?
Мейк-ап форева• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ой , не знаю. Добре у кого гроші, професія дозволяє їхати за кордон і працювати віддалено. А так не дуже солодко. Але ж дитина буде в школі вчитися. Це варте того. Складне питання
автор Ку ка ку ка ку • 03 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Предложите ей Швейцарию
Вот вам готовое предложение
Дякую. Вона не шарить в тих странах. Їй просто головне залишитися вдома
Леди_в_ночи• 03 декабря 2022
Ви вирішуєте як мама, але що Ви їй можете запропонувати? Спортзал з сотнями людей на підлозі? Чи Ви все в рішили вже і везете її в нормалтні умови, де вона себе буде почувати комфортно.
Беріть себе в руки, через ваші нервові розлади вона не має страждати, тим більше Ви впевнені, що закордоном, чи по дорозі ви зможете своїм нервам дати ради і не лежати як овоч, там все не просто і не курорт.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Какие наслидки в Киеве?
Взагалі то війна в Києві, але я про глобальне, якщо сім´я вирішила, що вони переїжджають, змінюють роботу чи ще дітей народжують, то це лише рішення дорослих.
Кривая спроса• 03 декабря 2022
Я думала донці 18+. А в 13 вирішують батьки. Питати в неї невдячна справа, вона як дитина не хоче змін, їх все влаштовує, все знайоме навколо, друзі. А за кордоном чекає невідомість.
Xue• 03 декабря 2022
Як багато людей, яким підсовують готових підлітків з характерами.
Летала_НаМетле• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Возвращаемся опять к вопросу: как вывезти бунтующего подростка?
Не хочет он в лагере жить с чужими людьми и не имеет неврозов матери.
Сестра злится, но я вспоминаю ее, она была благополучной в целом, но тоже весьма строптивой и никто бы ее не заставил поехать против воли.
Я была тютей, слезами душилась, но делала то, что было сказано.
ТрубоДурочка• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
14 і 5
Зачекайте трохи, тоді поговоримо про виховання. Моя почала жорстко відмежовуватися в 18. І з цим не зробиш нічого.
Блoшка-матрешка• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это только сначала так кажется. А когда в лагере оказываешься и рядом цыгане, сирийцы и люди с психиатрическими заболеваниями, нет нормальных бытовых удобств и еды, то тут другие страхи накрывают. Вам в вашем состоянии легко и спокойно там точно не будет. А дочь ваша вам мозг вынесет за такое ’путешествие’