Ку ка ку ка ку• 03 декабря 2022
Донька підліток не хоче виїжджати з України
2 місяці її прошу, вона не хоче і все. В мене нервова система ніяка і я всього дуже боюся. Новини перестала читати бо потім просто лежу як овощ. Двічі навіть в лікарні лежала . Мені 40 років, доньки 13. Коли сидим без світла годинами мене взагалі накриває. Я дуже їх прошу поїхати на деякий час, хоча б до весни. Ні. В неї друзі тут, тата не хоче бросати. Чоловік теж її умовляв. Думала вже сама їхати, але що ж я за мати яка залишає свою дитину. Може хто поділиться своїм досвідом розмови з підлітком. Як її умовити ?
кнопкодав• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я озвучіла
Що озвучили? Краків, літак, волонтери?
Ку ка ку ка ку
• 03 декабря 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви вирішуєте як мама, але що Ви їй можете запропонувати? Спортзал з сотнями людей на підлозі? Чи Ви все в рішили вже і везете її в нормалтні умови, де вона себе буде почувати комфортно.
Беріть себе в руки, через ваші нервові розлади вона не має страждати, тим більше Ви впевнені, що закордоном, чи по дорозі ви зможете своїм нервам дати ради і не лежати як овоч, там все не просто і не курорт.
Чому спортзали ? В мене сотні знайомих і жоден не живе в спортзалі !
Кривая спроса• 03 декабря 2022
Ответ дляМамзелькин
Ви доросла людина і ви приймаєте рішення. Вам не потрібно її умовляти. Ви можете пояснити причину свого рішення, але не перекладати відповідалтність за нього на дитину
Схоже що авто не дуже хоче їхати і прикривається дитиною.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Зачекайте трохи, тоді поговоримо про виховання. Моя почала жорстко відмежовуватися в 18. І з цим не зробиш нічого.
Буду дуже рада, коли у 18 вона відмежується, це нормальний процес, а до того - вся відповідальність за рішення на батьках.
Купи слона• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дякую. Вона не шарить в тих странах. Їй просто головне залишитися вдома
А ви прочитайте про країну, розкажіть їй та запропонуйте провести там 3 місяці
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Возвращаемся опять к вопросу: как вывезти бунтующего подростка?
Не хочет он в лагере жить с чужими людьми и не имеет неврозов матери.
Сестра злится, но я вспоминаю ее, она была благополучной в целом, но тоже весьма строптивой и никто бы ее не заставил поехать против воли.
Я была тютей, слезами душилась, но делала то, что было сказано.
Година на збори, сіли в машину і поїхали, в нас це не обговорюється.
Сладкий лимончик• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Взагалі то війна в Києві, але я про глобальне, якщо сім´я вирішила, що вони переїжджають, змінюють роботу чи ще дітей народжують, то це лише рішення дорослих.
Дякую.. Я з 24 в Києві і не їхала нікуди....
Автору треба прийняти для себе рішення і здатись в псих лікарню, пролічити свій стан і не створювати тероризм дитині
Ку ка ку ка ку
• 03 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Это только сначала так кажется. А когда в лагере оказываешься и рядом цыгане, сирийцы и люди с психиатрическими заболеваниями, нет нормальных бытовых удобств и еды, то тут другие страхи накрывают. Вам в вашем состоянии легко и спокойно там точно не будет. А дочь ваша вам мозг вынесет за такое ’путешествие’
Я це розумію. Що щось піде не так вона мені там вирвані годи зробить
Ку ка ку ка ку
• 03 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Дякую
Блoшка-матрешка• 03 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Предложите ей Швейцарию
Вот вам готовое предложение
Это красивая картинка. По факту будет лагерь на сотни людей на месяцы. Швейцария давно переполнена.
Летала_НаМетле• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
То у вас ребенок такой.
Подождите подростковости младшего, может, у него воля сильнее.
Часто двое детей в одной семье разные абсолютно.
Уже было, что билеты куплены, вещи собраны, а племяха телек в кровати смотрит и говорит: я уже сказала, я не поеду едьте без меня, я останусь с родственниками. И ничего не сделаешь.
Ку ка ку ка ку
• 03 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
А які країни не переповнені ?
ТрубоДурочка• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А якщо в 15?
Инста_Богиня• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В 13 років - дитина, яка повністю залежить від батьків і вони відповідають за її безпеку. Не може дитина вирішувати, де буде жити сім´я, для цього є дорослі.
А гарантувати дитині безпеку в таборі з біженцями чи в дорозі батьки можуть?
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
То у вас ребенок такой.
Звичайний підліток з своїми приколами, для цього і є авторитет батьків, щоб не потакати всім їхнім примхам. Перші місяці було важко алаптуватися, а зараз дочка сама вже не хоче нікуди повертатися.
Дитина не може просто залишитися з родичами, їй потрібен офвційний опікун, чому батьки це все не пояснюють?
Леди_в_ночи• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну добре, у таборах біженців, не в спортзалі.
Инста_Богиня• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В глобальних питаннях бажання дітей не враховуються, вони не вміють прогнозувати наслідки
А наслідки мандрування у якості біженки автор врахувала?
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
А якщо в 15?
Їй з обов´язкового навчання залишився ще цей рік і наступний, а далі самостійність- може сама вирішувати вчитися їй чи працювати, я підтримаю будь-яке рішення
Блoшка-матрешка• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так и будут вырваные годы. Вы вообще как себе это представляете? Вы думаете там вас где-то ждут и готовят апартаменты? Никому вы там не нужны. В лагерях жить то еще удовольствие.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Ми не в таборі,так, можу гарантувати безпеку.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Які наслідки? Нова країна- це завжди новий досвід і можливості.
Блoшка-матрешка• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А які країни не переповнені ?
Не знаю. Может Норвегия, Финляндия, Штаты, Румыния. Но в маленькие страны соваться сейчас -это однозначно лагеря со всеми вытекающими и надолго.
Патриотка• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не садиться в машину. Лежит на диване и все. Будете за ноги стаскивать?
Фрекен бок• 03 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хотіла з нею як з дорослою домовитися. По хорошому. Спокійно . Вона каже я на вокзалі буду кричати
Ну а прикиньте, там вообще ей не будет общения ни с кем, другой менталитет, она потеряет своих друзей здесь… кто был за границей с детьми, все хотели домой.
Летала_НаМетле• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Конечно, ничего не объясняют...говорено-переговорено.
У меня тоже беспроблемный, но я отчётливо понимаю, что это ребенок такой, а не я гуру материнства, и второе: все может сильно измениться довольно быстро.
У меня кума и близкая подруга с детства в 13 ещё игрушками увлекались с ней вместе, боялась на 5минут домой опоздать, чтобы маму не расстраивать, а в 15 убегала из дома и путешествовала на поездах с сомнительными подростками.
Период прошел и выросла отличным человеком.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Так, буду, ну не проходить у мене такмй номер, зовсім
. Якщо батьки в 13 вже ніякого впливу не мають, то що далі будуть робити?
Инста_Богиня• 03 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А ще завжди є можливість натрапити на шахраїв під виглядом волонтерів, потрапити в рабство і т.д.
Зам. зав. Анонима• 03 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Мені не потрібні волонтери, виїжджала і займалася всіма документами самостійно.