03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
показать весь текст
автор sobacura 12 января 2023
Ответ дляПодрысь
+ от меня
Дякую!)
автор sobacura 13 января 2023
А ще я приймаю використані одноразки/елеткронки.
Назбираю достатню кількість і перешлю волонтерам, які роблять павербанки для військових.
следопыт 13 января 2023
Ми теж виготовляємо свічки. Дуже сподобалась ідея з пічечками. Підкажіть будь ласка, де їх можна замовити.
автор sobacura 13 января 2023
Ответ дляследопыт
Ми теж виготовляємо свічки. Дуже сподобалась ідея з пічечками. Підкажіть будь ласка, де їх можна замовити.
https://4871769.wixsite.com/dnipro-pichka/product-...

ось, все як в звичайному інтернет магазині, тільки на виходу до сплати 0 грн )
nata73 13 января 2023
+ на картку
автор sobacura 13 января 2023
Ответ дляnata73
+ на картку
Дякую )
следопыт 13 января 2023
Ответ дляsobacura
https://4871769.wixsite.com/dnipro-pichka/product-...

ось, все як в звичайному інтернет магазині, тільки на виходу до сплати 0 грн )
Величезне дякую!
автор sobacura 13 января 2023
Ответ дляследопыт
Величезне дякую!
Вони дуже зручні, маю тільки позитивін відгуки від хлопців.
Ще раджу замовити там плавильню (через інстаграм тільки), ви чим заливаєте? Великі об*єми у вас?
автор sobacura 13 января 2023
Шо таке ппц? Ппц це коли ти на розслабоні, крутиш собі не поспішаючи, на 20 число свічечки. А потім вжух, отримуєш спочатку одне повідомлення: свічки готові є? Треба на ранок!
І через 15 хвилин ще повідомлення: ’Свічки треба не на 20, а на 14. Плани змінились’. А ще ж на черзі свічки в Курахове..... і ти така, ну ок. Переносиш всі свої мішки, банки, коробки і чайник в хату (бо там є газ, а коли нема світла в бесідці на індукційній плитці крепко не розтопиш нічого). Сидиш, як квітка до півтрейтьої ночі на кухні, крутиш і паралельно заливаєш.

Посилка поїхала, на 14 січня частина готова, іншу частину заллю сьогодні ввечері. На Курахове накручені заготовки, буду також заливати сьогодні. Щоб завтра все віддати і відправити. Фух.

Мама наробила картопельки по селянськи, але не з тефтельками, а з свининою. Тефтельки будуть завтра з рисом робитися. Все в автоклаві доходить до кондиції. Вранці дістанемо перевіримо.

Всім дякую за допомогу!
Гроші за запаювач повернулися. Сьогодні закупили м*яска, крупи, овочів. Пізніше викладу скріни і чеки.

На карті 2891.42 UAH.
tashara777 13 января 2023
+, дякую вам! Ви неймовірна людина! Я долучатися через вас до нашої перемоги! Слава ЗСУ!
Viktoria_St 13 января 2023
Ответ дляsobacura
Шо таке ппц? Ппц це коли ти на розслабоні, крутиш собі не поспішаючи, на 20 число свічечки. А потім вжух, отримуєш спочатку одне повідомлення: свічки готові є? Треба на ранок!
І через 15 хвилин ще повідомлення: ’Свічки треба не на 20, а на 14. Плани змінились’. А ще ж на черзі свічки в Курахове..... і ти така, ну ок. Переносиш всі свої мішки, банки, коробки і чайник в хату (бо там є газ, а коли нема світла в бесідці на індукційній плитці крепко не розтопиш нічого). Сидиш, як квітка до півтрейтьої ночі на кухні, крутиш і паралельно заливаєш.

Посилка поїхала, на 14 січня частина готова, іншу частину заллю сьогодні ввечері. На Курахове накручені заготовки, буду також заливати сьогодні. Щоб завтра все віддати і відправити. Фух.

Мама наробила картопельки по селянськи, але не з тефтельками, а з свининою. Тефтельки будуть завтра з рисом робитися. Все в автоклаві доходить до кондиції. Вранці дістанемо перевіримо.

Всім дякую за допомогу!
Гроші за запаювач повернулися. Сьогодні закупили м*яска, крупи, овочів. Пізніше викладу скріни і чеки.

На карті 2891.42 UAH.
Ви картон крутите вручну?
автор sobacura 16 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Ви картон крутите вручну?
Я купую картон в рулонах
автор sobacura 16 января 2023
Сьогодні передала волонтеру, який ввечері вирушив на Бахмут три мішка великих свічок (третій мішок за волонтером заховався). І три ящичка з реторт пакетами, в яких гречка з куркою і білими грибами, картопля зі свининою, рис з крильцями. І пакет з сухими супами і борщами. Також відерко меду, хлібчик і пиріг.
Takamaka 16 января 2023
Ответ дляsobacura
Сьогодні передала волонтеру, який ввечері вирушив на Бахмут три мішка великих свічок (третій мішок за волонтером заховався). І три ящичка з реторт пакетами, в яких гречка з куркою і білими грибами, картопля зі свининою, рис з крильцями. І пакет з сухими супами і борщами. Також відерко меду, хлібчик і пиріг.
Ви дивовижна людина із золотими руками та великим серцем
автор sobacura 16 января 2023
Ответ дляTakamaka
Ви дивовижна людина із золотими руками та великим серцем
Я звичайна людина. Ідея з реторт пакетами це ідея моєї мами, їми займається вона, тато в нас на закупах і на автоклаві. Пироги також пече мама, і носочки в*яже воїнам, не багато, але скільки встигає. Вчора одну пару передали також. Чоловік варить буржуйки. Я лише збираю гроші, роблю свічки і звітуюся.
Але дякую вам за теплі слова, завжди приємно коли тебе хвалять )
Olya Rybka 17 января 2023
+++
автор sobacura 18 января 2023
Всім доброго дня!
Невеличкий звіт. Свічки поки не заливаю, маю вимушену відпустку, відтираю, мию і вистірую все. І готую літню кухню під майстерню, бо бесідка завалена речами з будинку.
Вчора отримала плавильню, заплатила за доставку 165 грн.
Ще планую замовити картон.
автор sobacura 18 января 2023
Про каші буду писати окремі звіти, але в цій же темі, бо гроші все рівно скидаються на одну картку. Гроші капають - дякую вам всім! І я дякую і військові, яким ми всі разом допомагаємо, також дякують! Ми з вами молодці!

І так, відгук від бійців отримали, подяку також. Сказано робити пакети далі, ок, робитимемо.
Вчора зробили гречку з овочами і курятиною (1 гомілка/1 стегно на 1 пакет).

В морозилці лежить ще 2 кг фаршу, сердечки. Пакети закінчуються (було 100 шт), тож сьогодні замовила 200 шт ще.
автор sobacura 18 января 2023
Чеки на жаль не всі, бо не всі магазини їх дають, на базарі тим паче.

На залишку 2852 UAH.
автор sobacura 20 января 2023
Звіт по продуктам. Овочів і круп закупили так, щоб по 10 раз не їздить. М*яска поки трохи (фарш і сердечки ще не починали), все складається в окрему морозілку.

Курятина 5 кг крилець і 5 кг стегенець - 650 грн.
Овочі 780 грн (картоплю поки свою використовуємо)
Рис і гречка 559,9 грн
Доставка пакетів 95 грн
Доставка пічок для окопних свічок (45 шт) 125 грн

На рахунку 741,63 грн
sergey_1 20 января 2023
+200
Дякую Вам, Юля
автор sobacura 20 января 2023
Ответ дляsergey_1
+200
Дякую Вам, Юля
дякую )
автор sobacura 20 января 2023
Я знову в строю )
автор sobacura 20 января 2023
І батьки готують картопельку з курочкою і овочами.
Волонтери кажуть, що хлопці дуже хочтуь там домашньої їжі. Це в принципі і так зрозуміло.
Капусти купили бо плануємо голубці крутити в реторт пакети. Я поки собі не уявляю цього, але мама вже все вичитала і розузнала.
vviola 20 января 2023
+
Дякую Вам, Юлю, і всій Вашій родині за все, що ви робите для наших хлопців.
автор sobacura 20 января 2023
Ответ дляvviola
+
Дякую Вам, Юлю, і всій Вашій родині за все, що ви робите для наших хлопців.
Це ми всі маємо дякувати нашим мужнім хлопцям і дівчатам. Дякувати і всіляко допомагати.
Darina26 20 января 2023
Ответ дляsobacura
Автор, поделитесь пожалуйста контактами где берете воск по 50грн?
автор sobacura 20 января 2023
Ответ дляDarina26
Автор, поделитесь пожалуйста контактами где берете воск по 50грн?
Тобто? Я купую пальмовий віск по 119 грн/кг
Darina26 21 января 2023
Ответ дляsobacura
Тобто? Я купую пальмовий віск по 119 грн/кг
В вашем тексте, наверное я не правильно поняла, было написано получили 5000грн и купили 100кг воска. Я подумала что это связанные события.
Мы коллеги с вами, но мы дешевле 115грн не нашли вот я и обрадовалась что может и правда где-нибудь по 50есть
автор sobacura 21 января 2023
Ответ дляDarina26
В вашем тексте, наверное я не правильно поняла, было написано получили 5000грн и купили 100кг воска. Я подумала что это связанные события.
Мы коллеги с вами, но мы дешевле 115грн не нашли вот я и обрадовалась что может и правда где-нибудь по 50есть
Ще раз перечитайте )
Дешева рибка - погана юшка, як колись казала моя бабця. Раджу вам пальмовий віск, бо він не виділяє канцерогени і ціна хороша і працювати зручно.