03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
показать весь текст
автор sobacura 19 февраля 2023
Ответ дляJadore_Dior_
+
Дякуємо Вам!
Дякую!)
автор sobacura 21 февраля 2023
Звернулись до мене наші дві, так би мовити, місцеві волонтерські організації.
Мінімаркет, який постійно організовує збір продуктів, свічок, ліків і т.д.. Все це в них забирає волонтер, який відвозить це все в східні напрямки. Попросили ретортів. Дали трошки проодуктів - крупи, олію, приправи, пообіцяли овочів.

Також волонтерський штаб попросив свічок і пічок. Передала 200 шт, і по 3 пічки на коробку. Дали 1,5 кг парафіну ))) не обіцяли нічого ))

На рахунку 1510 грн.
500 грн перекидала на картку де збираю на реторти і продукти, бо не вистачало на м*ясо, на жаль там збір (в місцевій групі в фб) іде повільно.
автор sobacura 21 февраля 2023
Отримала від порадниці посилочку з баночками! )

Поки баночок не прошу, бо забезпечена більше ніж достатньо )
автор sobacura 27 февраля 2023
Отримала черговий фотозвіт, від волонтера я (допис № 185).

Посилку з Констянтинівки забрали, фотозвіт не отримала ще, і не відочом чи зможуть вони його зробити, казали, як вийде зроблять, як не вийде поперелять, поки тиша взагалі.
Посилку з Ізюма мають забрати лише завтра, раніше ніяк не могли. Сподіваюсь заберуть.
автор sobacura 27 февраля 2023
Зі свічками зараз якесь затишшя, поки нема запитів, то я мовчки дороблюю всі ті матеріали, що в мене є (ще лишилось два мішки воску, купа банок, і піврулона картону).
Реторт пакети поки ще мають попит, завтра знову волонтерами відправляємо, на Херсонський напрямок.

На рахунку 2000 грн.
автор sobacura 28 февраля 2023
Маємо фотозвіт і відгук. Перловку і картоплю вже спробували, кажуть смачно і дуже зручно. На свічці розігріли і їли, брали на завдання з собою.
автор sobacura 06 марта 2023
Отримала нарешті фотозвіт з Ізюму.
Також начебто можу отримати парафін від литовського народу, на цей раз правда дуже мало ((( аж 50 кг. Але і то добре
Замовила ще 2 рулони картону (237.20+237.20).
І знову перекинула 500 грн на реторти, а точніше на м´ясо.

Вчора перебралась знов в бесідку)) і за вчора використала ті два мішки воску. Вийшло 223 свічки.

На рахунку 1725,6 грн
автор sobacura 08 марта 2023
Є в мене одна феєчка тут, яка донатить по крупному, а саме по 10000 грн. Вчора знову такий донат отримала, це вже втретє від однієї людини, дай Боже їй здоров*я!
І дай Боже здоров*я взагалі всім донаторам!
Оскільки я думала, що свічки вже відходять, то вирішила купити 2 мішки воску, 2000 грн перевести на карту для реторт пакетів (на м*ясо, бо крупами, овочами, приправами і пакетами забезпечені), решту залишити на пересилки/доставки і щоб купувати ще щось по мірі необхідності.

Написала пост в Окопних свічках, що маю готові посилки. Йпрст, як посипалися запити... тож дві посилки я відправила сьогодні, і взяла дві адреси в чергу.
Також отримала картон, отримала віск, сплатила всі пересилки.

На рахунку маю 3160,60 грн

Захаращена бесідка, склад, ’творчий’ безлад, ’недопалки’ після пожежі - завчасно вибачаюсь за такий фон, але вже нема сенсу тягати ящики туди сюди в будинок, все тепер робиться в бесідці.
автор sobacura 08 марта 2023
Не влізло )
автор sobacura 14 марта 2023
По тихеньку закругляюсь вже зі свічками. Бо запитів реально все менше і менше. Але, як кажуть військові, на осінь ще потрібні будуть, а деяким підрозділам і влітку (їсти розігріти). Тому я докручую, дозаливаю те що ще досі є (а є ще прилічно, два мішки воску використала вже, в суботу у вечері) і якщо не віддам ДО, то спакую в коробки і буде запас, щоб при потребі одразу вислати.

Сьогодні відправила 150 свічок + реторти + супи (400 грн).
Також волонтери Кіровоградщини попросили ящик ретортів, для своїх військових, яким будуть відправляти машину.

Також замовила 20 сухих душів (500 грн)
Ще раз намутила литовського парафіну, 100 кг.

На рахунку 2460,60 грн

Сплачу ще доставку парафіну і душів.

Гроші більше не перекидайте, потреби нема. Залишок перерахую місцевому волонтеру, який збирає на кровоспинні засоби.

І фотозвіт від волонтерів, яким відправляла свічки останнього разу, такі звіти присилають всім, нема коли гратися... Отримали - сфотографували-погрузили-поїхали. Ну і ладно )

В Краматорську посилку ще не отрмали. Чекаю
Ответ дляsobacura
По тихеньку закругляюсь вже зі свічками. Бо запитів реально все менше і менше. Але, як кажуть військові, на осінь ще потрібні будуть, а деяким підрозділам і влітку (їсти розігріти). Тому я докручую, дозаливаю те що ще досі є (а є ще прилічно, два мішки воску використала вже, в суботу у вечері) і якщо не віддам ДО, то спакую в коробки і буде запас, щоб при потребі одразу вислати.

Сьогодні відправила 150 свічок + реторти + супи (400 грн).
Також волонтери Кіровоградщини попросили ящик ретортів, для своїх військових, яким будуть відправляти машину.

Також замовила 20 сухих душів (500 грн)
Ще раз намутила литовського парафіну, 100 кг.

На рахунку 2460,60 грн

Сплачу ще доставку парафіну і душів.

Гроші більше не перекидайте, потреби нема. Залишок перерахую місцевому волонтеру, який збирає на кровоспинні засоби.

І фотозвіт від волонтерів, яким відправляла свічки останнього разу, такі звіти присилають всім, нема коли гратися... Отримали - сфотографували-погрузили-поїхали. Ну і ладно )

В Краматорську посилку ще не отрмали. Чекаю

Ви Чудо-людина!
автор sobacura 14 марта 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна

Ви Чудо-людина!
Звичайна я людина.
А от всі разом ми чудові! Бо тільки завдяки допомозі порадниць вийшло це все, і тільки так!
Тому велика подяка всім, хто долучився
Мріємо про перемогу! Чекаємо і наближаємо її! Всі разом!
Olya Rybka 15 марта 2023
Вам банки треба тільки ті, що з ключем та відкриваються рівненько, чи звичайні теж підуть? У них краї гострі, то я думаю.
автор sobacura 15 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
Вам банки треба тільки ті, що з ключем та відкриваються рівненько, чи звичайні теж підуть? У них краї гострі, то я думаю.
Мені вже ніякі не потрібні ) тут аби добити ті, які в мене вже є.
автор sobacura 22 марта 2023
Давно не писала звітів, все ніколи.

І так, прилетіло мені ще 100 кг литовського парафіну (вже частину використала).
Доставка 574 грн.

І 188 кг парафіну з Німеччини у вигляді свічок, як цілих, так і поломаних, недопалених і так далі. На окопні свічки їх пускати не доцільно, бо більшість з них ароматизовані (( поки перебрала на цілі/биті, і відсортувала по кольорам. Нема поки ні часу, ні бажання за них думати. Свічки дістались абсолютно безкоштовно, доставку сплатив БФ.
автор sobacura 22 марта 2023
Також отримала сухі душі.
Доставка 95 грн.
автор sobacura 22 марта 2023
Вчора відправила нарешті одноразки, биті телефоні і старі акумулятори волонтерам.
Доставка 70 грн.

Також вчора відправила посилку в Ізюм
Доставка 240 грн.
автор sobacura 22 марта 2023
Сьогодні відправила посилку волонтерам, які 2 квітня відвезуть для 77 та 96 бригади посилки в Донецькому напрямку.
Пересилку сказали оплатять самі.
автор sobacura 22 марта 2023
На рахунку 1481,60 грн

Банки принесли сьогодні, картон є, парафін є. Тому поки ще робитиму, бо як кажуть волонтери: ’...вирий яму серед поля та посидь там ніч, побачиш тоді, треба їм свічки чи ні’. Але роблю жо поки є кратон, закінчу картон і точно закругляюсь.
Дуже сильно думаю про сітки маскувальні або кікімори. Бо це в пріорітеті, і їх мало роблять.
Якщо таки надумаюсь, то буду писати пост і збирати гроші.

Всім вдячна за допомогу! Всі разом до перемоги!
helena123 22 марта 2023
Девочки! Кто делает свечи- банки нужны?