03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
показать весь текст
Подрысь 22 декабря 2022
подкинула
Allas_shop 22 декабря 2022
Трохи добавила, вiтаю ❤️
автор sobacura 22 декабря 2022
Дівчата, дякую всім за допомогу. Оплатила доставку воску (380 грн), будемо їхати по дітей, заїдемо на пошти позабираємо все, і віск, і баночки і картон ).
Вчора вночі сталася велика печалька ( прогоріло дно в моїй мегакаструльці (((
Але я собі вже нову нанявкала ))))
Залила вже 100 свічок (чайником (3 л), ох це й гемор після плавильні (20 л)...), поїдуть на Слов*янськ.
masterim 22 декабря 2022
Перевела
Viktoria_St 22 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Дівчата, дякую всім за допомогу. Оплатила доставку воску (380 грн), будемо їхати по дітей, заїдемо на пошти позабираємо все, і віск, і баночки і картон ).
Вчора вночі сталася велика печалька ( прогоріло дно в моїй мегакаструльці (((
Але я собі вже нову нанявкала ))))
Залила вже 100 свічок (чайником (3 л), ох це й гемор після плавильні (20 л)...), поїдуть на Слов*янськ.
Замість плавильні радянська соковарка не підійде? У мене нова є, якщо підійде з радістю відправлю
автор sobacura 22 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Замість плавильні радянська соковарка не підійде? У мене нова є, якщо підійде з радістю відправлю
Дякую! Вже мені роблять плавильню )
Соковарка не той літраж має, якщо вона така, як моя. А каструлька на 25 л буде )
аленка03 22 декабря 2022
Дякую вам , на таких людях тримається Україна , надійний тил для наших захисників ! Сьогодні трішечки переведу .
аленка03 22 декабря 2022
Тема в топ ! З цією війною вже й сітки вмію плести , і окопні свічки робити .
автор sobacura 22 декабря 2022
Сьогодні отримала ще один фотозвіт! Це мабуть найприємніша частина цієї роботи )
Також забрала віск, баночки і картон з баночками ) їде ще одна посилочка, і також від порадниці )

Всім, як завжди - велика подяка!
автор sobacura 22 декабря 2022
Ответ дляаленка03
Тема в топ ! З цією війною вже й сітки вмію плести , і окопні свічки робити .
Дякую!
Я на сітки стараюсь передавати тканину, у нас дівчата у волонтерському штабі плетуть.
Viktoria_St 22 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Дякую! Вже мені роблять плавильню )
Соковарка не той літраж має, якщо вона така, як моя. А каструлька на 25 л буде )
Так, там не 25л) але якщо потрібно буде вам або вашим колегам звертайтесь.
автор sobacura 23 декабря 2022
Черговий міні-звіт.
Посилочку в Слов*янськ відправила. За пересилку (200 грн) сплатила благодійниця з ФБ. І так буває ) сама написала мені в приватні повідомлення, що хоче допомогти з оплатою посилок.
Від порадниці баночки отримала )
Також отримала кратон з ОЛХ.

На рахунку маю 1 333.90 грн.
Хотіла купити 20 термоковдр, але порадниця (яка купувала минулого разу) захотіла знову купити сама.

Всім спокійної і тихої ночі! І величезне дякую!
Elengo83 25 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Черговий міні-звіт.
Посилочку в Слов*янськ відправила. За пересилку (200 грн) сплатила благодійниця з ФБ. І так буває ) сама написала мені в приватні повідомлення, що хоче допомогти з оплатою посилок.
Від порадниці баночки отримала )
Також отримала кратон з ОЛХ.

На рахунку маю 1 333.90 грн.
Хотіла купити 20 термоковдр, але порадниця (яка купувала минулого разу) захотіла знову купити сама.

Всім спокійної і тихої ночі! І величезне дякую!
Підкажіть, будь ласка, високі баночки підходять? Такі, як від котячого корму, чи від польської кукурудзи, чи від томатів. Чула, що треба, що були не вище ніж банки горошку а ля верес, ну от такі як у вас на першому з цих фото..
автор sobacura 26 декабря 2022
Ответ дляElengo83
Підкажіть, будь ласка, високі баночки підходять? Такі, як від котячого корму, чи від польської кукурудзи, чи від томатів. Чула, що треба, що були не вище ніж банки горошку а ля верес, ну от такі як у вас на першому з цих фото..
Високі чудово обрізаються ) ми ріжемо ножицями по металу, хтось болгаркою.
Подрысь 26 декабря 2022
У меня совет от друга, который тоже делает на Харьковщине окопные свечи.
Картонку закручивать не так плотно, а чтоб было более свободно. Провел эксперимент, говорит, что таким образом горят они дольше, на дольше хватает.
автор sobacura 27 декабря 2022
Ответ дляПодрысь
У меня совет от друга, который тоже делает на Харьковщине окопные свечи.
Картонку закручивать не так плотно, а чтоб было более свободно. Провел эксперимент, говорит, что таким образом горят они дольше, на дольше хватает.
Дякую! Я не накручую плотно, а ті баночки, які мені приносять чи передають, якщо зроблені не так, тоо я перероблюю. На разі, в мене мішок ’тушонок’ на переробити...
автор sobacura 27 декабря 2022
Дякую! Написала їм! )
автор sobacura 27 декабря 2022
Вчора отримала посилочку з термоковдрами від порадниці!!!
Також отримала відеозвіт з Бахмуту.
Ще очікую посилку неліквідними баночками з заводу, також 500 шт )) вже іншого розміру.

Сьогодні занесу коробку свічок до волонтерського штабу. Військові, які їдуть в рамках ротації (з тилу на передову), їдуть через той штаб, і там беруть все, що їм треба і що там є на той момент, тому також важливо, щоб свічки там були.

На рахунку 1 933.90

https://youtube.com/shorts/Eof63t9e4bI?feature=sha...
автор sobacura 29 декабря 2022
Отримала сьогодні скарбіще! )
5 ящиків банок!
yasilisa 29 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Отримала сьогодні скарбіще! )
5 ящиків банок!
Вау! Вы снова в работе. Спасибо вам.
автор sobacura 29 декабря 2022
Ответ дляyasilisa
Вау! Вы снова в работе. Спасибо вам.
Та я й не сильно переставала ) просто пишу рідко, ніколи.
yasilisa 29 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Та я й не сильно переставала ) просто пишу рідко, ніколи.
Потрясающий человек. Просто потрясающе
автор sobacura 29 декабря 2022
Ответ дляyasilisa
Потрясающий человек. Просто потрясающе
Дякую, але я просто звичайна людина.
Люди, які дійсно заслуговують на такі слова, зараз воюють.
автор sobacura 30 декабря 2022
Вчора списалася з дівчатами з ’Борщі для ЗСУ’, сьогодні вислала їм посилку зі свічками, від них чекаю на посилку з борщами/супами. Буду вкладати в посилки і таке. Хотілося б на постійній основі з ними так мінятися, побачим як буде.
Збір на місці, бо ніде нічого не пишу, ніколи, да і розумію, що люди зараз не про те мабуть думають.
В мене ще поки 1,5 мішки воску є, і написала в БФ, з посту №76, оформили з завідуючою нашого садочку офіційний запит - чекаємо )
А ще була виграла якось в Польщі 10 кілограм парафіну, також чекаю вже місяць мабуть. Поки глухо.
автор sobacura 30 декабря 2022
Дівчата, дякую!)
автор sobacura 31 декабря 2022
На рахунку вже 2 928.62 грн. Мішок воску )
Strelka_007 31 декабря 2022
Вітаю! Трошки + поки в бомбосховищі інтернет є. Тримаймося, дай Боже нам всім Перемоги і мирного неба над головою.
yasilisa 31 декабря 2022
С наступающими вас праздниками. Добавила в общую копилочку! Спасибо Вам!
автор sobacura 31 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
Вітаю! Трошки + поки в бомбосховищі інтернет є. Тримаймося, дай Боже нам всім Перемоги і мирного неба над головою.
Дякую Вам! З прийдешнім новим роком!